Сънувате ли починали ваши близки?

  • 304 218
  • 1 590
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 942

 почина когато бях в 7 кл
..............
по някога говоря с него по телефона но не е същото

А?  newsm78

# 331

 почина когато бях в 7 кл
..............
по някога говоря с него по телефона но не е същото

А?  newsm78





имах предвид на сън  Mr. Green

# 332
  • Мнения: 1 942

 почина когато бях в 7 кл
..............
по някога говоря с него по телефона но не е същото

А?  newsm78

Ааааа  Joy


имах предвид на сън  Mr. Green

# 333
че ти какво помисли че седя и с говоря с мъртвия си баща по телефона    Joy Joy Joy Joy    не че на някой ще м у направи впечатление де ама не съм се сдухала чак толкова  Peace

# 334
  • Мнения: 600
Наскоро сънувах баща ми и брат ми, които са починали. Беше много неприятен сън. Баща ми се появи а аз се нахвърлих върху него и почнах да го гоня и му казах: Дошъл си да ми разшалиш спокойствието?!  Sick
После се появи брат ми и аз си помислих: Той е жив а ние мислехме че е умрял. Ще трябва да му върна обратно едно нещо.
След като той почина, майка ми ми даде нещо, което сигурно щеше да бъде за него ако не си беше отишъл.

Xenia, може ли да ми кажеш какво значи този сън? Rolling Eyes

Целия ден се чувстах ужасно.  Sick

# 335
  • Мнения: 4 380
Според мен съня ти не е толкова свързан с душите на починалите ти близки, а по-скоро с психологическото ти състояние и това как ги възприемаш сега. Не съм психолог, а и да бях, в и-нет не бих могла да правя анализи, но помисли ти сама защо поставяш преграда между себе си и тях. Rolling Eyes  Държиш да се издължиш, а също заяваваш че ти нарушават спокойствието. Може би те са искали да ти покажат, че се ограждаш по някакъв начин от тях в болката си, или това си е подсъзнателната проява на това което чувстваш и не смееш да си признаеш... newsm78
Помисли дали достатъчно им обръщаш внимание, дали ходиш на гроба им, на изнасяния, палиш ли свещичка за душите им, мислиш ли за тях и искаш ли да ги виждаш насън. Може би тогава сама ще си намериш разгадката на съня. А може би изпитваш страх? Страх от смъртта, от всичко свързано със съществуването след смъртта или може би страх от болката която си изпитала от загубата? newsm78

# 336
  • Мнения: 80
Sanuvam da.Adski 4esto.Ba6ta  si.   smile3518

# 337
  • Мнения: 5 468
Ксения, аз прочетох тази книга до средата и не издържах нататък, не я довърших, нещо не можаха да ме грабнат тези истории... отначало започват по-достоверно, но в един момент стават верно фантасмагории Thinking.

Аз успях да стигна до училищата в Отвъдното, но още на носенето на гроздове на душите се бях отказала да довърша книгата Crazy
Ами той се е поувлякал малко писателя... Щото отде чак такива подробности, егати... чак пресъздава разговор м/у духа на починалия с неговия водач. Отде чува чак толкова..., да де, пресъздава му този под хипнозата разговора, но чак до там не вярвам да се стига. Ако има нещо наистина, то няма да е толкова достъпно до нас - живите все още. Така си мисля аз.
За такива училища не си спомням, явно не съм успяла да стигна до тях.

вече чета книгата ще разказвам после
Ще чакаме твоите разсъждения от прочетенотоSimple Smile.

# 338
  • Мнения: 5 468
че ти какво помисли че седя и с говоря с мъртвия си баща по телефона 
Няма да е зле, в този век на комуникации, да има и такава услуга. Колко пъти съм си го мислила... А мъжа ми казва, че ако има такава услуга, да се свържеш с починал близък по телефона, сигурно ще е от 1000 евро на минута нагоре. Ама и толкова съм съгласна да платя, ако може Господ да прекара такава линия Crazy Peace. Само за минута да набера майка ми и да ми каже - "Спокойно, тук съм, добре съм, нимой рива Laughing"... еееее... ще бъде супер. Ако трябва и кредит ще изтегля, за да я чуя.
Ама ей на - няма такава услуга Thinking.

# 339
  • Мнения: 4 390
Тази нощ ми се случи нещо много странно. Неудобно се чувствам, но ще споделя. Blush
Дъщеря ми е болна и будувах до нея на фотьойла, четейки си книжка. Задрямала съм и в просъница чух глас - "Събуди се! Детето е с 40 гр. температура." Shocked
Скочих. В същия момент пък детето изплака - "Мамо, страх ме е от онова куче там!" Казах й, че е сънувала, а тя сърдита- "не сънувам, будна съм, има куче, ето там, бяло е и ме е страх от него."  Confused
Премерих й температурата - 40 гр. Shocked сигурно е имала халюцинации от високата температура.

# 340
  • Мнения: 4 380
Тази нощ ми се случи нещо много странно. Неудобно се чувствам, но ще споделя. Blush
Дъщеря ми е болна и будувах до нея на фотьойла, четейки си книжка. Задрямала съм и в просъница чух глас - "Събуди се! Детето е с 40 гр. температура." Shocked
Скочих. В същия момент пък детето изплака - "Мамо, страх ме е от онова куче там!" Казах й, че е сънувала, а тя сърдита- "не сънувам, будна съм, има куче, ето там, бяло е и ме е страх от него."  Confused
Премерих й температурата - 40 гр. Shocked сигурно е имала халюцинации от високата температура.

Детето има ангел-пазител до себе си. Нищо странно, Дивиана, не се плаши- това трябва да те радва! Обясни и че кучето е много добро и че то е тук за да я пази!

Оздравявайте по-бързо! Heart Eyes

Последна редакция: сб, 18 авг 2007, 04:24 от xenia

# 341
  • Мнения: 1 339
Аз лично никога не съм сънувала починали близки.

Но това, което Дивиана е сънувала направо ме изуми.  Какво шесто чувсто имаш за детето си...  Simple Smile  Hug  Дано е по-добре.  Praynig

# 342
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Но това, което Дивиана е сънувала направо ме изуми.  Какво шесто чувсто имаш за детето си...  Simple Smile  Hug  Дано е по-добре.  Praynig
Нормално е... детето й е болно, тя е тревожна и не може да спи спокойно. Дори и да не си го е мислила (в което се съмнявам), подсъзнателно е била под напрежение, че може да вдигне температура (особено ако е имало признаци за това).

# 343
  • Мнения: 335
  Малко офф, книгите на Майкъл Нютън са много интересни.

Кажи заглавия, които препоръчваш

„Какво е душата в действителност”, Франсис Крик, 1994



В „Какво е душата в действителност” Крик твърди, че става дума „само за поведението на огромно количество нервни клетки и числящите се към тях молекули”.
Жокер за феновете на другите специалисти по душите:
Франсис Крик е откривателят на ДНК-структурата (с Джеймс Уотсън успяват да скицират пространствено прочутата двойна спирала).
Какво беше открил М. Нютън, че аз само за Нютон си спомням?

# 344
  • Мнения: 4 380
Науката отдавна е доказала съществуването на душата като нематериална субстанция напускаща тялото след смъртта. Измервано е теглото на душата, големината, фотографирана е. засичана е с различни апаратури, засичани и регистрирани са контакти с души на починали.

Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 02:54 от Дивиана

Общи условия

Активация на акаунт