Отговори
  • Мнения: 525
Здравейте отново. Мислех си дали няма да е страхотно ако и таткото получи от "майката" подарък "по повод  на бебето", също както той ще направи за нея.. Нали знаете, обичайно е мъжете да правят подаръците при сбъдване на красивия миг. Идеи ? или ще кажете, че бебчо е достатъчен подарък:)

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами татито не е изиграл кой знае каква роля и не се е мъчил кой знае колко да не кажа дори хич.
Но все пак повечето мъже също получават подарък,явно ти си изостанал.
А бебето малък подарък ли е?

# 2
  • Мнения: 4 546
че таткото какво е направил за раждането освен да троши нерви пред родилното и после да се напие?  Laughing

не мисля, че на жената трябва да се отнема този звезден миг. един букет цветя е достатъчен, не ми трябват подаръци за спомен.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 227
1. Не се мъчи той, а аз!
2. Той пирува докато аз аз съм в болницата - следродилния период!
3. Защо все мъжете да бъдат глезени?!?!
Това е моето мнение. Дори и да не му изнася, слабо ме интересува.
П. П. Аз не получих нищо от него и съответно, той няма да получи подарък (освен сменянето на памперси Mr. Green)!

# 4
  • Мнения: 525
Ами татито не е изиграл кой знае каква роля и не се е мъчил кой знае колко да не кажа дори хич.
Но все пак повечето мъже също получават подарък,явно ти си изостанал.
А бебето малък подарък ли е?
Аз съм на бъдещия татко приятелката Wink И се чудех дали да не му купя нещо сладурско..

# 5
  • Мнения: 525
че таткото какво е направил за раждането освен да троши нерви пред родилното и после да се напие?  Laughing

не мисля, че на жената трябва да се отнема този звезден миг. един букет цветя е достатъчен, не ми трябват подаръци за спомен.

Е, не "за спомен", а просто заради самия жест..

# 6
  • Мнения: 4 496
"таткото"благодари с подарък на "майката" защото му е износила и родила дете.Майката за какво да му подарява подарък-дето го е направил ли?Дано не звуча много рязко...

# 7
Ами той моя мъж само едни цветя ми подари за раждането и то защото свекито се сети да купи и му ги даде да ми ги подари заради снимката.(Нашия тате е скаран с романтиката.)
А татето-какъв по-голям подарък за него от малкото слънчице-което си му родила???

# 8
  • Мнения: 7 111
Майката за какво да му подарява подарък-дето го е направил ли?
Защото от солидарност й е правил компания в качването на килограмите.  Mr. Green

BateJoro, добра ти е идеята.   bouquet

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами татито не е изиграл кой знае каква роля и не се е мъчил кой знае колко да не кажа дори хич.
Но все пак повечето мъже също получават подарък,явно ти си изостанал.
А бебето малък подарък ли е?
Аз съм на бъдещия татко приятелката Wink И се чудех дали да не му купя нещо сладурско..
Аааа извинявай,ника ме подведе Hug

# 10
  • Мнения: 46 516
От форума научих, че се подарявало нещо на майката, на мен нищо не са ми подарявали, на мъжа ми също, не виждам сммисъл.

# 11
  • Мнения: 471
Подарък????? за това че, аз носих 9 месеца детето.........или за това, че се мъчих 2 дена да го родя??? Или за това, че той го вижда само вечер като се върне от работа????
Не казвам, че не го обича или, че не се грижи за него, но по повод раждането на бебето всички подаръци са само за майката Simple Smile

# 12
  • Мнения: 941
ааа,не, без тия Naughty

# 13
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Честно казано, ако ще има някакви подаръци, те трябва да са за бебето и майката. И аз не бях чувала, че се подарява нещо - аз получих огромен букет цветя, но не съм очаквала нищо.
Ако искаш можеш да изненадаш таткото, особено ако е бил внимателен и грижлив по време на бременността - да го накараш да се почувства специален. Все пак цялото семейство има заслуги - всеки изпълнява своята роля.

# 14
  • Мнения: 4 496
Сега,като се замисля,да бях подарила на моя мъж подарък,ама не по повод бебето,а по повод нервите,дето е имал,за да ме издържи... Banghead

# 15
  • Мнения: 525
Ако искаш можеш да изненадаш таткото, особено ако е бил внимателен и грижлив по време на бременността - да го накараш да се почувства специален. Все пак цялото семейство има заслуги - всеки изпълнява своята роля.
Мда, мисля че това е идеята:) Но немога да измисля нищо конкретно и разбира се, по специално..

