свеки е зла, мъжа ми- мързел, нямаме пари, зълвата ме мрази

  • 3 553
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
Мила Ели,
целият свят е сцена и всички хора сме актьори!!!
Брат ти, щом е разведен и си има гадже, няма да го мислим! Чичо ти да иде с любимата на доктор и те са оправени! Обаче ти и свекъра ти ме притеснявате!!!
Според мен ти трябва да решиш дали искаш да си с мъжа ти или със съседа и от кого искаш дете!
А свекър ти е дърт чикиджия! Tired
newsm78 newsm78 newsm78 Имаше една игра развален телефон Peace

# 16
  • Мнения: 4 546
Това, че на някои от нас не се е случвало никое от изброените неща, не значи, че не се случва и на никой друг..... Понякога ме е яд, че анонимно се пускат темите, но откакто чета и пиша във форумите -близо 3 години, само веднъж или 2 пъти съм се съмнявала в достоверността на някои теми ( изключвам тези , които са си директен базик), а такива които са уж на сериозно. Истината е, че има много шантави хора, толкова различни и лоши, че дори когато са от някое чуждо обкръжение, не ни се вярва. Не мисля, че това не са " нормални теми" или пък са сапунки, само защото са анонимни. Това са нещата от живота. Ако пък тези теми ги нямаше, тук щеше да се обсъждат вечните 2 въпроса- " какво ви кара да изневерите" и " мъжа ми си има любовница и неиска да правим секс".
 Чесно казано поговорката че е най-лесно да се учим от чуждите грешки е много правилна и тези разговори тук  са ми много интересни и...поучителни дори до някъде.....Но никога не съм си мислела, че..на мен неможе да ми се случи. Може нещо много по-срамно от това чичо ми да хване сифилис да ме сполети.....
 С една дума, не се подигравайте на чуждото нещастие, колкото и в смехотворна форма да ви изглежда. И не потвърждавайте поговорката :" на чужд гръб и 100 тояги са малко"
П.П. Повтарям, че изключвам наистина глупавите теми с цел :' да мине малко време".
и аз така мисля.
колкото до общуването - ако всичко в семейството беше ОК едва ли щеше да има и такива теми. защо, кога, как някои хора са изгубили нишката помежду си само те си знаят и аз не съм някой, който има право да ги съди затова. не виждам какво лошо има да си кажеш какво ти тежи на сърцето и да  видиш как изглеждат нещата, погледнати от страни. особено ми става кофти като видя теми на мачкани жени, които търсят вината в себе си. мисля, че имат нужда някой да  им даде кураж, а не поредното - сама си е крива - и да обърнем гръб или да сочим присмехулно с пръст. смятам, че ДиС до голяма степен е точно за такъв вид теми, а не за теми тип клюкарник като тази  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
И на мен пък започва да ми става досадно вече...Не че ги чета тия пълни глупости, но като цялата първа страница е с такива, леко дразнещо е да трябва да ровиш още три назад, за да попаднеш на нещо наистина интересно. Така че, предлагам да пуснем анкета и ако повече народ е съгласен, да помолим Мамма да забрани достъпа на гости до тук, както е в клюто - ще могат да четат, но няма да могат да пускат теми. Като имаш да кажеш нещо - регни се бе, нЕма страшно, ние хора не ядем Laughing От анонимните теми на регистирани потребители също няма смисъл, защото модовете им виждат айпито, пък модовете имат приятели, пък те имат други приятели...и така всичко се разбира точно за 2 часа по кюто, кой, какво, защо... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 546
аз бих си направила нова регистрация, ако не мога да пусна тема анонимно. виждат не виждат ай пи то, би ми било къде по-спокойно  Grinning

# 19
  • Самоков
  • Мнения: 561
Освен това и мъжът ти спи с майка ти, докато сте на почивка на морето. hahaha

# 20
  • Мнения: 1 669
Е па "същисано" е момичето... Laughing Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 3 715
Аз отдавна предлагам подфорумът да се прекръсти на Лична драма или поне да се направи такъв, за да може, който го влече, да си пише историите и да ги чете.

# 22
  • Мнения: X
Аз отдавна предлагам подфорумът да се прекръсти на Лична драма или поне да се направи такъв,

То пък едни драми,луда работа! Tired

# 23
  • Мнения: 742
Мила Ели,
целият свят е сцена и всички хора сме актьори!!!
Брат ти, щом е разведен и си има гадже, няма да го мислим! Чичо ти да иде с любимата на доктор и те са оправени! Обаче ти и свекъра ти ме притеснявате!!!
Според мен ти трябва да решиш дали искаш да си с мъжа ти или със съседа и от кого искаш дете!
А свекър ти е дърт чикиджия! Tired

Зима, права си, благодаря за съпричастието Mr. Green. Сега вече знам какво да направя! И освен това ще спра да си купувам бельо! Така му се пада!

# 24
  • Мнения: 3 423
Eли, притесних се, че наистина всичко
това на теб ти се е случило. И тъкмо си
мислех да ти препоръчам да се гръмнеш.
Но сега се хващам за корема и се заливам
от смях. Ма верно големи тиквеници има!

# 25
  • Мнения: 742
Лис, благодаря за съчувствието  Mr. Green
Ако беше ми се случило на мен, препоръката ти щеше да е безмислена- щеше да има нова тема със заглавие от рода на:
Пиша ви от сливенския затвор,  тук ми викат Мъстителката. Вече съм свободна и неподтисната, никой вече не яде вафлите на детето. И не ми носи бельото/освен тази от съседното легло, но тя е дебела и не й стои добре.
Към всички угнетени, нещастни съпруги  и снахи: Изпълнявам мокри поръчки срещу скромно възнаграждение, работно време- след двайсет години.

Общи условия

Активация на акаунт