Пак е болен

  • 8 521
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 585
Дайте в 08 утре сутринта доза, и после в 16 и в 00.
И аз съм чувал за тази болница добри отзиви.

# 31
  • Мнения: 27 524
Благодаря ти   bouquet  bouquet  bouquet

Буболина, мерси, ако има причина, надявам се да няма, ще отидем.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 423
Добри е малко да се каже - невероятни са, толкова години ходя по лекари, такова чудо не съм виждала, как не се измориха да обясняват, подробно, такъв преглед никой не е правил на Джули никога - от главата до петите, с всички възможни изследвания, обясняват, слушат, пак говорят, антибиотик така не изписват ( все още не е назначен от тях), страшно чисто, много мили, любезни и възпитани - от портиера до лекаря Peace

# 33
  • Мнения: 2 237
Блонди,не се притеснявай,ще се оправи детенцето.
Сега има какви ли не вируси и дечицата се заразяват.А и в това време лесно се настива.
За добър лекар около Орлов мост са ти казали и по-нагоре - д-р Субев. Това е човека който спаси Калина от страшна бактериална инфекция,която други педиатри така и не можаха да открият.И я натровиха с какви ли не антибиотици.Препоръчвам ти го,много е готин.
Бързо оздравяване !    bouquet

# 34
  • Мнения: 27 524
Благодаря, момичета. Нощес и сутринта пак имаше т, но започнах на 8 часа Цефзила, както каза Бърди, дадох и Нурофен сега, спадна, сега се оживи, играе, хапва малко. Продължава да има разстройство, но пие много течности, което е добре. Ако продължи да вдига температура, утре ще отидем при д-р Субев. Дано не се наложи  Sad

# 35
  • Мнения: 8 585
Какво разстройство?
Колко пъти дневно?
Давайте АБ с храна или по средата на малко хранене.
Не давайте кисело мляко...

Внимавайте да не се подсече...

# 36
  • Мнения: 27 524
Два, максимум три пъти дневно и нощес един път също. Благодаря ти пак за съветите  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 8 585
Ок сме... Ще мине.
Цефзил не дава разстройство.

# 38
  • Мнения: 27 524

Много съм ти задължена и благодарна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 8 585
Пишете и не се стресирайте там сама...

# 40
  • Мнения: 27 524
Ние сме си два месеца сега в София при родителите ми  Simple Smile
Още едно последно /засега  Grinning/ питане - колко дни да давам АБ?

# 41
  • Мнения: 8 585
Зависи колко бързо ще е без температура-ще видим-между 7-10 дена, по принцип.

# 42
  • Мнения: 2 757
Студените течности, сладолед са добри за гърлото и не са проблем. Стига да е умерена консумацията.


И тук съм чувала подобни теории, но моят личен опит като че ли ги опровергава. Нямам проблеми с гърло, сливици и т.н. по принцип. Но ако пуша примерно няколко цигари, или ям сладолед или напитки от хладилника, и после поне 3 дни ме боли гърло - само боли - без температура и други симптоми. И майка ми е така.  ooooh!

# 43
  • Мнения: 8 585
Студените течности, сладолед са добри за гърлото и не са проблем. Стига да е умерена консумацията.


И тук съм чувала подобни теории, но моят личен опит като че ли ги опровергава. Нямам проблеми с гърло, сливици и т.н. по принцип. Но ако пуша примерно няколко цигари, или ям сладолед или напитки от хладилника, и после поне 3 дни ме боли гърло - само боли - без температура и други симптоми. И майка ми е така.  ooooh!
Не пушим... Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 757
Студените течности, сладолед са добри за гърлото и не са проблем. Стига да е умерена консумацията.


И тук съм чувала подобни теории, но моят личен опит като че ли ги опровергава. Нямам проблеми с гърло, сливици и т.н. по принцип. Но ако пуша примерно няколко цигари, или ям сладолед или напитки от хладилника, и после поне 3 дни ме боли гърло - само боли - без температура и други симптоми. И майка ми е така.  ooooh!
Не пушим... Simple Smile


Не пуша. Всъщност гърлото ми е една от причините защо не го правя  Blush

Общи условия

Активация на акаунт