ФЕВРУАРЧО гони стаж по морския ни плаж !!!

  • 14 514
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 137
Lady V, ако се върнеш на работа преди края на тези 315 дни, ще вземаш 50 % от сумата, за която се осигуряваш и те обезщетяват. Ако се върнеш пък след изтичането на този срок, тоест времето до 2-рата година на детето, когато ти се дават само по 180 лв, ще ти дадат 90 лв...това е някъде от 9-10 месец на бебо до 2-рата му годинка

# 76
  • София
  • Мнения: 137
Поне аз така го разбрах Thinking

# 77
  • Варна
  • Мнения: 245
ephrossina и аз така разбирам, ами супер  Smile Не съм планирала след 315 дена като почна работа да взема още 90 лв, добре дошли  Joy

Iveto_86  преди два дена и аз бях така, от кръвното - ниско, цял ден.... направо беше кошмарно  Confused така и нищо не ми помогна, а да милото ме ядоса, явно ми се вдигна кръвното и спря за малко да ме боли

# 78
  • Мнения: 68
ДОбре до6ли на Zlato i Mirkam и от мен лека бременност   bouquet

Имам вьпрос4е.... Правили ли сте си изследвания доброволни (Дородов скрининг за оценка на риска за раждане на дете със синдром на Даун)  и какви са нормалните показатели ? Аз си ги взех днес , но сьм на лекар 4ак понеделник и дотогава 6те умра от притеснения, а и нали са на испански ... Преведох си ги, но 6те ме успокоят и ва6ите мнения и опит.   



# 79
  • Мнения: 58

Iveto_86  преди два дена и аз бях така, от кръвното - ниско, цял ден.... направо беше кошмарно  Confused така и нищо не ми помогна, а да милото ме ядоса, явно ми се вдигна кръвното и спря за малко да ме боли

Сега ще го изчакам и моя мил да се прибере и ще му вдигна едно скандалче с лечебни цели.... smile3508 Та дано да ми вдигне кръвното и да ми мине главата.... newsm17

# 80
  • Варна
  • Мнения: 245
ДОбре до6ли на Zlato i Mirkam и от мен лека бременност   bouquet

Имам вьпрос4е.... Правили ли сте си изследвания доброволни (Дородов скрининг за оценка на риска за раждане на дете със синдром на Даун)  и какви са нормалните показатели ? Аз си ги взех днес , но сьм на лекар 4ак понеделник и дотогава 6те умра от притеснения, а и нали са на испански ... Преведох си ги, но 6те ме успокоят и ва6ите мнения и опит.   





http://www.bg-mamma.com/site/content/view/663/37/

# 81
  • Мнения: 68
Благодаря ти Lady V 4етох я тази статия преди да пусна поста, но исках и други мнения  newsm78 При мен пи6е, 4е риска е нормален ....<1/270, а преди това ...<1/10000 и не сьм много сигурна как да го тьлкувам.... май не трябва да се тревожа , но ....  ooooh!

# 82
  • Мнения: 4 242
Здравейте момичета!
Ние поплажувахме и поскитахме тия дни  и се чувствам страхотно! Обещавам скоро снимки.
Добре дошли на Zlato i Mirkam, лека красива бременност и на тях пожелавам!
Деситка и ние сме без кола, на квартира вече 4-5 години, и неженени, при това очакваме трето дете. Децата не се отглеждат с пари или материални придобивки, колкото и да улесняват живота ни някои вещи, те не ни правят по добри родители. Имам познати, които разполагат с много, но няма особено много да коментирам поведението им към дечицата, само ще спомена непоносимост и раздразнителност към всяка бебешка реакция, побой, липса на обич, нежност и закрила, ей това не се купува. За това че изтрий тези мисли и успокой душата, ще бъдеш една прекрасна всеотдайна майка  Hug
Днес в хладината хоих до Бургас и си платих най- сетне осигувките и утре съм на лекар да си видим човечето отново и да пуснем изследванията. Много се вълнувам!

# 83
  • Мнения: 762
Има едно болно бебенце, което е голямо колкото моята дъщеричка,която спи сгушена в скута ми.Тези,които са запознати с болката на Лилибон и Криско ,моля да гласуват на http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1637&s  ,за да се преборим и да спечелим първа награда от 1500 лева, с която да помогнем за грижата на едно дете, което е същото като нашето, но много го боли...
Благодаря ви, мили майки!

Моля за извинение,че отново се натрапвам в темата ви. Дано вие и децата ви сте здрави и много щастливи заедно!

# 84
  • Мнения: 156
Здравейте ,момичета1
И аз не съм писала отдавна. Аз съм в отпуска и тъй като вече ми писна реших да се пробвам в ново поприще- шия гоблен.  Wink
Аз преди една седмица около 9 г.с. усещах някакви /определено не е от къркорене на корема ми/ движения в корема ми , но от тогава нищо не съм усетила и това ме притеснява. На някоя от вас случвало ли се е ?

# 85
  • Мнения: 68
Здравей Pavi04,
Аз мисля че няма от какво да се притеснява6. Нормално е в на4алото на бременността да се усе6тат разни движения, нали матката се разтяга. Но те са периоди4ни , поне при мен бе6е така през 9,10 седмица. Сега дори ни6то не усе6там, а бебето се развива нормално. Важното е да си спокойна и доволна Simple Smile Ако си от малкото мами , на които не им се гади...браво , пожелавам ти лека и спокойна бременност !  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 156
Дори понякога забравям, че съм бременна.нито гадене , нито умора , нито ми се спи...
лека и безпроблемна бременност на всички!
А фолиевата киселина до края на 12 г.с. ли се пиеше или до влизането в 12 г.с. ?

# 87
  • София
  • Мнения: 595
Mисля, че до края на 12 г.с. е хубаво да се пие.

Аз вчера най-сетне си получих резултатите от първите ми изследвания. Всичко изгледа добре, всички показатели са в нормалните си граници. Много съм доволна, щастлива и спокойна  Party

Иначе и аз нямам почти никакви признаци. До сега съм повръщала един единствен път. Но ми се поспива де  Blush...А и доста по-бързо се уморявам...даже сега отивам да се "опъна" малко налеглото  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 58
Здравейте, момичета.....Как сте в по-нормалните температури?....При мен главоболието от вчера изчезна....и днес се чувствам много добре.....Искам да ви попитам дали имате стрии по гърдите, защото при мен се повиха и то много. Предимно от долната страна са....А ги мажех с разни мазила, но явно без успех...Явно доста са пораснали и кожата доста се е нацепила. При вас личи ли си?
За фолиевата киселина и аз не съм много наясно до кога се пие.... Thinking
Целувам ви и приятна прохладна вечер. Hug

# 89
  • София
  • Мнения: 595
Аз стрии за сега не съм видяла, но вените на гърдите ми как ми прозират  Rolling Eyes, не е истина. Иначе аз съм си взела крема на Мустела за специфична защита за бюст...И с него се мажа, но не всеки ден, а през ден...Нямам навик да се мажа с нищо...А корема, кръста, ханша и бедрата още не мажа с нищо, но съм избрала крема против стрии пак на Мустела...

Общи условия

Активация на акаунт