Къси нокти на ръцете

  • 9 864
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • у нас
  • Мнения: 443
Аз и да искам, не мога да си пусна маникюр-много са ми чупливи ноктите.Всичко съм опитвала за заздравяване, но не помага.Та аз си ходя с къси нокти и ми харесва,на мен поне ми отиват. bowuu

# 31
  • Мнения: 212
И моите се чупят непрекъснато, някакъв ужас е, почти винаги са къси. Няколко пъти вече си чупя нокътя на средния пръст, не мога да го изрежа, защото доста навътре се е счупил. Вие как процедирате в подобни ситуации. Ще го изчакам малко да поизрастне, за да го изрежа, но пак трябва да режа всички нокти, кошмар направо Sad

# 32
  • Мнения: 3 042
Нямам такива предпочитания, но понякога от необходимост, като си счупя някой нокът, ми се налага да ходя с къси нокти. Наскоро си чупих един нокът, но вече съм почти във форма. Joy hahaha

# 33
  • Мнения: 405
Харесвам къси по принуда  Mr. Green
С дългите потропвам по клавишите  Joy
Дългите ми харесват, ама на друга ръка.
По възможност фина, нежна и малка.
Другото повече ми мяза на вещерска история  Joy

# 34
  • Мнения: 918
Kъси, обичам да "виждам" нещата около мен с пръсти, а  дългите нокти някак претъпяват чувството.

# 35
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Аз харесвам късите нокти Mr. Green
Не си падам по ноктопластики ,или прекалено дългите нокти,но имам хубава пло4а и мога да си позволя къс маникюр Grinning Grinning
Дори днес бях на маникюр,бяха се пона4упили някои,подкъсиха ми ги вси4ките,с 4ервен лак съм и рисунка на безименните - красота Grinning Grinning Grinning Много си се кефя,и на краката съм с червен, с рисунка на големите пръсти Mr. Green

А и късият маникюр ми е много по-удобен и практи4ен - не ми остава кремът под ноктит, не драскам бебо, не изпитвам онази безумна болк при счупването на някой нокът Crazy

А ина4е,всеки маникюр - къс или дълъг,добре направен и естети4ески оформен -е красив Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 36
  • Мнения: 3 216
Прьстите и ноктите ми са ужасни. КЬси дебели с малка,плитка плочка.  Sad С ноктопластика се харесвам много,ама нямам нерви да я поддьржам. Затова се старая до ги докарам до средна дьлжина с тьмен лак-наситено розов или червен.

Общи условия

Активация на акаунт