Лилибон, ние сме с теб и Криско!!!

  • 91 844
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 376
Лилибон, изписаха ли Ви от болницата? Как е Криско? Добре е нали?

# 946
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
По последни новини от каката на Криси - бебока е с бузанки вече  baby_neutral Hug Heart Eyes Blush Flutter и бил по-розовичък  Hug

Утре ще си изпрося поне една снимка на тези прекрасни бузки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, когато мама Ели ще ми го снима  от легълцето у дома и ще ми прати снимката веднага. Ама това сигурно ще стане в ранния следобед, защото до обед ще са в болницата.

Относно НЗОК  #2gunfire иде ми да напиша толкова нецензурни думи и обиди, че чак ще потъна от срам от себе си  Tired. Лошото е, че ме избива на агресия...
Толкова сте прави в постовете ви относно чиновническото безобразие и липсата на човещина, че чак ми иде да  #2gunfire.

# 947
  • Мнения: 117
Прибраха ли се от болницата вече.Моля ви Ели и Ицо ,кажете как е малкото слънчице и мога ли вече да пратя запис за да помогна и аз колкото мога.
Досега не смеех за да не ми го върнат.
?????????

За здравеопазването,бюрокрацията и сие в БГ няма да говоря, на много грозни неща съм се нагледала и съм се сблъсквала.Дано да стават все по-малко и по малко,за да няма страдащи хора.

# 948
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
По последни новини от каката на Криси - бебока е с бузанки вече  baby_neutral Hug Heart Eyes Blush Flutter и бил по-розовичък  Hug

Утре ще си изпрося поне една снимка на тези прекрасни бузки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, когато мама Ели ще ми го снима  от легълцето у дома и ще ми прати снимката веднага. Ама това сигурно ще стане в ранния следобед, защото до обед ще са в болницата.

Относно НЗОК  #2gunfire иде ми да напиша толкова нецензурни думи и обиди, че чак ще потъна от срам от себе си  Tired. Лошото е, че ме избива на агресия...
Толкова сте прави в постовете ви относно чиновническото безобразие и липсата на човещина, че чак ми иде да  #2gunfire.
отприщи цялата си агресия - те си го заслужават!!! нали си Lioness - сдъвчи ги и ги изплюй, лъвовете не ядат боклуци /за сверка Ледена епоха/ Mr. Green чакаме снимките на бебчо, прати им поздрави от многото му лели - малко досадни, но загрижени  Hug

# 949
  • Мнения: 333
Дона Туфиня и Чут Чут, не зная за кого говорите, но не бива да бъдете толкова негативни относно гражданското мислене на българина в случая българката. Колкото и случая да има с хора, които са силни на думи а на дела не, има още толкова, които правят  това, което казват. Аз предлагам да се съсредоточим върху тези хора  Hug. Мисля че тук има такива  Hug. Какво трябва да се направи за глобални промени освен петиции обаче не зная и го признавам. Embarassed. Чакам по-вещи по въпроса да кажат  Hug.
Хайде Криско, прибирай се в къщи  Hug

# 950
  • Мнения: 2 386
Изчетох цялата тема и плача  Cry Cry... от мъка, от радост...

От цялото си сърце се надявам детенцето да се стабилизира и всичко да мине по план..
Искам да ви вдъхна малко кураж - братовчедката на добра моя приятелка има подобно заболяване ( не съм сигурна за името, не разбирам от медицина  Confused ). Момичето е с рани по цялото тяло и всяко обличане, докосване, вземане на душ и причинява болка.. Но расте спокойно и сравнително здраво дете (вече е на 20 години) и твърди, че свиква с болката  Sad(колкото и ужасно да звучи, е успокоение), която прогресивно намалява с възрастта(особено след пубертета).
Мога да попитам какви точно медикаменти използват и всичко, което би ви заинтересувало.. 
Осъзнавам, че не помагам особено много, дори мислех да изтрия поста си, но ще го оставя с надеждата поне мъничко да ви успокои и да ви даде кураж!..

Аз пристигнах преди броени дни в САЩ и още нямам дори застраховка и не мога да ви бъда полезна ..засега,но се надявам в близко бъдеще това да се промени. Изпращам много, много, много целувки на детето и пожелания за спокойни нощи и безгрижни дни!

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 01:32 от evanescent

# 951
  • Мнения: 35
Следя темата от самото начало Sadи Криско не ми излиза от ума.Искам да споделя само че преди години имах съученик с това заболяване ...така че има надежда Ели...  bouquetДо голяма степен състоянието му беше облекчено макар това да беше отдавна и лекарите не бяха май(така мисля това е мое мнение)много наясно...нямаше и интернет...ПОста стана сух извинете исках да прозвучи бодро...

# 952
  • Мнения: 4 195
Дона Туфиня и Чут Чут, не зная за кого говорите, но не бива да бъдете толкова негативни относно гражданското мислене на българина в случая българката. Колкото и случая да има с хора, които са силни на думи а на дела не, има още толкова, които правят  това, което казват. Аз предлагам да се съсредоточим върху тези хора  Hug. Мисля че тук има такива  Hug. Какво трябва да се направи за глобални промени освен петиции обаче не зная и го признавам. Embarassed. Чакам по-вещи по въпроса да кажат  Hug.
Хайде Криско, прибирай се в къщи  Hug
Ако тръгна да ти обяснявам, защо мисля така, ще разводня темата, която си е на Криско, и в която искам да чета само позитивни неща, защото вярвам, че освен финансовата подкрепа, която можем да му осигурим,онази другата, на молитвите и и на добрите ни пожелания, стига до него и е по - ценна и нужда, от която и да е сума на земята. Наистина вярвам, че цялата позитивност на всички ни тук стига до него, и Криско ще е добре.
Относно другото, ако те интересува, пусни отделна тема и аз и Доня Туфиня ще се разпишем и ще обясним, аз дори с примери, защо нямаме общество и защо всичко е само на думи......

