Споделете - 16 тема, месец - неизвестен

  • 22 122
  • 1 058
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 488
Мм, не мога да пиша на сексуални теми... като се сетя колко народ чете, и ми става неудобно  Embarassed
Виж, на по един-два джинтоника бихме могли всичко да обсъдим.  Wink
Обаче не съм от вашта партия, даже в тая поза най-рядко ми е се случвало да свърша.

Имам чувството, че от един месец вали, тези събота и неделя ми се сториха безкрайни.

# 871
  • Мнения: 4 586



Има писани книги по въпроса. Колкото е психологически, толкова и физиологически.
Има значение под какъв ъгъл е матката спрямо тялото на жена еи мястото й на тялото
на жената. От значение са и параметрите на мъжа. Ние, джентълмените от нашту селу
оставяме жената да заеме любимата си поза и всичко е 6. Извинете, че се намесих.

# 872
  • Мнения: 25 808
Мойто ака на гърнето в момента.  Mr. Green

Ами щях да ви питам нещо...

Остави приятелката си да пасе. На прав път си.  Wink :lol

ПП Волфио, каква матка бъркаш при женските оргазми!  ooooh!
Клитор, бе човече, клитор! Там важат ъглите и прочие специфики...  Laughing

# 873
  • Мнения: 1 080
Ето таралежа с цацата - http://foto.bg/showphoto.php/photo/113260/ppuser/1955
Бирата беше свършила  Mr. Green

# 874
  • Мнения: 2 070
И на Бу любимата g- точка...  Laughing

Аз също съм чела, че имало значение и матката. Даже затова при някои жени в началото на бременност се учестяват оргазмите, но не помня що беше - матката се сваля малко надолу или нещо общо с шийката имаше. Н е клитор само. Кви сте срамежливи. Който иска да пише на лични, аз само това попитах. Подробности и на мен ми е неудобно да обсъждам.
В другата тема засега май се разделихме на почитателки на отгоре и отзад...  Laughing

# 875
  • Мнения: 1 629
Кака ти Сийка знае! Мани ги тез Ге-ме точки мочки. Клитор се нарича, него аз обичам! Сичко друго е рибарски истории.

# 876
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Има значение под какъв ъгъл е матката дотолкова, доколкото според параметрите на мъжа в тая поза понякога боли Wink

Брех, не мога да си публикувам отговора  Laughing

# 877
  • Мнения: 1 629
Добре де, ама аз съм проста и обичам да ми е лесно. Като намесихте матките и разговорът придоби гинекологичен вместо сексуален привкус.  Grinning

# 878
  • Мнения: 4 586



CTramell
Кажи на кака Сийка. Тя си мисли, че жените сте еднакви като кукли на конвейр.

# 879
  • Мнения: 2 070
Е само клиторен ли, вагинален оргазъм също е добре... Не е ли точно тогава резултат от g точката.
Който иска на лични. Може да имам нужда от образоване с понятия.
Тони да мълчи.
Сори, чак и снимка съм си изпльоскала, ще ме зарази вашия срам. Да вземат да дойдат Дона и Бу...

Отивам да се разхождам в дъжда. С една бременна приятелка. Може и да пийна.

# 880
  • Мнения: 488
Ей, ама задълбахте, в буквалния смисъл  Laughing
Айде ще си кажа, за мен позата не е толкова от значение, а по-скоро интензитета...трябва да е яко, такива нежности и бавни заигравки не могат да ме докарат до края почти никога. Говорим за вагинален оргазъм, клиторния...лесна работа, и сама мога   Mr. Green

# 881
  • Мнения: 4 586



Ритна кошер де що види и излезе от пчелина.

# 882
  • Мнения: 2 792
 Прибрах се, оцеляхме, много вали. Вчера през Петрохан беше направо страшно, що народ се беше изпоблъскал, а някой беше разлял нещо мазно по пътя и едва не се обърнахме, точно пред нас се бяха обърнали вече един...

 Оргазмите най-добре се напасват, след дългогодишни тренировки и взаимно опознаване, това е и гаранцията на дългата връзка, къде да се занимаваш пак да се харесваш с някой, пък после да се напасвате, не става някак си.

# 883
  • Мнения: 4 111
Споделям, че измислих нова дума, но я използвах преди да я регистрирам тук, официално.
дезинтернетирах се
Думата я смятам за регистрирана и може да се използва на воля.

# 884
  • Мнения: 2 891
Мразя зъбите си и най-вече мъдрецът долу ляво!!! Надявам се днес да му видя сметката!!! Ще забира той!!! Мамичката му  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт