ПЕДИКЮР- 2

  • 76 144
  • 535
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762

Много нежно и изчистено  bouquet!

# 77
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


И на мен ми харесва  Peace

# 78
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Лори, аплодисменти за твоя модел!!!! smile3501
Зариби ме да си направя сега френски, след като месец и повече съм все с червен!!!!  Wink


# 79
  • Мнения: 10 758
Лори, аплодисменти за твоя модел!!!! smile3501
Зариби ме да си направя сега френски, след като месец и повече съм все с червен!!!!  Wink



Еййй, супер са!!!!!!!Много ми харесват  bouquet

# 80
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Като мое извинение мога да вмъкна, че мое дело е само декорацията, без лакирането и оформянето на плочката!!! Wink

# 81
  • Мнения: 10 758
Като мое извинение мога да вмъкна, че мое дело е само декорацията, без лакирането и оформянето на плочката!!! Wink
Е то това е по-трудно.И аз мога да се вапцам, ама такива рисунки да ме убиеш не мога да направя.

# 82
  • Мнения: 660
Здравейте, момичета. До сега съм нямала проблеми да си правя сама педикюра, но вече ми става трудно, заради корема.  Blush Можете ли да ми препоръчате салон, от който сте доволни в "Иван Вазов" или "Стрелбище".

Благодаря!   bouquet

# 83
# 84
  • Мнения: 10 758
Страхотно е  bouquet
Занимаваш ли се професионално?

# 85
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Роди, много интересно се е получило Peace.

# 86
  • Мнения: 226
Роди, много ми хареса   bouquet  bouquet  bouquet

Ето какво направих на една приятелка
http://img514.imageshack.us/img514/7610/028ke5.jpg

# 87
  • Мнения: 633
Здравейте,аз съм нова тук ,но неможах да се сдържа !роди страшно ми хареса онзи комплект от албумчето ти под номер 318-направо е бижу,но като гледам е за по дълги нокти    Sad-моита са по широки отколкото дълги  Cry

# 88
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


Много интересно и аз предпочитам светли цветове  Hug

# 89
  • Мнения: 5 299
Една шаринийка и от мен. ПОчти се изтъркаха, докато се наканя да снимам. Blush(дори не успях да го завърша)
http://s93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/?action=view&c … ture779Medium.jpg

Общи условия

Активация на акаунт