# 953
  • Мнения: 7 263
Дали някой няма новини?
Криско вече води в класацията на ПИБ!

# 954
  • Мнения: 927
Цитат
Мило семейство, на РД на моят син, благодарение на гостите ни събрахме 100лв. - скромна сумичка, но наистина от сърце.
Прочетох постинга ви, че не трябва за сега да ви се пращат парички, но тези вече са наречени на Криско, така че моля за позволение да  ви ги пратя или да бъдат дарени на друго нуждаещо се детенце от форума ако наистина не се нуждаете от тях сега.
Горещи прегръдки за вас и Криско!!  Heart Eyes


Това е за семейството на Криско. Кутията за ЛС им е запълнена, а аз искам да пратя паричките, колкото се може по-бързо.
Вени1, моля те пиши повече подробности и за вас! Ако искаш отвори и тема. Не трябва да бъдете сами в такова изпитание. Тук има толкова  хора, които биха могли да ти помогнат кой както може  Hug  Hug

# 955
  • София
  • Мнения: 2 113
И аз продължавам всеки ден да следя какво се случва с Криско, какво се пише в темата.
Чут Чут, - наистина нека някъде се обясни какво може да се направи, защото мисля, че не може да се случи нищо без инициативата на единици и единомислието и съсредоточената сила на многото...Едва ли някъде по света има граждански инициативи, които са станали защото на всички им е хрумнало едновременно да направят едно и също нещо...Все има хора, които избистрят идеята и други, на които им е писнало не по-малко - я подкрепят...
evanescent, marmaxmar, това, което казвате, звучи много обнадеждаващо, лично аз ви благодаря, че го споделихте:)
Цункам Криско по изпълненото с воля личице:)

# 956
  • Мнения: 4 586
Дали някой няма новини?
Криско вече води в класацията на ПИБ!
Да, Криско на мама Лилибон поведе пред Мария на мама nandi.

# 957
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Дона Туфиня и Чут Чут, не зная за кого говорите, но не бива да бъдете толкова негативни относно гражданското мислене на българина в случая българката. Колкото и случая да има с хора, които са силни на думи а на дела не, има още толкова, които правят  това, което казват. Аз предлагам да се съсредоточим върху тези хора  Hug. Мисля че тук има такива  Hug. Какво трябва да се направи за глобални промени освен петиции обаче не зная и го признавам. Embarassed. Чакам по-вещи по въпроса да кажат  Hug.
Хайде Криско, прибирай се в къщи  Hug
Ако тръгна да ти обяснявам, защо мисля така, ще разводня темата, която си е на Криско, и в която искам да чета само позитивни неща, защото вярвам, че освен финансовата подкрепа, която можем да му осигурим,онази другата, на молитвите и и на добрите ни пожелания, стига до него и е по - ценна и нужда, от която и да е сума на земята. Наистина вярвам, че цялата позитивност на всички ни тук стига до него, и Криско ще е добре.
Относно другото, ако те интересува, пусни отделна тема и аз и Доня Туфиня ще се разпишем и ще обясним, аз дори с примери, защо нямаме общество и защо всичко е само на думи......
не мисля, че ще разводниш темата, точно Крис ни събра тук и нищо чудно чрез него да успеем да направим много повече и за други деца. ако искаш може да прехвърлим обсъждането и в темата за Петицията за промени в детското здравеопазване. някой от нас са относително рано във форума и наистина нямат идея за какво става въпрос, но явно това живо ни интересува. така че, по един или друг начин трябва да продължим  Hug заедно  Peace

# 958
  • Мнения: 7 263
MOMICHETA - izviniavam se za latinicata ama kirilicata mi neshto ne raboti dnes - CUDEH SE DALI PARVA INVESTICIONA BANKA NIAMA DA ZABELEJI KOI SA PARVITE I 6 MESTA I DA OTPUSNE POVECHE PARICHKI ZA DECATA... IZVAN NAGRADITE A NAGRADITE DA SE DADAT NAISTINA NA SHTURITE IDEI ... ZA KAKVOTO BESHE VSASHNOST I KONKURSA... MISLIA CHE E SPRAVEDLIVO I MISLIA CHE E UBIDNO AKO NE SE NAPRAVI... DA SE SASTEZAVAT DECHICA ZA PARICHKI ZA ZDRAVETO SI...

Ако щеш вярвай точно това си помислих днес гледайки резултатите  Embarassed Embarassed Embarassed. Ако бях шеф в тази банка и имах власт да решавам. Щях да дам по-голяма сума на дечицата в нужда, а наградния фонд да преразпределя на следващите поред идеи! Но........ ще видим утре е последния срок ще следим развитието на събитията! За жалост се съмнявам да има развитие на каквото се надяваме ние.

# 959
  • София
  • Мнения: 900
Lioness,
на педал сме ВСИЧКИ!!!
Готови сме!

Общи условия

Активация на акаунт