Strawberrynet.com-обсъждане на продуктите- 16-31.07

  • 20 025
  • 458
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 971
Така е и тук, но бързо му хванах цаката.

Вече отдавна не ми се получава тоя ефект.

Само да допълня как според мен става добре. Като си сложа малко на ръката (количество колкото крем за лице на среднодълга коса) добре го размазвам на ръцете си като крем за ръце (много кремове, много нещо, дано накрая да разберете че става въпрос за продукт за коса Simple Smile ). Та - размазвам го аз добре и почвам да си чупя косата, да минавам с ръце навсякъде из нея. Нищо че на външната страна на ръцете също има - то пак си се разнася. Така не ми се получава омазняване на косата, а равномерно разнасяне.

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 16:48 от Finty

# 16
  • Мнения: 1 270
ще взема и аз най-накрая да ги пробвам  Thinking
все тиджи, тиджи, тиджи...

# 17
  • Мнения: 1 685
Може ли да ми кажете повече за този ФДТ http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=66141&CatgId=15Доколкото разбрах е за мазна кожа, а моята е нормална.

# 18
  • Мнения: 13 512
Може ли да ми кажете повече за този ФДТ http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=66141&CatgId=15Доколкото разбрах е за мазна кожа, а моята е нормална.
категоично е за мазна кожа, с матиращ ефект. на твоето лице ще стои като маска.

# 19
  • София
  • Мнения: 24
Момичета имам едно въпросче и по-конкретно искам да попитам Монда, тъй като знам, че ще е наясно. Харесала съм си два парфюма и се чудех дали да си ги поръчам сега от Ягодката или да изчакам, тъй като след 10 дни ще ходя до Париж да си ги купя оттам. По-изгодно ли е от Ягодката?

# 20
  • Мнения: 13 512
Зависи какви са парфюмите. Несравнимо е удоволствието да си купиш някой лимитиран Шанел от бутика на Шанел  Wink
зависи и откъде ще го купиш там...в Сефора цените са подобни. НАй- добре е да изчакаш- виж на място и ако са по-високи или не искаш да си го  купиш оттам, ще си го поръчаш като се върнеш. Но аз си мисля, че доста неща ще си харесаш там, така че не избързвай.

# 21
  • София
  • Мнения: 24
Зависи какви са парфюмите. Несравнимо е удоволствието да си купиш някой лимитиран Шанел от бутика на Шанел  Wink
зависи и откъде ще го купиш там...в Сефора цените са подобни. НАй- добре е да изчакаш- виж на място и ако са по-високи или не искаш да си го  купиш оттам, ще си го поръчаш като се върнеш. Но аз си мисля, че доста неща ще си харесаш там, така че не избързвай.
Мерси много Hug И аз точно това си мислех, че доста нещица ще си харесам и ще искам веднага да си купя Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 971
Чакам вече следващите намаления

А и парфюмите дето съм ги харесала от много месеци вече ги чакам и все ги няма

# 23
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
я,  Party аз повечето съм ви виждала и на едно друго място! и защо досега не съм се завъртала тук!?
днес реших да си обновя козметичната серия, но след като видях че навън е лекичко 36 градуса, възнамерявам да го направя по възможно най-лесния начин - без да се мърдам от стола! а и към Париж тия дни нямам път...така че - с вас съм! Hug

моля, дайте един съвет! трябва ми гланц или кристали за коса. някой поръчвал ли е нещо подобно? и в сайта попадали ли сте на детска хубава козметика, че нещо не мога да се ориентирам...

# 24
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Преди време бях пуснала 2 поръчки. Парфюмите и от двете дойдоха, козметиката - не. Случва ли се ? Да не са се загубили?

Колко време мина от поръчките?
Иначе ми се е случвало при една от поръчките парфюмът да дойде няколко дни преди козметиката.

На 4-ти юли са тръгнали поръчките.  newsm78 Дойдоха парфюмите само.

# 25
  • Мнения: 3 342


На 4-ти юли са тръгнали поръчките.  newsm78 Дойдоха парфюмите само.

Хм, доста време. Бих им писала.

# 26
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Много ми харесват и Нилските, и Средиземноморските градини на Ермес.

Монда, сдобих се с двете маски за "светнало" лице - търнараунда на Клиник и розовата на Сисли и като светна, ще се похваля.  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 10 309
Момичета да похваля последното ми откритие от Ягодка  Mr. Green


http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=42318&goChar=D

Много добре се отразява на моята фина, без блясък и обем коса! Много по-добре от Керастаз  Mr. Green
С какъв балсам или маска го ползваш.Гледах сега продуктите на Darphi, но не видях нищо подходящо.

И аз не си харесах нищо подходящо, та си довършвам един летен на Керастаз...

Препоръчайте ми балсам или маска за тънка, лесно омазняваща се коса... аз обикновено си взимам за обем и блясък  newsm78

# 28
Бихте ли ми препоръчали фон дьо тен за мазна кожа предразположена към акне.
Също така хубава маска за лице Simple Smile
Какво ви е мнението за продуктите на Biotherm?
Ползвали ли сте това
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=28727&goChar=B

Извинявам се че зададох толкова въпроси.
Мерси

# 29
  • Мнения: 917
Здравейте  Mr. Green,

Темата е страхотна, но имам 1 въпрос.  Някой поръчвал ли е Eau De Parfum ( Vial Miniature ) и Eau De Parfum ( Miniature )? Има ли лимит колко мога да поръчам?
Мерси предварително  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт