За термометрите

  • 1 225
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Дигиталния ми показва половин градус повече от живачния,и незнам на кой от двата да вярвам.Май ще трябва да купувам друг. Laughing

# 16
Аз също съм с дигитален.По-бързо мери температура, и е по-удобен за бебето-има по-тънко връхче и детето не чувства дискомфорт.Винаги е бил точен.

# 17
  • Мнения: 1 243
Нашия термометър е дигитален  биберон  и не е скъп около 7лв и винаги като и мяря температурата махам пет десети примерно ако показва 37,3 значи е 36,8 доволна съм от самия термометър Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Ползвам живачен.Имам и дигитален и тип биберон,но не са ми удобни/Тери не искаше биберон/.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз имам дигитален на Микролайф.Ама да ти кажа честно не знам дали съм доволна newsm78Или той не може да мери под мишницата или Ина има реотан в дупето.Показва повче от градус и половина разлика между ректалната и аналната темперарура.Предполагам,че понеже е 10секунден не успява да се затопли под мишницата за това време и не отчита вярно.Но аналната я мери ок,иначе изполозвам живачен ако ще меря под мишницата Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Имаме и дигитален и живачен.За детето ползвам дигиталния,страх ме е да ползвам живачния с такова движещо се бебе.Мери вярно,но при дигиталните си е явно въпрос на късмет да попаднеш на правилно измерващ.Но бих си купила такъв за ухо,мерят за 1 секунда.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 106
имахме дигитален уж хубав, хубав, след извесно време почна да показва каквото си иска - с градус-две под или над показанията на 2 живачни, ами махнах го и си караме на живачния....само внимавам повече...
от др страна дигиталния може да се е прецакал и защото малкия доста го хапеше по копчето - даже съм почти сигурна, че това е причината... но и без това под мишницата никога не е мерил като хората - само в д-то, хем беше уж за всякъкво мерен - орално, рактално, под мишницата и т.н...

# 22
  • Мнения: 1 230
Дигитален - бързо и лесно, особено в критични болни състояния...

# 23
  • Мнения: 3 478
Дигиталния май даже не съм го и ползвала за малката. Взех и за ухо и биберон и ползвам тях. Доволна съм и от двата Peace

# 24
  • Мнения: 220
Ползвам дигитален биберон , доволна съм . Засичала съм го с живачен и дигитален за възрастни. Понякога ми е трудно обаче да и го задържа в устата за повече от 10-20 сек. а той изисква повечко време

# 25
  • Мнения: 6 618
Дигитален на Браун.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 685
и аз да допопитам.....каква марка бихте препоръчали и от къде си ги купихте...по добре ли е да е от аптека?
Благодаря предварително  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 990
От както се родиха близнаците , ползвам дигитален термометър и съм много доволна.

# 28
  • Мнения: 3 069
Имам 2 дигитални, един за под мишницата и един за в ухото.Не мерят въобще вярно!!!
Най-точен е живачния и него си ползвам, но преди няколко дни имаше статия в Труд, че Евросъюза ги забранявал и до краяя на тази година ги спират, защото се ползвали за други цели.
Решила съм да се заредя поне с още един Simple Smile

# 29
  • Мнения: 19 296
Аз имам дигитален на Микролайф.Ама да ти кажа честно не знам дали съм доволна newsm78Или той не може да мери под мишницата или Ина има реотан в дупето.Показва повче от градус и половина разлика между ректалната и аналната темперарура.Предполагам,че понеже е 10секунден не успява да се затопли под мишницата за това време и не отчита вярно.Но аналната я мери ок,иначе изполозвам живачен ако ще меря под мишницата Peace

ректално мерене не е ли пак в дупето?тогава нормалната температура е между 36,5 и 37,5,докато под мишницата показва винаги по-малко-нормално е 36-37градуса.
и ние имаме дигитален.не съм кой знае колко доволна,но с живачен ме е страх да меря.

Общи условия

Активация на акаунт