Eкстремно отслабване

  • 51 709
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
Повлияна от темата за пловдивчанина,отслабнал с 60 кг за 1 месец,искам да ви попитам отслабвали ли сте екстремно(няма значение причината-дали заради здравословен проблем,по ваше желание или просто по стечение на обстоятелствата)?
Колко к-ма за колко време ...и с какво(диета/режим/гладуване/спорт)?

# 1
  • Мнения: 459
Да, за 5 дни, 7 кг. Нищо не ядях. Имах емоционален проблем.

# 2
  • Мнения: 1 454
 newsm81

Надявам се , си го преодоляла след това този емоционален проблем

Аз мога да кажа, че отслабнах екстремно без да съм си го поставяла за цел (но много приятено се изненадвах)
За около месец водех много интензивен начин на живот - вълнения покрай бала ми, кормуване всеки ден, ставане рано и ходене на дискотека абсолютно всяка вечер. Не съм се ограничавала от нищо...ама не ми е оставало и време да ям. Пиене на кафета и сокове по цял ден...Най-много 2 хранения - имало е кроасани, хот-дози, баклави...и така ...стопих се...жалко, че вече няма как да стане

# 3
Да споделя и моя опит...
Отслабнах с 13 кг за 12 дни,защото бях 88 кг и се притеснявах за здравето си.
И друг път съм споделяла във форума.Диетата е тип моно-холивудска:
1-4 ден -само варен ориз без мазнина и сол(аз си слагах по малко чубрица,защото иначе е много гадно)

5-8 ден -само пилешко месо(варено,отново без нищо)

9-12 ден- по 2 кисели млека на ден(може да си сложите и магданоз)

После продължих с други диети и за щастие,задържам всичко свалено.


 wavey        wavey        wavey



# 4
  • Мнения: 1 152
Уауууу... maktyBka  smile3501 На това му се вика екстремно отслабване.
Как ти се отрази обаче на кожата? newsm12 Аз съм 86 кг. и си мисля, че ако сваля толкова бързо 13, няма начин да не "висна" newsm78.  Даже и да

правя стягащи упражнения и т.н.

А какви количества дневно бяха оризът и вареното пиле?

# 5
dudence,нито кожата ми се отпусна,нито стрии ми се появиха...може и да не съм предразположена,но иначе спортувах-карах вело по 30-40-60 мин. взависимост от свободното време,много ходене пеш и някой път изкачване на стълби.Правих си и масаж с гъба всеки ден и понякога с кафе...това е общо взето.Е, и сега пак си карам колело,но не всеки ден.

Оризът е бял(може и кафяв), по 150-70 гр.,разделен на 3-4 приема,пилето задължително трябва да е само бяло месо,а количеството е 500 гр...Не трябва да се яде след 18,30 ч.

Успех,мила!!!  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 152
maktyBka , много ти благодаря   love001
Аз не мисля да правя ударна диета, защото после ми се лепват двойно- то затова съм и на това дередже де   261uu . Но мисля да опитам в по-малки срокове. Например 2 дни ориз, 2 дни пиле, 2 дни кисело мляко. Пък да видим резултатите  newsm08.

Хубав ден   bouquet !

# 7
4estno kazano az s1m fenka na extremnoto otslabvane za6toto nqmam t1rpenie da vidq rezultata Simple Smile
no imam problem trqbva da svalq 15 kg za okolo 20 dni zaradi 1 po4ivka. imate li nqkakvi predlojeniq osven gol glad Grinning pi6ete!

# 8
Повлияна от темата за пловдивчанина,отслабнал с 60 кг за 1 месец,искам да ви попитам отслабвали ли сте екстремно(няма значение причината-дали заради здравословен проблем,по ваше желание или просто по стечение на обстоятелствата)?
Колко к-ма за колко време ...и с какво(диета/режим/гладуване/спорт)?




tova zna4i po 2 kg na den. horata s mnogo nadnormeno teglo svalqt pove4e na den otkolkoto tezi koito imat 10-20 kilca otgore.taka 4e ako nqma6 tozi problem edva li 6te e tolkova golqm efekta Simple Smile

# 9
  • Мнения: 360
Когато се влюбя отслабвам екстремно. Embarassed
Последния път 15 килограма за 20 дни. Crazy
Диетата е проста много се*с и липса на апетит. ooooh! За съжаление не става със команда. Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 113
Хубаво нещо е любовта...... Heart Eyes Crazy