# 16
  • Мнения: 1 132
На мъжа ми му подарих книга за бащата. Много се изкефи.
.

# 17
  • Мнения: 497
Мисля, че това си е празник за майката - и такъв трябва да си остане.

На мъжа ми му подарих книга за бащата. Много се изкефи.
.

Това вече го имаме и се кефи  Peace

# 18
  • Мнения: 3 205
Ние сме подаръкът.

# 19
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз не получих подарък,а само цветя Crossing Arms и съм на мнение че бебето му е достатъчен подарък,както за него така и за мен

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Щом на теб ще ти достави удоволствие,на него също без съмнение-направи го.

# 21
  • Мнения: 1 216
Аз бих подарила  подарък на таткото, много си го обичам, а и той е много внимателен!

# 22
  • Мнения: 78
За вашите мъже не знам... но аз моя много си го обичам. Той е най-внимателния и добър мъж на света.
И по време на бременността ми, освен, че аз се мъча, се мъчи и той - първи триместър (че и малко отгоре) яко повръщане - ако не беше той да ми мие легените, щях да си издрайфам и това, което не може да излезе  Confused Освен това много помагаше с готвене. От миризмите не можех да седя в кухнята. Сега вече се чувствам по-добре, но от време на време ми пада кръвното и ми причернява - всеки ден се обажда да пита как съм... Такива грижи не са всекидневие за един мъж и едва ли скачат до небето, ако ги полагат...
Аз също си мислех дали не бих предпочела мъжа ми да е до мен в болницата след раждането, а не в кръчмата с приятели. Ама какво да прави с мен - аз най-вероятно ще съм изтощена /или упоена/ и ще спя като заклана - да седи да ме гледа и да ми държи ръката... след като няма да може да се спре на едно място от радост (а при нас и двойна)... Ама разбира се - нека отиде с приятелите, да се забавлява, да почерпи за здравето на децата, да бъдат съпричастни и приятелите ни в този хубав момент. Освен това с раждането приключват и неговите нелеки грижи за бременната му жена.
А подарък от него не искам за самото раждане. Обещал ми е след това за един ден на ме заведе в спа-център. Най-вероятно ще се редуваме: един ден аз на глезотийка - той с бебоците и после обратното.
На мъжа му е необходимо да знае, че жената разбира от какво се нуждае той. И да го получава. Така се чувства пълноценен и е по-добър и към жената, и към децата. (за последното ще видим след време)

# 23
  • София
  • Мнения: 245
Не знам за раждането, но за след него трябваше да му подаря хиляди подаръци, защото до ден днешен е най-добрият татко, който прави абсолютно всичко за да са добре двете му принцеси. Но съм се убедила, че нищо не може да го зарадва така, както нашите щастливи очи, които го гледат с безкрайна любов и благодарност.
Между другото аз нито съм очаквала, нито съм получила нещо друго освен цветя. И сега единственото, което искам е живо и здраво бебче.

# 24
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Много се накефих на идеята за подарък на таткото. Вярно е, че се мъчим и потим за да дадем живот на нашите деца, но... има резон в темата. Не специално за раждането, а за грижите, любовта и подкрепата...
Нашия татко много ни помага и много ни обича. Бърза да се прибере от работа, храни, къпе, приспива, сменя памперси, играе с малкия... Имахме голями притеснения по време на бременността и той трепереше заедно с мен, заедно плакахме, когато казаха че вероятно ще трябва да махнем бебето и пак заедно плакахме когато се роди мъника жив и здрав. Съжаляваме и двамата че закъсня за раждането с 20 минути и не можа да присъства. След това ме зарадва с чудесни бижута за това че съм му родила син.
Бих му купила подарък, но някак не мога да материализирам това което усещам. Малкото ни съкровище осмисли живота ни и мисля че е най прекрасния подарък. Използвам всеки удобен случай да му казвам колко го обичаме.
Ако ти намериш нещо, което смяташ че изразява чувствата ти... чудесно е да му направиш подарък.

# 25
  • Мнения: 11 004
Освен Рая, опакована като вързопче, баща й получи бутилка марково уиски.

# 26
  • Мнения: 22 432
Абе на мен ми е малко странна цялата тази идея с подаръците.
Бебето само по себе си е дар и за двамата родители.

