~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 3 ~

  • 8 247
  • 161
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 631
Аз пък си издържам да гледам как другите ядат пред мен (ух, каква съм мазохистка), ама съм с ниско кръвно и само се моля да не вземе да ми прелошее в тия жеги Praynig, че тогава трябва поне 1-2 айрана да вкарам...
Иначе засега съм ок  Hug

# 61
  • Мнения: 634
И аз до сега гледах другите как ядат, но още се държа.
Но понеже станах в 5 тази сутрин Tired, мисля че няма да изкарам до вечерта и съм си скрила една ябълка за следобяда Whistling
Най-гадното е,че е свършила водата и ако не дойде скоро... Confused

# 62
  • Мнения: 329
Днес и аз съм на линия! Shonny и аз не издържам,ако някои срещу мен мляска  smile3514 .  За това няма да седя днес при никой,който яде. За сега съм добре зелен чай с много вода  newsm18

# 63
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Днес и аз съм на линия! Shonny и аз не издържам,ако някои срещу мен мляска  smile3514 .  За това няма да седя днес при никой,който яде. За сега съм добре зелен чай с много вода  newsm18
И аз се залъгвам с разни чайчета. За сега издържам, щото столовата е на другия край на коридора и аз просто не отидох на обяд. Ама любовното обяснение в къщи се сърди като седне сам на масата. А у нас се вечеря дълго. Много дълго.  Пък и телевизорът е там, където се храним. Та няма начин да избегна изкушението "вечеря". Ще гледам повече в телевизора...... tv

# 64
  • Мнения: 2 631
На 4 големи чаши вода съм и на второ чисто кафе  Sunglasses  Laughing
Давайте като мен, за да се броим отслабналите утре  Hug

# 65
  • Мнения: 1 416
привет отново направих си чаша вода с полувин изцеден лимон ,тъй че наздраве за повече минусчета утре Mr. Green

# 66
  • Мнения: 781
На линия съм и аз, ама нещо с водата този път съм назад. Сега ще ида да пийна още една чашка и едно кафе, после един чай Инхуа, ама в тая жега..., трябва да го чакам да стане студен. Уф не е толкова трудно да се издържи, ама вечер си трябва силна воля  ooooh!

# 67
  • Варна
  • Мнения: 535
Този път и аз с вас. Предните няколко пъти пропуснах. Но сега ще съм стриктна...най много някоя айранче да си пийна по  някое време...

# 68
  • Мнения: 113
Здравейте!Правя за първи път лунна диета и искам да ви питам може ли да се пие кафе без захар и дъвки орбит...без тях не мога?Вие какви течности приемате?

Дръжте се! Hug

# 69
  • Мнения: 1 092
току - що се издъних #Cussing out,изядох една праскова ама смятам да се правя че нищо не се е случило Embarassed и да продължа с водичката до утре.Дано да имам минусче Praynig

# 70
  • Мнения: 2 631
Този път и аз с вас. Предните няколко пъти пропуснах. Но сега ще съм стриктна...най много някоя айранче да си пийна по  някое време...

Bubuto, добре дошла отново!  Hug
И аз все още съм стриктна... За малко да изям един печен бадем, ама се устих, че само ще ме 'разяде' и веднага го плювнах  Crazy
Вече съм на 6-7 големи чаши вода и все още 2 кафета  Peace

# 71
  • Мнения: 2 631
току - що се издъних #Cussing out,изядох една праскова ама смятам да се правя че нищо не се е случило Embarassed и да продължа с водичката до утре.Дано да имам минусче Praynig

Споко, де Wink
И аз предишните пъти все съм бодвала я някой морков, я малко зеленчукова супичка.... и пак съм имала някакъв минус  Crazy Ама съм бодвала, щото ми е ставало лошо  Embarassed

Така че стига вече прегрешения  Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 3 219
Здравейте!Правя за първи път лунна диета и искам да ви питам може ли да се пие кафе без захар и дъвки орбит...без тях не мога?Вие какви течности приемате?

Дръжте се! Hug
Ми пийни си кафенце,нали е течност. А за дъвките....не знам. Обикновено те повишат слюнкоотделянето, и може да те заболи стомаха, като няма кво да смели....

# 73
  • Мнения: 463
Здравейте. Аз за първи път ще пробвам. Досега съм на 3 литра вода и едно голямо кафе с малко мляко. Трябва да се наливам с вода, защото кърмя и трябва да има млекце за малчо, та поради тази причина ще карам само днес. Утре ще се оттчета и ако има ефект, ще я правя 2 пъти в месеца. Айде стискайте зъби, още малко остана. smile3505 nono newsm64  party023 nono nono nono nono nono

# 74
  • Мнения: 2 631
Хич не е малко...
Най - трудното предстои  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт