От кога в проходилка?

  • 1 323
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
Не смятам изобщо да купувам или използвам такова нещо,тук ги отричат нацяло.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Моята беба е на 5 месеца и днес за първи път я сложих в проходилка за 1-2 минути, просто като експеримент. Да ви кажа честно умря си от кеф детето, през цялото време се смя и писка от радост, много и хареса, естествено тя не може сама да се придвижва, аз я повозих и беше страшно забавно. Определено обаче ще изчакам да я слагам за повече време, докато не започне да седи стабилно.

# 17
  • в стаята
  • Мнения: 469
Започнах да я слагам след 8 месец

# 18
  • София
  • Мнения: 1 368

Аз съм против.
Накратко: против естественото двигателно развитие на детето е. [/color]
[/quote]

# 19
  • Мнения: 1 877
Дарко го слагам от 8-ия месец,но само поради нежеланието му да пълзи,иначе щях да изчакам още - поне до 10 месец

# 20
  • Мнения: 4 451
Голямата ми дъщеря сложих в проходилка, когато навърши 9м. Вече изчела доста за проходилките и по съвета на ортопеда ни, за малката няма да купя. Naughty

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Сложих Тери когато започна 10 ти месец.

# 22
  • Мнения: 1 230
По темата - сложих в проходилка около 6тия месец (май така беше  newsm78). Наистина зависи от детето. И най-важното е да не се прекалява със стоенето в нея. Вредата от проходилките идва точно от "забравянето" да детето в нея, а не от ползването й въобще.

пп Уф, и аз се бях зарекла да не ползвам - ама е толкова удобна - и за мен и за детето. Напоследък забелязвам, че предпочита да я държа за ръцете и да ходи - явно порасваме и ще "отсвирим" проходилката Grinning (наистина 2-3 месеца се ползват)

# 23
  • Мнения: 4 362
Сложих я на 6 месеца  Peace

# 24
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Мисля,че може началото на 8 месец

# 25
  • Мнения: 44
Феврония я слагахме в  проходилка чак след 8-ия месец. До тогава я учихме да пълзи. Peace

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Феврония я слагахме в  проходилка чак след 8-ия месец. До тогава я учихме да пълзи. Peace

Малко оф,ама кък я учехте да пълзи newsm78

Дъщеря ми я сложих в проходилка,когато можеше да седи стабилно седнала сама-8 месец!

# 27
по съвет на личния лекар не сме ползвали

# 28
  • Мнения: 789
Ива беше почти на 8 месеца. Трябва да може да седи стабилно седнало самичко.

А за пълзенето се научи чак като стана на 11 месеца, проходи точно на 1 годинка, супер стабилно и уверено! Никой не ми вярва като кажа на колко е, всеки мисли, че е по-голяма, за да ходи така добре  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 242
по съвет на личния лекар не сме ползвали
и ние, но по съвет на ортопед

Общи условия

Активация на акаунт