# 27
  • Мнения: 526
Хм,той бебока сам по себе си е подарък,и то голям Heart Eyes  ylinfant

# 28
  • Мнения: 1 081
Ами татито не е изиграл кой знае каква роля и не се е мъчил кой знае колко да не кажа дори хич.
Но все пак повечето мъже също получават подарък,явно ти си изостанал.
А бебето малък подарък ли е?

Напълно съм съгласна. А и подарък се прави на майката, заради това, че е родила бебето, бащата какво е направил по въпроса - напъвал е с нея? А и вечерта, когато се роди бебе таткото черпи и празнува, това малък подарък ли е наред с бебето, а майката лежи разпрана и закърпена в несвяст в някоя болнична стая. За какво равноправие говорим? Или и майките да се чувстват пренебрегнати? шегувам се, разбира се. Grinning

# 29
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Аз не получих подарък  Sad

# 30
  • Мнения: 1 207
Май няма да ми е до  това след раждане.Има много други грижи.

# 31
  • Самоков
  • Мнения: 561
Та нали таткото получава подарък и то голям. Какъв по-хубав подарък може да има, от това да вземе в ръце собственото си дете. smile3521

# 32
  • Мнения: 1 919
Щом на теб ще ти достави удоволствие,на него също без съмнение-направи го.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 588
че таткото какво е направил за раждането освен да троши нерви пред родилното и после да се напие?  Laughing

не мисля, че на жената трябва да се отнема този звезден миг. един букет цветя е достатъчен, не ми трябват подаръци за спомен.


 Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 44 106
ние подаръци не сме получавали с татито (не сме си разменяли), то самото бебебе е подарък за родителите си...
та за това, че се е родило самобебето получи подаръци...Wink

# 35
  • Мнения: 4 362
Ще видим дали ще искаш да му подариш подарък и след като се роди бебето  Crossing Arms

Подарък ли  Angry newsm66 newsm29

# 36
  • Мнения: 1 132
Като гледам темата от "Подарък за таткото" се превърна във "Възхвала на таткото".
Всеки прави така както чувства нещата. Като ще ги хвалим-моя мъж изкара цялото раждане с мен и след това прекара целия ден с мен и дъщеря ми. Парти имаше след като ни изписаха от болницата  Naughty

# 37
  • Мнения: 1 264
Като гледам темата от "Подарък за таткото" се превърна във "Възхвала на таткото".
Всеки прави така както чувства нещата. Като ще ги хвалим-моя мъж изкара цялото раждане с мен и след това прекара целия ден с мен и дъщеря ми. Парти имаше след като ни изписаха от болницата  Naughty
smile3501

# 38
  • София
  • Мнения: 1 248
Че аз не съм получила подарък, камо ли той. Peace

# 39
  • Мнения: 2 096
Това с подаръците ми се струва мноооого тъпо.. никой на никого нищо не е подарявал.. в този миг сме обсебени от други емоции и не ни вълнуваха материални неща.. букета цветя не е подарък..

# 40
  • Мнения: 676
Е, хайде да не преиграваме за какво да му се дава подарък, че е износил бебето или че го е родил.

# 41
  • Мнения: 175
Аз пък не мисля, че е тъпо това с подаръка за майката. Това  е най-малкия начин да благодари на жена си за всичко, което  е направила за детето им. Да разбира се, че то е общо детето, но основно грижите са си за майката - тя още от момента, в който разбере че  е бременна започва да се грижи за детето - ходи по консултации и изследвания, съобразява се какво яде и пие, къде и кога ходи, пази себе си и детето непрекъснато, а за раждането да не говорим. Така че подаръкът е просто един жест на благодарност към жената, която е направила възможно да гушнеш детето си. А и това ще зарадва майката в момент, в който на нея хич не и е лесно. А и аз много обичам подаръците и цветята   bouquet А и мъжете трябва да подаряват подаръци и цветя на жените си - това е положението!  Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 649
Ох, за какво по-точно да му се подари на таткото подарък? това не го разбрах. Съгласна съм с всички мнения дотук!  newsm10 newsm10 newsm10

# 43
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ако чувстваш, че таткото е заслужил подарък - подари му нещо, което ще го зарадва. В крайна сметка важното и ти и той да сте щастливи!!!  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 10 326
Ми готино ще му е на таткото с подарък, и на бабата също, и на съседката. Подаръци ние не връщаме, стига да има кой да ги даде Hug
Gift Gift Gift