# 11
a kakvo stava v slu4ai 4e ne s1m vliubena Simple Smile imat eli nqkakvi predlojeniq?  Praynig

# 12
  • Мнения: 360
Един килограм чиста мазнина от депата се равнява на 7000 калории, дневно ти хабиш между 1500- 1800 калории.
Ако спреш да ядеш, организма минава на "икономичен" режим и разхода спада. Дори и да не ядеш, ще ти отнеме доста време за да свалиш килцата, при това те непременно ще се върнат в последствие, препоръчвам ти да избягваш екстремните диети. Минимума на приетите калории не по-малко от 1200 на ден, при това положение пак ще отслабваш, но доста по-бавно и доста по-сигурно.
Примири се с факта, че "бързата работа е срам за майстора". Успех.  bouquet

# 13
  • варна
  • Мнения: 1 830
Влязох да раждам 63кг.,като излязох от родилното бях 58,3 месеца след това станах 41кг. и сега съм си толкова.Свалих си бързо килограмите благодарение на бебка Laughing, не ме оставяше да спя по цяла вечер, през деня само плачеше и искаше на ръце,а на мен нямаше кой да ми помага,таткото е цял ден на работа.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
a kakvo stava v slu4ai 4e ne s1m vliubena Simple Smile imat eli nqkakvi predlojeniq?  Praynig

Много,много секс-без любов. Mr. Green

# 15
  • Мнения: 2 487

    Най - екстремното ми отслабване е - 16 кг за 27 дни пълен глад.

    Окапа ми половината коса , спря ми цикъла , имах болнав и изтормозен вид.

     Върнах си ги с лихвите за около 4 месеца.

     Сега го давам по-разумно. За година и три месеца - 25  Laughing

# 16
  • Мнения: 12 726
Такива екстемни сваляния не бих правила нарочно. Иначе когато ме оперираха от апендицит, свалих за седмица може би 5-6-7 кг, там някъде, но това беше понеже първите един-два дни не ми даваха нищо да ям, а после и нещо като захранване имаше със съвсем символични количества храна и постепенно преминаване към нормално хранене. Плюс факта, че се случи в най-големите летни жеги. В следващите месеци си ги възвърнах постепенно, в което няма лошо, защото не бяха наднормени килограми.
Сега си имам килограи за сваляне, но си ги боря бавно и полека. За сметка на това пък, като ми писне да съм на режим, си се храня като останалите по няколко дена, без да връщам сваленото. После продължавам и така. Изпадам в тихо недоумение, когато вляза в някоя тема в този подфорум и прочета вайкания от рода на "снощи изядох една вафла/изпих една бира/ или нещо друго подобно и днес кантарът показва с кило повече. Днес ще съм само на вода и цигари". Всеки си преценява сам какво да прави с тялото си, де.

# 17
  • Мнения: 1 680
правих лечебно гладуване за 7 дни 5 кила. тогава нямах кила за сваляне и след гладуването станах грозно слаба. не го правих за отслабване...

# 18
  • Мнения: 113
Aз също трябваше да проведа гладуване, поради здравословен проблем, но така и не го направих.Сподели подробности за тези 7 дни, какво беше захранването ти и най-важното помогна ли ти?   



 Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 113
Побут    cow

# 20
  • Мнения: 3 760
Най-много свалени килограми:
-преди години се разболях от хепатит. За около 10 дена свалих 15 кг. А имах най-много 2-3 излишни. Повечето загуби бяха от обезводняване. Заприличих на чироз  Crazy
- с раждането и неяденето в болницата (изписаха ме на 3-я ден) свалих 11 кг (бях качила 27).

# 21
  • Мнения: 1 454
Аз съм чувала и пробвала само лечебния глад на Д-р Емилова...
наистина е лечебен ...ама аз нямах какво да си лекувам...една приятелка имаше проблеми с кръвното и желязото и изобщо, непрекъснато боледуваше ...след Емилова много рядко се разболява и изобщо е дост апо-добре физически...

Не е въпроса в докторката, а в храненето...20 дни...ябълки и чайове и след това 15 захранване...
тази жена (докторката) го прави това всяка година по 2 пъти...заедно с мъжа си...
наистина такава кожа има на лицето и въобще..., че е за завиждане на тази възраст такава младост да излъчваш....

fashion-ке, ако искаш мога да напиша режима и захранването...много е популярен...


