За вибриращите колани...

  • 4 923
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 861
Както е известно целулит имат и слабите жени. Освен това момичето си спортува и се храни по режим, така че едва ли е мързелива. Целулитът и със спорт не се маха-резултатите от масажите са по-добри. И като се има предвид, че единичният антицелулитен масаж варира между 13 и 20 лв, а ти са необходими между 10-20 последователни и после по един поддържащ на седмица, то уредът излиза доста изгодно. Ръчният масаж, ако си го правиш сама, вярно, е безплатен, но е доста изморителен, и все пак непрофесионален. Така че аз съм за такова уредче, ако можеш да си го позволиш и имаш местенце в къщи. Моята масажистка ми сподели (дето не й е работа да си губи клиентките), че нейна клиентка, която имала въпросния масажор от години, но не го била използвала доскоро, е постигнала страхотни резултати и че те смятат да купят такива масажори за студиото. Мечето Пух, а ти мажеш ли се преди това с антицелулитен крем? Според мен трябва да се намажеш хубаво и да правиш масажите на голо.

# 16
  • Мнения: 1 685
Както е известно целулит имат и слабите жени. Освен това момичето си спортува и се храни по режим, така че едва ли е мързелива. Целулитът и със спорт не се маха-резултатите от масажите са по-добри. И като се има предвид, че единичният антицелулитен масаж варира между 13 и 20 лв, а ти са необходими между 10-20 последователни и после по един поддържащ на седмица, то уредът излиза доста изгодно. Ръчният масаж, ако си го правиш сама, вярно, е безплатен, но е доста изморителен, и все пак непрофесионален. Така че аз съм за такова уредче, ако можеш да си го позволиш и имаш местенце в къщи. Моята масажистка ми сподели (дето не й е работа да си губи клиентките), че нейна клиентка, която имала въпросния масажор от години, но не го била използвала доскоро, е постигнала страхотни резултати и че те смятат да купят такива масажори за студиото. Мечето Пух, а ти мажеш ли се преди това с антицелулитен крем? Според мен трябва да се намажеш хубаво и да правиш масажите на голо.
Съгласна съм  с това и със същата цел на времето си купих и масажора на Филипс-с упоритост има ефект-ама е мнооого трудоемко!
А ако тръгнем да правим сметки за масажите по салони и за картите за фитнес то качествените домашни уредчета бързо си избиват парите-дори имарковите! newsm78 Money newsm78 Money

# 17
  • Мнения: 152

 Мечето Пух, а ти мажеш ли се преди това с антицелулитен крем? Според мен трябва да се намажеш хубаво и да правиш масажите на голо.

Ами, не се мажа, защото не мога да се спра на подходящ крем. Започнах с Дева, но прочетох много отрицателни отзиви за него. Имаше доста коментари, че някои мами са получили спукани капиляри и се изплаших, защото съм виждала какво представляват, а честно казано нямам парички, за да си ги махна, ако се получат. Сега започнах масажи с мед в домашна обстановка. Бях прочела, че медът трябва да побелее, е при мен се получава, пък не зная до колко е успешно, защото съм на третия масаж. Наистина след масаж кожата ми е страшно нежна. Ще продължавам пък ще видя до къде ще я докарам.  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 1 685
 PeaceПобут и какво става Мечето Пух с колана-резултати чакаме! Praynig Peace

# 19
  • Мнения: 527
Изравям темата ,че съм се навила за такъв колан .Мечето Пух как е доволна лиси .Аз  смятам да го ползвам след като разредя ръчния масаж.

Общи условия

Активация на акаунт