# 45
  • София
  • Мнения: 1 244
 newsm78 На мен пък ми харесва идеята, макар че за пръв път чувам за такава размяна на подаръци. Вярно е, че таткото не носи и не ражда бебето, но в никакъв случай не мога да омаловажа ролята му през този период и след това. Пък и обичам да правя и получавам подаръци  Mr. Green Веднага започвам да мисля какво да бъде....  Sunglasses

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 563
И мен ме кефи тази идея. Е, не става дума за някакъв голям подарък, според мен по-скоро за нещо закачливо, и още утре ще потърся нещо. На таткото надали ще му е до този подарък, защото ще е, живот и здраве, луд от радост за бебока, но съм сигурна, че ще му стане приятно. Аз пък нямам нищо против да се събере с приятели, не виждам какво ще прави по цял ден в болницата с мен. И не виждам какво толкова трябва пък да възхвалявам себе си като майка - колко съм се мъчила и т.н. Сега, за да не се мъчиш, си има начини, а пък ако не съм искала бременност и всички съпровождащи позитиви и негативи, нямало е да забременявам. Самата аз не държа да ми се подари нещо - важно ми е, че таткото се вълнува с нас, споделя емоциите, помага, грижи се за бебето и това е.
Батежоро, изненадай с нещо приятеля си - хубаво ще е - най-малкото е жест на обич и внимание към човека до теб, разбира се, ако го заслужава, а в твоя случай явно е така. newsm10

# 47
  • Мнения: 701
Защо пък трябва да се правят някакви подаръци и на двамата? newsm78
В крайна сметка самото бебе не е ли достатъчно голям дар и за единия и за другия?

# 48
  • Мнения: 3 069
Мисля си, че най-големия подарък за един баща, би трябвало да бъде, че сме износили, родили в мъки и отглеждаме детето им както трябва.
Подарък за него също така би трябвало да се зачита, че продължаваме да ги обичаме след всичко което сме изтърпяли през гореспоменатия период Mr. Green

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
И на мен не ми подари подарък за раждането, даже докато не прочетох темата не се бях сетила за това.В този миг в който раждането е минало благополучно и видиш малкото същество всичко останало за теб е на заден план.Мисля си, че каквото и да ми подари в този момент няма да ми е по-ценно от бебето.Празници - бол, ще има време да ме изненадва и аз него. Laughing
Пък за подарък на таткото - как да стане, аз съм в болницата кога да го купя. newsm78Да не говоря, че когато раждах имаше грипна епидемия и свиждането беше забранено - чувахме се само по телефона - и да имах подарък нямаше как да му го подаря  Joy

# 50
  • Мнения: 4 406
аз се чудя моят мъж как се сети даже букет да ми донесе.. може би някоя баба му го е тикнала в ръцете.
въобще не ми е идвало наум да му подаря аз нещо.

# 51
  • Мнения: 323
1. Не се мъчи той, а аз!
2. Той пирува докато аз аз съм в болницата - следродилния период!
3. Защо все мъжете да бъдат глезени?!?!
Това е моето мнение. Дори и да не му изнася, слабо ме интересува.
П. П. Аз не получих нищо от него и съответно, той няма да получи подарък (освен сменянето на памперси Mr. Green)!

Peace

# 52
  • Мнения: 4 784
Абе не че да го хваля, щото всеки е с кусура си, но моят мъж, като че ли заслужаваше подарък, ама на...не съм се сетила....Благодарих му след раждането за това, че ме изтърпя  с всичките ми прищявки през бременността, че бременността ми беше безкрайно романтична, пак той има заслугата, за това, че ми държеше ръката, докато раждах и то изцяло по негово желание.... и въобще след като родих, въпреки че бях добре, спа 3 дни с мен и бебо в болницата и на другия ден пътуваше 80км за да отиде на работа и вечерта обратно за да е с нас докато ни изпишат, нямаше пиянски запои по случай раждането, а даже и в болницата ме глезеше  ....

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 563
И ако не сме родили в мъки (защото аз примерно не съм се мъчила), това значи, че бебо не е подарък ли?