обаче почнеш ли захранването е УЖАСНО важно...Емилова разказваше как мъжа и не издържал един от пътите и се набумкал с пържоли и пърж картофи някъде посредата...и просто организма му...много зле реагирал...

# 22
  • Мнения: 1 454
Дай Боже всеки му отслабване толкова бързо след бременност!
Simple Smile
 Страхотна сладурана изглежда Магдалена, да ти е жива и здрава!

# 23
правих лечебно гладуване за 7 дни 5 кила. тогава нямах кила за сваляне и след гладуването станах грозно слаба. не го правих за отслабване...

kakvo qde6 kato si na le4ebno gladuvane? ako izob6to qde6  #Crazy

# 24
  • Мнения: 113
Daisi4ka, благодаря ти!  bouquet Аз намерих захранване...
Но не мога да издържам на глад и това си е!

# 25
  • Мнения: 3 760
Daisi4ka, много благодаря!   Heart Eyes  Hug То след това свалих още 10-на кг благодарение на кърменето (за около 6 месеца), но за съжаление (под предлог, че ми намалява кърмата) в последствие пак му отпуснах края  Crazy

Ако може да напишеш захранването....   bouquet

Малко съм изненадана, че захранването при д-р Емилова е по-късо от самото гладуване  Thinking


Преди години случайно успях да гладувам (облекчено, по с-мата на Лидия Ковачева, която е същата като на Емилова, май  newsm78) цели 7 дена. Съответно свалих 7кг. Но още в първия ден на захранването стана страшно - изядох един хляб във вид на сандвичи; ядох сърми, кейк, сладко от малини, наденица....  Sick Около два кг храна  #Crazy Да не ви разправям колко зле ми стана  Confused
От тогава не си правя такива експерименти  ooooh!
Пък и вече не издържам на глад!  Embarassed


# 26
  • Мнения: 6 958
Ако може да напишеш захранването....   bouquet

Погледни тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209228.0

# 27
# 28
  • Мнения: 393
Хаха това с любовта и на мен много беше помогнало ама особено ако е забранена любов ефекта е просто уникален, ама се случва рядко на мен за последно преди 3 години. Тогава за 2 седмици свалих някъде около 7 кг без глад лишения или спорт, а сега от всичко по много ама не ги свалям така тия пусти килограми Sad Май трябва пак да се влюбя че и ефекта беше траен  newsm78 hahaha

# 29
  • Мнения: 8 242
За 3 месеца 30 кг.. Това преди 3 години.
Ядях колкото да не е без хич - което беше по 1-2 плода или малка салатка на ден с или без 100тина грама месо или сирене.. Яко фитнес през ден, а когато не ходех на фитнес - бягах по 5км покрай Марица  Crazy
Откачена работа  ooooh!
Тамън се зарадвах и на следващата година хоп - забременях  Tired Фуууу пак нагоре кантара.. та си ги върнах почти всичките  Confused
Е, вече съм си повлязла в нормалната форма, ама кърмя пусто.. и драстично не мога  Naughty - бавно, но славно си свалих пак за 3 месеца, ама само 10 кила  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 1 339
Екстремно отслабване=Екстремно напълняване  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Странна работа като надебеляваме става бавно и неусетно, почти... А като отслабваме трябва да е екстремно  и веднага.  newsm78 Те всички бързи работи не са за предпочитане. Как беше онази приказка " Бързата работа срам за майстора" Peace

# 32
  • Мнения: 2 199
Сещам се,  че отслабнах, много покрай бала, беше от стреса и кандидат студентските изпити, ядях си нормално

сега свалям килограми повреме на сесия 2 пъти в годината  Crazy
Но за да ми е по-добре и да съм във форма си правя трета сесия(разбирайте оставям изпит за поправка)  hahaha
Това е  bowuu

Мога да кажа леля ми как отслабна за 3 месеца около 25 килограма  Whistling
незнам дали се води екстремно  Thinking
Всяка сутрин на гладно пиеше вода с лимонов сок и мед  #Crazy
и преди ядене гълташе оризови зърна  Tired

Една колежка скоро отслабна с дини и домати около 13 кг  Rolling Eyes

  bouquet

# 33
  • Мнения: 511
Когато се влюбя отслабвам екстремно. Embarassed
Последния път 15 килограма за 20 дни. Crazy
Диетата е проста много се*с и липса на апетит. ooooh! За съжаление не става със команда. Crossing Arms
Peace Peace Peaceпочвам да търся някои да се влюбя в него Peace Peace Peace

# 34
  • Мнения: 113


Една колежка скоро отслабна с дини и домати около 13 кг  Rolling Eyes

  bouquet


 Каква точно беше тази диета с домати?

