Помогнете ми със съвет

  • 1 252
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Почти невероятно е да съм бременна , правих два теста, отрицателни са, последният път когато правих секс, беше с предпазване и то преди три месеца и 11 дни, общо значи близо петнадесет седмици..Бях на гинеколог,заради профилактика по-скоро, появи ми се течение, чувствам умора, дойде М ми в месеца след акта, а след това вече не ми идва втори месец..Коремът ми е плосък като дъска, а гърдите ми изобщо не са променени, нямам повишен апетит.Разделих се с приятеля ми преди повече от месец...Възможно ли е да съм бременна без никакви промени в гърдите досега???Моля ви за бърз съвет, направо се побърквам от мислене...

# 1
  • Мнения: 27 524
Не мисля, че си бременна, след като след акта си нямала повече контакти.
Гърдите не са показател за бременност, а тестовете обикновено показват точно.  Peace

# 2
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Не мисля, че си бременна - при мен първият признак, че съм бременна бяха точно гърдите - чувствах ги доста болезнени. Мисля, че щом си имала 2 отрицателни теста, няма за какво да се притесняваш, пък и лекар те е видял и нищо не е открил.

# 3
  • Мнения: 463
Едва ли си бременна. По-вероятно не ти идва от стрес / раздялата, проблеми или друго./

# 4
Дано сте прави..благодаря ви, толкова съм притеснена..искам дете, но ..не при тия обстоятелства...Чудя се дали да не отида утре и да искам видеозон, ..вместо да се стресирам повече..ако не ми дойде дотогава  Hug

# 5
  • Мнения: 2 100
И аз мисля, че не си бременна, след като си имала полов контакт преди да ти дойде и преди да те види гинеколог. При мен нямаше никакви подобни признаци, че съм бременна. Прилошаваше ми само от миризми и спря да ми се пие кафе, тъй че при всеки е различно:) Но вместо да се чудиш (защото ще е така докато не отидеш да провериш), отиди да те видят.

# 6
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Върви на доктор, може да не ти идва поради хормонални смущения. Желая ти успех  Peace.

# 7
  • Мнения: 274
Вярвай на тестовете те са точни, пак и ако беше бремена докторът щеще да ти кайе, а и гърдите наистина са един от първите показатели. Успокой се . Всичко ще е наред.

# 8
  • Мнения: 4 496
То в тези горещини...А и стреса,раздялата...

# 9
  • София
  • Мнения: 4 590
Не мисля, че си бременна, след като след акта си нямала повече контакти.
Гърдите не са показател за бременност, а тестовете обикновено показват точно.  Peace

 Peace

Аз нямах никакви промени в гърдите по време на бременността.

# 10
  • Мнения: 493
Аз също мисля че не си бременна,тестовете показват доста точно.Мисля,че трябва да се консултираш с лекар на какво се дължи закъснението ти. Peace

# 11
Охх..тук се начетох на погрешни тестове, дори когато са няколко...това допълнително ме притесни...

# 12
  • София
  • Мнения: 1 524
Успокой се - всичко идва от стреса, отиди на доктор и след това повече не го мисли, при мен от стрес се получи 45дни кървене - контракции на матката, точно както при спонтанен аборт, та от собствен опит да ти кажа колко вреден е стресът. Ако цикълът ти е бил нормален, като цвят и брой дни и количество изтекла кръв-Не си бременна, а да и 15-та седмица при повечето от нас има коремче, ако не сме по природа пълнички де.

# 13
  • Мнения: 217
Всъщност, по-добре отиди на лекар, от прегледа нищо няма да ти стане. Защото - ами много малко е вероятно да се случи но все пак - аз определено разбрах че съм бременна чак в 12 гс - нямах никакви симптоми, гърди и т.н. два пъти бях правила тест за бременност - не ми отчете, чак този в 12 гс, имах и цикъл, който е бил след датата на забременяването. Всъщност замислих се за бременност чак заради многото забавяне на следващия цикъл. И защото все пак НЕ се пазехме  Simple Smile. От стрес и нерви обаче също ми се е бавило по 2 месеца - така че всичко е възможно.

# 14
  • Мнения: 1 081
Само гинеколог може да ти каже какво ти има. Успех, каквото и да е!

# 15
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ако имаш някакви притеснения относно дали си бременна или не най-добре след тестовете които си направила да те прегледа лекар на видеозон,така се констатира най-точно,ако не си бременна,се консултирай с лекар-гинеколог за евентуалните причини за закъснението на цикъла ти и той ще прецени ситуацията както и ще назначи лечение
успех  Peace

# 16
  • Мнения: 738
Най добре потърси лекар и се консултирай за всичко това!!!Не може изцяло да се вярва на тестовете за бременност или пък само на промените,които настъпват по време на бременност, така че бързо тичай при чичо доктор за да няма по големи изненади!!!Успех!! Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Мисля,че не си бременна.

# 18
  • Мнения: 1 733
По-скоро не си бременна. От нещо друго са смущенията.

# 19
  • Мнения: 1 321
И аз мисля че не си бременна все пак теста няма как да излъже.
А неразположение някакво все пак трябва да се прояви. Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 561
Не мисля че си бременна- в 15-та г.с. няма начин да не усетиш според мен  Hug

# 21
Благодаря ви, сладки, за това че ми отговорихте, ходих на видеозон, не съм бременна..Но всички бяхте много мили:)Успех!!!!! Hug Hug Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Бебе на 3 месеца се вижда перфектно на ехограф. С подробности! Щом няма - няма...

# 23
  • Мнения: 8 917
Благодаря ви, сладки, за това че ми отговорихте, ходих на видеозон, не съм бременна..Но всички бяхте много мили:)Успех!!!!! Hug Hug Hug
Браво, щом това е което искаш Peace

# 24
  • Мнения: 3 069
Едва ли си бременна, но мисля, че се касае за хормонално нарушение.Имах една колежка със същия проблем, 2 месеца не и дойде и тя се подготви психически за 2-ро детенце.Отиде на гинеколог и изненада.Няма бебе и направо я пратиха в ендокринологията.
Обърни се към лекаря си за направление.

Общи условия

Активация на акаунт