# 54
  • Мнения: 7 418
На мъжа ми му подарих книга за бащата. Много се изкефи.
.
  Това е идея!Защо не и книга!
  Аз лично не съм подарила нищо  на мъжа ми(само го благодарих за присъствието и подкрепата).
  Но,всяка двойка има свои нюанси в отношенията.Може би ,при някои,подарък за таткото ще е естествен жест,защото.... newsm78.еди какво си...... newsm78

# 55
  • Мнения: 3 634
Отговорът на моя мъж е "Не трябва! Всичко в този ден е за майката и бебето.". Обаче, ако искаш да му подариш нещо аз бих подарила това - табела за вратата с включено името и на бебето. За сватбата подарих на моя мъж табелка с нашите имена и неговата фамилия, струваше ми около 20лв. И сега си я гали докато му отключвам  Flutter

# 56
  • Мнения: 239
Отговорът на моя мъж е "Не трябва! Всичко в този ден е за майката и бебето.". Обаче, ако искаш да му подариш нещо аз бих подарила това - табела за вратата с включено името и на бебето. За сватбата подарих на моя мъж табелка с нашите имена и неговата фамилия, струваше ми около 20лв. И сега си я гали докато му отключвам  Flutter
Поздравявам те! Страхотна идея-никога не бих се сетила!

# 57
  • Мнения: 1 311
А защо подаръкът трябва да е непосредствено след раждането / изписването?

Моят подарък беше апарат за да мога да си снимам бебето, но беше около месец и нещо по-късно. Имам предвид, че и подаръка на таткото може да се подари не веднага, а по-късно (защото имаше мнения, че как ще му го купят като са в болницата и т.н.).

# 58
  • Мнения: 32
Според мен няма нищо лошо в това да му поднесеш нещо като подарък. Поздравявам те, че си се сетила.  bouquet
Той също е изиграл не малка роля, затова че си се чувствала сигурна по време на бременността си.
А идеята с табелката е просто уникална!!!

# 59
  • Мнения: 875
И сега си я гали докато му отключвам  Flutter

хехе, как си го обработила  Wink

и аз съм от тези, които си минаха само с букетче  Crossing Arms

а подарък за него ... не знам ... и да се бях сетила преди това, не съм сигурна, че щях да измисля нещо подходящо. а и кога да му го дам. той ми подава букетчето, а аз му вадя нещо изпод леглото?!?  newsm78

за другия път ще си помисля, обаче!

# 60
  • Мнения: 133
Абе не че да го хваля, щото всеки е с кусура си, но моят мъж, като че ли заслужаваше подарък, ама на...не съм се сетила....Благодарих му след раждането за това, че ме изтърпя  с всичките ми прищявки през бременността, че бременността ми беше безкрайно романтична, пак той има заслугата, за това, че ми държеше ръката, докато раждах и то изцяло по негово желание.... и въобще след като родих, въпреки че бях добре, спа 3 дни с мен и бебо в болницата и на другия ден пътуваше 80км за да отиде на работа и вечерта обратно за да е с нас докато ни изпишат, нямаше пиянски запои по случай раждането, а даже и в болницата ме глезеше  ....
МЪЖ МЕЧТА  smile3501

# 61
  • Мнения: 305
Ей все и вие да намажите а?! newsm34 Бетер от жените сте,да знаете! hahaha

# 62
  • София
  • Мнения: 431
Аз не си спомням да съм получила подарък след раждането. А подарък за бащата - ми той моя само сех искаше, че почти 9 месеца стоя на сухо горкия. Та ако това може да се смята за подарък, значи си го е получил  Mr. Green

# 63
  • Русе
  • Мнения: 659
Ми и на мен сигурно щеше да ми е приятно да получа подарък, но не получих. В интерес на истината не съм го и очаквала Thinking

# 64
  • София
  • Мнения: 7 097
Мислех си дали няма да е страхотно ако и таткото получи от "майката" подарък "по повод  на бебето"

Не, не ми е хрумвала подобна идея.

# 65
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
бебчо е достатъчен подарък:)
сама го каза Peace

# 66
  • Мнения: 474
Това за табелката на входната врата е направо страхотно  newsm10
Иначе и аз съм от тези, които се разминаха с подаръка след раждането, ама като знам колко много ми е помагал........ и преди и след като родих........
...иначе Алекс е най-големия подарък, който мога да му подаря /момичето на тати/  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 1 440
Изобщо не ми е хрумвала идеята за подарък на татито,бебчето май е достатъчно.А пък аз получих само едни ама прекрасни цветя. Grinning

# 68
  • Мнения: 8 999
Подарък - добре, ама за какви заслуги? Това е свят миг за майката и не е редно и разни други да се нареждат на редичката за подаръци.

