Как да си оправя ICQ-то?

  • 507
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 225
Та значи, нещо се опитвах да си инсталирам новата 6 версия на кюто, ама както и да е, отказах се, деинсталирах и си върнах старата версия 5.4.
Сега обаче, когато ми зареди компа, долу в дясно ми се скрива иконката на кюто и нищо - не мога въобще да вляза в него. Стартира се и в момента, в който излиза прозорче със съобщение "Затвори", "Какво ново" и "Инсталирай новата версия", давам затвори и ми изчезва и иконката долу в дясно, с която дефакто влизам в кюто.
Дано обясних разбираемо и някой да ми помогне как да си я изкарам Crazy

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Избери да инсталираш. Ако не го направиш няма да те допусне да се логнеш в кю-то. Това няма да ти инсталира версия 6.0, ами някакъв ъпгрейд на 5,4. И при мен така става, а и на много други компютри. Успех

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
Трябва да има едно квадратче за отметка, срещу което да пише нещо от рода на "Не показвай повече това съобщение".

# 3
  • Мнения: 225
Нищо не става Гери, казва ми по средата, че нямам права на системен администратор и нищо, а като вляза през адм. акаунт или там какво се казва, пък почва да го инсталира а аз не искам.

# 4
  • Мнения: 212
Нищо не можеш да направиш. То хайвана си открива че има нова версия и иска да си я инсталира така че не можеш да му откажеш. щеш не щеш ще минеш на новото ICQ6. Иначе няма да те пуска да влезеш докато не му позволиш да си инсталира новата версия. Така са го измислили онези от ICQ.

# 5
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Нищо не става Гери, казва ми по средата, че нямам права на системен администратор и нищо, а като вляза през адм. акаунт или там какво се казва, пък почва да го инсталира а аз не искам.
Да почва да инсталира, но не 6-цата. Сигурна ли си, че 6-цата ти инсталира. Ако не си изчакай да завърши инсталацията, така или иначе нищо не губиш

# 6
  • София
  • Мнения: 550
Здравей!
Когато си инсталирах първото абв кю ми промени паролата, не ми се появяваше контактната листа и какви ли още не гадости. Деинсталирах го, изтеглих си от дата.бг кю 2003 про, заедно с crack на ven000m. Оттогава ползвам само него и нямам никакви проблеми  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 079
Аналогичен беше случая и при мен.
Затова си инсталирах ICQPRO2003B и вече нямам проблеми. Peace
Ако искаш пиши ми на лични, дай поща и ще ти изпратя програмата за инсталиране.
Нямаш нужда от нищо друго, само трябва да се ориентираш в езика на руските братя. Peace

Общи условия

Активация на акаунт