# 35
  • Мнения: 2 175
Около 5 кг за 5 дни..От стрес..сега съм 45 г и приличам на привидение.. А си хапвам..

# 36
  • Мнения: 22 430
Aз също трябваше да проведа гладуване, поради здравословен проблем, но така и не го направих.Сподели подробности за тези 7 дни, какво беше захранването ти и най-важното помогна ли ти?   



 Hug  bouquet

има схема за примерно захранване в темата Плодове и чай с мед, ако те интересува повече пиши ми на лични, че тук не ми се обяснява.


А относно екстремното отслабване, не е особено за препоръчване, освен при здравословен проблем. А и който ми разправя как за 10дни сваля 10килограма, просто не е възможно. Възможно е ако половината от тези килограми са течности, но не и реално свалени мазнини.

# 37
  • Мнения: 2 199
Една колежка скоро отслабна с дини и домати около 13 кг  Rolling Eyes
  bouquet
Каква точно беше тази диета с домати?

Доста стара тема си изровила  Crazy
Та миналата година отслабна, тя  само си хапваше диня или домати, когато е гладна.. та около 2-3 седмици може би месец не се сещам, тя вече напусна и не мога да я питам  Sad

# 38
  • Мнения: 916
И аз бях чела за някаква доматена диета във вестник, ама беше миналото лято. Доколкото си спомням се пиеше 3 дни доматен сок..нещо като разтоварваща диета. Peace

# 39
maktyBka
kato kazvash 150-170 gr oriz, kakvo imash predvid? 150-170 nesvaren oriz na den razdelen na niakolko priema, 150-170 gr svaren oriz razdelen na niakolko priema na den, 150-170 gr svaren oriz na vseki priem prez dena (toest 3x150-170gr na den)? molia te otgovori mnogo barzo

# 40
  • Мнения: 1 454
stella, пиши и на лични - така ще ти отговори веднага щом е онлайн Simple Smile
Това е бутона ЛС Peace

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
stella тук имаше преди една такава тема но се казваше ориз,пилешко и ябълки-ако искаш я потърси Hug

# 42
pomosht. speshno Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
niakoi da mi pomogne.
prochetoh za dietata na maktyBka i kak e otslabnala i mislia che tova e dietata za men. niakoi da mi kage dali opizat e 150-170gr svaren za celia den razdelen na 3-4 priema :(150-170gr nesvaren razdelen na 3-4 priema za dena  :(ili 150-170gr svaren na vseki priem 3-4 pati prez dena.
mnogo me interesuva, tai kato neinata dieta e mnogo blizka do dietata opiz,pile i iabalki, no ne znam dali shte ima sashtia effekt ot neia kato ot tazi na maktyBka.
molia Cry Cry Cry Cry Cry Cry
pomosht Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked #Crazy #Crazy #Crazy

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Виж тази тема и успех Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238680.msg6744450

# 44
amsi blagodaria ti za linka
no moia vapros beshe za dietata na maktyBka. mislish che shte ima sashtia effekt ako vmesto 4 dni na kiselo mliako (poslednite 4 dni na dieta maktyBka) napravia 4 dni na apples? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes #Crazy ooooh! ooooh! Tired

# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Момичетата,които са правили диетата са постигнали добри резултати и с този вариянт-ако искаш ти си направи последните дни на кисело мляко...изборът е твой.Успех Hug

# 46
  • Мнения: 8 242
Стела, като ти гледам ника и начина на писане си на 15-16 години.. което никак не е време за диети, особено за подобни драстични..
Порастни малко, научи се да пишеш правилно и тогава се занимавай с диети..
Не си прави експерименти с тялото, защото ще ти се връща с бонуси като порастнеш още малко..

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Напълно съм съгласна с duhi_puhi  Peace

Общи условия

Активация на акаунт