# 69
  • Мнения: 1 919
Отговорът на моя мъж е "Не трябва! Всичко в този ден е за майката и бебето.". Обаче, ако искаш да му подариш нещо аз бих подарила това - табела за вратата с включено името и на бебето. За сватбата подарих на моя мъж табелка с нашите имена и неговата фамилия, струваше ми около 20лв. И сега си я гали докато му отключвам  Flutter
супер идея

# 70
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аааа, моля, моля  Naughty
Аз съм се мъчила да раждам   bowuu

Таткото получи подарък -малко розово вързопче. Точно на Коледа  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 2 908
В интерес на истината-не,не ми е хрумвало дори веднъж. NaughtyИ наистина-той получи подарък точно за Коледа-тогава я изписаха,какъв повече иска,че той нещо мъчил ли се е?Освен да го направи...А иска и подарък после... Thinking

# 72
  • Мнения: 867
Хм, не ми е хрумвало newsm78 Като се замисля аз не получих конкретно от него никакъв подарък...

# 73
  • Мнения: 552
От мен ще си има едно сладко бебче...а съм сигурна че подаръка няма да му се размине от някой друг  Peace

# 74
  • софия
  • Мнения: 636
Нашия татко ми направи подарък. Аз не съм му правила - то и това оставаше. Подаръка го носих 9 месеца в корема си, после 2 дни в болница и 2 в реанимация. Та той не се е мъчил особено, за да заслужава подарък. Естествено, благодарна съм за солидарността, подкрепата, грижата и т.н., но мисля, че майката е центъра на събитието и главния герой. Татковците трябва да си знаят мястото.

# 75
  • Варна
  • Мнения: 478
Аз не съм правила подарък на мъжа ми и за в бъдеще не смятам,но аз получих  лек автомобил и ако искам да го сменя трябва да мисля за второ.

# 76
мисля да му подаря нещичко да Simple Smile защо да не е заслужил?! Simple Smile малко ли капризчета е изтърпял и той милия хихи(говоря за нас нали) и напоследък много съм нервна и се карам много.....ми заслужава нещо малко но от сърце,е освен бебчо нали-живот и здраве като дойде Simple Smile

# 77
  • Мнения: 6 164
Щом ти идва - подарявай. Нашият татко ми подари, аз на него не съм , а заслужи. И ме носи на ръце цяла бременност, и на раждането ми помага, надигаше ме на всеки напън и не се напи даже за бебето как си трябва, ами от родилното се залости до мен да сменя памперси! Така, чее... зависи си от таткото. Wink

# 78
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бе то в ония момент след 9м, и с бебе дето се чудиш какво да го правиш като ревне едва ли ще мислиш за подаръци Thinking

# 79
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Бе то в ония момент след 9м, и с бебе дето се чудиш какво да го правиш като ревне едва ли ще мислиш за подаръци Thinking
те подаръците се мислят преди раждането (преди да е ревнало бебето)  Laughing

# 80
  • Мнения: 5 026
Абсолютно достатъчно му е бебето като подарък  Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 3 271
Бебето е най-големият подарък.

# 82
  • Мнения: 1 931
Ами татито не е изиграл кой знае каква роля и не се е мъчил кой знае колко да не кажа дори хич.
Но все пак повечето мъже също получават подарък,явно ти си изостанал.
А бебето малък подарък ли е?

# 83
  • Мнения: 5 391
Не ми е минало през ум Rolling Eyes
Да присъства на самото раждане също ми се струва добър подарък Simple Smile

# 84
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да присъства на самото раждане също ми се струва добър подарък Simple Smile
аааааа Naughty не това е задължително

# 85
  • Мнения: 284
Аз получих кошничка с любимите си цветя.Беше ми купил и блузка:)

# 86
  • Мнения: 14 133
Не ми е хрумвало.  newsm78 Не е лошо като идея. Защо пък и той да не получи подарък?

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Никакъв подарък! Даже едно цвете не ми подари. Получих подарък само от майка му. Моята нямаше пари, баща ми не й даде.  Тежко го преживя, както и да е...

Общи условия

Активация на акаунт