Пак е болен

  • 8 504
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 27 524
Май ще потърся друг педиатър, за още едно мнение, да видя дали ще се припокрият нещата. Карил, да, за ЦИБАЛАБ знам, няма да ходя там, въпреки, че свекър ми е влюбен в тях и само там си прави изследванията след ракова операция и все са перфектни резултатите, дано да е така наистина.

Бърди, от вчера сутринта не е вдигла, т, добре е. Кога ще ми препоръчаш да отида на още един преглед при друг доктор, сега или след приключване на АБ?

# 76
  • Мнения: 8 585
Чудесено развитие...
Моето скромно мнение е следното:

*завършвате 10 дневно лечение без да правите никакви изследвания.
*5-7 дена след края на лечението аз бих назначил посявка на фарингеален и носен секрет, обща кръвна картина +СУЕ и CRP (C-reactive protein), общо изследване на урина + посявка (след щателно измиване).
*може да дадете на детето мулти- Витаминен препарат с оглед двата антибиотика за срока на сегашното лечение с АБ + още 15 дена. Изберете такъв с максимално съдържание на желязо.

# 77
  • Мнения: 27 524
Благодаря ти, но сам се сещаш, че по нета не мога нищо да направя, без доктор, който да е на същото мнение и да назначи тези неща. Довечера ще отида на друг педиатър, да видим какво ще каже той и пак ще пиша.
Витамини давам откакто се е родил, сега също. Давам Алвитил, взела съм като свърши и Саностол.

# 78
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз съм ЗА Кандиларов. Дават ти код на изследванието и след определено време можеш по И-нета да си провериш разултатите.

# 79
  • Мнения: 27 524
Мисля да отида при един доктор, който ми препоръчаха, в болница Вита, там предполагам си имат и лаборатория, така ще ми е най-лесно.

# 80
  • Мнения: 6 315
Блонди, със съвет не мога да помогна, но ви стискам палци! Дано по-бързо се оправи! Hug

# 81
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мисля да отида при един доктор, който ми препоръчаха, в болница Вита,

чакай да позная  Thinking
Да не е Масларски?  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 3 116
Мисля да отида при един доктор, който ми препоръчаха, в болница Вита, там предполагам си имат и лаборатория, така ще ми е най-лесно.

И аз предполагам че е Масларски. Блонди във Вита имат лаборатория, правят всякакви изследвания и са много внимателни към децата  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 5 183
Блонди, друг път като си ходите в родината боледува ли?
Или като се завърнете после?
На нас ни предстои такава голяма смяна на климат (4е и сезони), та да знам какво ни 4ака...

Дано ве4е е добре Криско!

# 84
  • Мнения: 27 524
Масларски, да, утре сутринта ще ни чака. шани, защо въртиш очите, не е ли добър?  Sad
Майче, той изобщо за първи път боледува, досега никога не е. А често сме тук, поне 3 пъти годишно. 

# 85
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
другите го хвалят. Аз не съм очарована...  Confused
Но важен е Криско и здравето му. Дано тоз човек му помогне  Praynig

# 86
  • Мнения: 27 524
Абе, те другите и Субев много хвалят, ама и аз не съм очарована от него. Знам ли вече и аз, ще ида, пък ще видим.  Tired

# 87
  • Мнения: 3 116
Блонди, за първи път чувам за някой недоволен от Масларски, но всеки има право на мнение. За мен той е най-добрия педиатър, при когото сме попадали, не изписва антибиотици когато няма нужда и чете много. Когато не знае нещо си казва и иска консултация с други специалисти. Затова му имам такова доверие.

Успех утре на прегледа  Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 27 524
Ритка, не отивам с предубеждение, и аз чух добри отзиви, Пипинка ми го препоръча, а аз й имам 100% доверие.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 079
Блонди,
Ползвала съм услугите на Масларски - страхотен лекар е и със сигурност ще помогне на мъника ти.
Но защо не качиш Криско на Алеко за някой и друг час. Качете се с лифта, постойте там 4-5 часа, (добре ще ви дойде в тези жеги Sunglasses ), разходи го, гледайте мравките, бръмбарите и всевъзможните гадинки, с цел да подиша малко по-разреден въздух.
Лично на мен е помагало много.
В детството ми са ме лекували само по този начин, само че с по-продължителен престой в Рила и Пирин, на палатка.
(А аз страдам и до сега от такова гърлоболие и непрекъснато правя ангини. Да не ти казвам как се лекувам ....  ooooh! АБ, сиропи, налаганици с какво ли не на гърлото ... Не ми се мисли! Една аптека хапчета съм изпила със сигурност!  Sick
Но това винаги ми помага! Peace Като видя зор и се качвам на Витоша за няколко часа.)

Общи условия

Активация на акаунт