Трябва ли да се показват дебелите

  • 15 569
  • 314
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 677
Белослава - чалгаджийка няма. Чужбината не прощава.

# 76
  • Мнения: 6 167
Мислех, че Лени има друг вкус.

има др. вкус, да. не си добре запозната. сигурно, защото не  ' си ходиш' често  Laughing

# 77
  • Мнения: 2 759
Белослава чалгаджийка ли е?
                   Лиске, ако някой ден попиташ дали Мерилин Менсън е чалгаджия - пак няма да ме учудиш. Бавно, но сигурно привиквам към теб... И Луканов...

# 78
  • Мнения: 1 533
Лисо, не си съвсем права. Ако дебелата кака сЕди дОма и си кисне копитата в леген, кой ще яде варената царевица по плажа, сладоледа, цацата, бирата и прочие въглехидратни благини, прехранващи сезонно маса народ. Ако чакат на кльощаците...ехееей.

# 79
  • Мнения: 3 423
Белослава чалгаджийка ли е?
                    Лиске, ако някой ден попиташ дали Мерилин Менсън е чалгаджия - пак няма да ме учудиш. Бавно, но сигурно привиквам към теб... И Луканов...
За Мерилин Менсън знам.
Белослава е локална марка.
Не мога да съм наясно с всеки
пръцко и всяка пръцка, дето
прави нещо-си в България.
Стига ми да знам кой е премиерът.
Луканов го забелязах едва преди
три месеца. Какво направих обаче,
за да го забележиш и ти? А какво
направи ти, за да забележа Белослава.
Какъв е резултатът, а? А?

# 80
  • Мнения: 3 423
Лисо, не си съвсем права. Ако дебелата кака сЕди дОма и си кисне копитата в леген, кой ще яде варената царевица по плажа, сладоледа, цацата, бирата и прочие въглехидратни благини, прехранващи сезонно маса народ. Ако чакат на кльощаците...ехееей.
Калиноу, това е коментар на новак.
Колко струва царевицата? Колко е
мохитото? Царевица със сол визирам.
Дебелата кака трябва да погълне едно
регионално зареждане на търговската
мрежа, за да има нула под чертата в
битката й с капризите на крехкото месо.
Кльощавите не ядат цаца. Защо? Евтина е.

# 81
  • Мнения: 698
Мен не ме дразнят никакви проявления и форми на различност. Т.е. не ме дразни да се показват дебели или каквито и да било. А "трябва" в случая ми е неуместно някак...  Peace

# 82
  • Мнения: 917
... жени чисто голи на плажа? ей тва ми е въпроса.
имаше една мадама последния път, млада, на не повече от 25. мацката беше над 100 със сигурност! едни телеса, един чудеса, едни водопади от плът... само, че на нея не й пукаше особено и се беше изпльоскала гола, само с една изстрадала прашка на огромния задник, която така или иначе се губеше нейде из месата.
хем й се възхитих на смелостта, хем ми дожаля за нея, защото хората я зяпаха (не с възхищение), хем се замислих... newsm78

Мен си видяла  Wink Да се беше обадила поне  Laughing Прашката не е изстрадала моля моля баш маркова си е  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 113
Понякога не е нужно да си професор по психология, та да разбереш кой има нужда от помощ  Confused

# 84
  • Мнения: 677
Пу за мен джинтоник, а за кармацомича - професор  Laughing

# 85
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Няма подобно нещо ТРАБВА или НЕ ТРЯБВА.
Ако Не трябва за дебелите, Не трябва и за слабите- иначе  му се вика дискриминеишън  Hug
Лиске,
от 13 Септември съм в Бургас- пращай банския  с надписа ще съм рекламно лице- Бела съм и съм дебела  Hug
По прашка не бих се метнала щот не съм толкова смела, ама нито една от вас не може  да ми забрани да се шляя по плажа в града в които съм дебелеела 25 години.И в моренцето ще се напличкам.Ако има желаещи да видят как се къпят дебелите пишете ми на лична ще  ви пратя тел за връзка- после може и по едно "Куба Либре " да ви почерпя даже. Peace
Хайде със здраве- от утре съм на диета вдигнахте ми холестерола тук. #Crazy
Вили

# 86
  • Мнения: 4 195
е кво? дебелите на плажа със ски екип ли да ходят?

по - добре с платнища, ей това вече е прекалено............а ако имат медицинско, че по здравословни причини са дебели, а не от кльопачка дет се вика, дали ще ги пуснат кърпичка да подложат на плажа newsm78 newsm78 Rolling Eyes

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 171
 Тази тема е отвратителна Crazy Не мога да повярвям,че се нищи  просто   ooooh!....

# 88
  • Мнения: 677
Според мен Кармацомича или е мазохист или ни пуска по пързалката и ни гледа сеира. Сещам се поне още 3 невероятно тъпи теми от нея.

# 89
  • Мнения: 1 172
А ако беше мъж, щеше ли да го забележиш? Честно?

Всеки сам решава как да се показва пред  останалите. Въпрос на лична преценка, самооценка, самочувствие, непукизъм. На нея пък може 50-килограмовите да й изглеждат кльощави, ама дали пък да не се забрани и на слабите да се събличат?

Толкова ли е нямало красиви мъже и жени наоколо, та всички са зазяпали точно тази жена? Всеки естет би зяпал това, което му е по-красиво. Така си мисля, де. Другото е сеирджийство.

Общи условия

Активация на акаунт