Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте на всички. чела съм до какви последствия могат да доведат хламидиите и съм ужасена! ходих на гинеколог с оплакване за леко парене. гинеколожката ми взе проба и ме изпрати в микробиологичната лаборатория. но резултатът от лабораторията е доста неясен поне според мен. ще цитирам написаното дословно с всички съкращения и препинателни знаци : " Не се изолира патог. аеробна флора. Хламидия?? Данни и за анаер. флора." Някой може ли да каже дали това значи, че имам хламидии, или имат съмнение? Питах гинеколожката дали изследването показва наличие на хламидии, а тя ми отговори " Това не се показва, а се доказва ", изпрати ме на кръвни проби и каза , че "след това ще видим". Още не съм правила пробите! Ужасена съм! А тя и така не ми обясни нищо повече. Какво значат тези резултати - просто препоръка за кръвни изследвания, съмнение или направо наличие на хламидии??? Възможно ли е да ме изпращат на кръвни проби, за да са 100% сигурни в "присъдата" или просто искат да отхвърлят това като вариант? Моля ви, ако някой е запознат с това, разяснете ми какво ми е положението.
Цитирай

София

Изследванено за хламидиие отделно, прави се по различен начин. При направеното ти изследване има съмнение за хламидии, но не се доказва. Изследвай  се допълнително.
Цитирай
Това означава ли, че може нищо да ми няма или вече е почти сигурно, че става въпрос за хламидии?
Цитирай
Здравеи,не бьрзаи да се плашиш.Аз сьщо се изследвам за хламидии,резултатите са ми готови и чакам да ми ги разчетат.Изследват се по крьвен пьт.Има таблици по които се разчита изследването.Успех
Цитирай

София

Виждам, че е отдавна темата и вероятно си си направила вече кръвните изследвания. Просто искам да споделя собствено преживяване по въпроса.
Значи, отидох на гинеколог с обилно бяло течение. Взеха ми секрет и го пратиха за иследване. В резултатите пишеше няколко неща, като заключението беше съмнение за хламидия. Лекарката ми каза, че щом пише така е почти сигурно, че има хламидия. Прати ме за насочено кръвно изследване за хламидии. Е, да ама то показа недвусмислен отрицателен резултат. Лекарката каза, че съм втория такъв случай в кариерата й - да пише в изследванията на секрета съмнение, а да се окаже, че няма такава инфекция. Така че не се притеснявай, кръвните изследвания са важните.
П.С. за течението ми се доказа, че било просто по-обилно влагалищно съдържимо  Shocked и няма оттърване от него, само го следя дали не се променя и ако има промяна - ходя да видя защо.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.