Срещааа, горещааа в края на седмицата?

  • 4 327
  • 96
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 356
аз ще пътувам за Ст З. Надявам се скоро да се видим за следващия път

# 76
  • Мнения: 8 464
Аз отпадам.Не ми е много добре и лягам да почивам.Съжалявам,че няма да ви видя.

Лелеее, летните вируси май пипат здраво. Не им давайте, ей!
Емия, бързо оправяне и до следващата среща  Hug
Аз не съм болна,натоварах се много с други проблеми.

# 77
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А Емия значи така - а като ни видеше щеше да ги забравиш.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=69996&photo=19

# 78
  • Мнения: 3 743

Кога пусна снимките, че вече има почти 3000 посещения Shocked

...
 Ия да пийне
биричка вместо мен.
...

Изпълнено Peace

# 79
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Добавих в стар албум

# 80
  • София
  • Мнения: 2 262
Кой ми е звънял? Аз обаче не съм си чула телефона, ние бяхме сами с Лъчката и нямаше как да дойда, а с него абсурд! А и нещо не бях в настроение и да идвам! Другия път.....Поне не съм досаждала на някого.......

# 81
  • Мнения: 3 537
Този път  сте много малко хора на срещата ,но  пък важното е , че сте си прекарали страхотно. newsm10

# 82
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Иги и аз ти звънях.

# 83
  • Мнения: 3 540
Eis радвам се ,че пишеш.Смятах да ти пиша на лични ако иска голямата ти принцеска да си скайпят със моята . ако е съгласна ще ти пусна скайп името.  bouquet

# 84
  • София
  • Мнения: 4 884
Кой ми е звънял? Аз обаче не съм си чула телефона, ние бяхме сами с Лъчката и нямаше как да дойда, а с него абсурд! А и нещо не бях в настроение и да идвам! Другия път.....Поне не съм досаждала на някого.......

Звъняхме ти няколко човека. Доста хора питаха за теб и те чакаха да дойдеш. Ще се реваншираш на следващата среща, надявам се.

# 85
  • Мнения: 3 537
Eis радвам се ,че пишеш.Смятах да ти пиша на лични ако иска голямата ти принцеска да си скайпят със моята . ако е съгласна ще ти пусна скайп името.  bouquet
Тя е за сега през повечето време в майкини,но като си дойде,ще и предам. Wink

# 86
  • Мнения: 3 504
Разгледах снимките и винаги се вълнувам, става ми много приятно като има такива срещи, както и снимков материал Hug
Eis радвам се ,че пишеш.Смятах да ти пиша на лични ако иска голямата ти принцеска да си скайпят със моята . ако е съгласна ще ти пусна скайп името.  bouquet

Аз пък в кю-то си пиша от време на време със щерка ти, но мама HJKL не мога да я улуча Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 3 540
Компа ни се беше скапал и го преинсталираха сега наново трябва да изтеглим ICQ  и да се регестрираме на ново.Надявам се че ще намеря време да си пишим.

# 88
  • Мнения: 3 537
 HJKL ,казах и.Другата седмица ще си е вече в къщи и ще могат да си чатят. Wink

# 89
  • Мнения: 3 540
Да прочетох .Ще се радвам и децата ни да контактуват помежду си . Hug

Общи условия

Активация на акаунт