~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 3 ~

  • 8 248
  • 161
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 219
РИДИК, С ТОВА КЪРМЕНЕ, не знам....Може би не е много подходящо. Наскоро четох, че при гладуването , токсините се отделят и през кърмата. Аз затова докато кърмех , бях зарязала всякакви диети. И така до 10 месец, дотогава кърмих.

# 76
  • Мнения: 6 958
Здравейте!Правя за първи път лунна диета и искам да ви питам може ли да се пие кафе без захар и дъвки орбит...без тях не мога?Вие какви течности приемате?

Дръжте се! Hug

И аз дъвча дъвчици от време на време, за мен и според мен не са поблем  Peace

току - що се издъних #Cussing out,изядох една праскова ама смятам да се правя че нищо не се е случило Embarassed и да продължа с водичката до утре.Дано да имам минусче Praynig

Няма да ти се отрази тази праскова, бъди спокойна, по добре праскова отколкото пържола например или каквото там предпочетеш друго  Mr. Green

Здравейте. Аз за първи път ще пробвам. Досега съм на 3 литра вода и едно голямо кафе с малко мляко. Трябва да се наливам с вода, защото кърмя и трябва да има млекце за малчо, та поради тази причина ще карам само днес.

Не съм много на ясно с тези неща...., но не мисля че трябва да правиш строги диети, а лунната е именно такава, макар и за 1 ден... кърмиш все пак... или пий фреш и яж плод и го направи като прочивстване, но не трябва така рязко...  Praynig

РИДИК, С ТОВА КЪРМЕНЕ, не знам....Може би не е много подходящо. Наскоро четох, че при гладуването , токсините се отделят и през кърмата. Аз затова докато кърмех , бях зарязала всякакви диети. И така до 10 месец, дотогава кърмих.

И аз това съм чела много много пъти, РИДИК внимавай както казах по горе  Praynig Praynig Praynig

# 77
  • Мнения: 463
ОФ, разубедихте ме, отивам да ям. Айде стискам ви палци да успеете, пък аз ще си стоя дебела и нещастна.

# 78
  • Мнения: 2 631
ОФ, разубедихте ме, отивам да ям. Айде стискам ви палци да успеете, пък аз ще си стоя дебела и нещастна.

Няма да си дебела и нещастна, а здрава, със здраво дете  Peace
Има време за всичко   bouquet

# 79
  • Мнения: 2 631
Между другото, сега някой теглил ли се е през деня или ще чакате да се претеглите утре??  newsm78

# 80
  • София
  • Мнения: 6 260
ОФ, разубедихте ме, отивам да ям. Айде стискам ви палци да успеете, пък аз ще си стоя дебела и нещастна.

Няма да си дебела и нещастна, а здрава, със здраво дете  Peace
Има време за всичко   bouquet

 Peace

# 81
  • Мнения: 6 958
ОФ, разубедихте ме, отивам да ям. Айде стискам ви палци да успеете, пък аз ще си стоя дебела и нещастна.

Грижи се за бебчо сега, ще му мислиш за кг. после  Hug А и не си ''дебела''... да не ти казвам аз колко бях и колко съм все още за нераждало момиче, горе главата!!!  bowuu И да беше повече, пак щеше да е ок', имаш си детенце, което е най-важното нещо!!!  Hug За диетите, време винаги, а и покрай грижите на малчо ще се стопиш докато се усетиш без глад и без усилия, особено ако качените кг. са ти били само и единствено от раждането..., ако си била по слаба преди, бързо ще си върнеш старата форма...  Peace

ОФ, разубедихте ме, отивам да ям. Айде стискам ви палци да успеете, пък аз ще си стоя дебела и нещастна.

Няма да си дебела и нещастна, а здрава, със здраво дете  Peace
Има време за всичко   bouquet

 Peace

# 82
  • Мнения: 406
Между другото, сега някой теглил ли се е през деня или ще чакате да се претеглите утре??  newsm78

А... Не съм такъв мазохист... Може да е си е чист глад лунуването, ама аз съм на почти 2 литра вода до сега... И ако сега се кача, ще покаже поне килограм повече от сутринта...  Naughty
Не смятам да се тегля и утре сутрин... Ще се тегля чак в сряда, защото тогава ще си проличи реално какво съм свалила...  Peace

# 83
  • Мнения: 634
Момичета, на мен толкова ми се спи, че хич не мисля за храна.
Чакам само да стане малко по-овреме за сън, че ако легна сега към 3 ще съм  Shocked и към 8 без 10, със Сънчо, отивам да си лягам Tired

# 84
  • Мнения: 778
Аз пък ... нещо ме удари апетита ...
Давя го в кафенсе със супена лъжица мед и супена лъжица ленено семе... Е, не мога без лененото семе и това си е!!!

# 85
  • Мнения: 634
Между другото, сега някой теглил ли се е през деня или ще чакате да се претеглите утре??  newsm78

А... Не съм такъв мазохист... Може да е си е чист глад лунуването, ама аз съм на почти 2 литра вода до сега... И ако сега се кача, ще покаже поне килограм повече от сутринта...  Naughty
Не смятам да се тегля и утре сутрин... Ще се тегля чак в сряда, защото тогава ще си проличи реално какво съм свалила...  Peace
А и принципно през деня кантара показва повечко килца
И аз май чак в сряда сутрин ще се меря

# 86
  • Мнения: 778
Между другото, сега някой теглил ли се е през деня или ще чакате да се претеглите утре??  newsm78

А... Не съм такъв мазохист... Може да е си е чист глад лунуването, ама аз съм на почти 2 литра вода до сега... И ако сега се кача, ще покаже поне килограм повече от сутринта...  Naughty
Не смятам да се тегля и утре сутрин... Ще се тегля чак в сряда, защото тогава ще си проличи реално какво съм свалила...  Peace
А и принципно през деня кантара показва повечко килца
И аз май чак в сряда сутрин ще се меря

Ей го на, мазохистът се оказах аз ...
Сутринта преди да отида в офиса минах през аптеката да се претегля - 45.800 кг ме показа.
Най-много до 45 кг да го докарам ... Но за мене най-важното е да ги запазя. Че като се знам как ще я подкарам на морето - не ми се мисли!!!
Пък и тогава няма да има НЕТ - следователно няма да ви има и вас да ми давате воля да се справя!

# 87
  • Мнения: 634
Няма страшно, морето е за забавление, не да мислиш за килограми,
иначе после какво ще правим в дъждовните октомврийски дни? Sunglasses


Кога заминаваш на моренце?

# 88
  • Мнения: 781
45.800кг-аз тази цифра дори и в мечтите си не мога да я видя ooooh!
Иначе засега още сам само на гола вода и две кафенца с малко мляко от това 0.1%
Дано да изкарам, че както към 24h лягам....
Айде до утре - на отчет  Peace

# 89
  • Мнения: 778
Няма страшно, морето е за забавление, не да мислиш за килограми,
иначе после какво ще правим в дъждовните октомврийски дни? Sunglasses


Кога заминаваш на моренце?

Утре е последния ми работен ден за тази учебна година Simple Smile... И от 1-ви август официално съм в отпуск Simple Smile!!!
Но имам още едно-две-три неща за уреждане и на 3-ти - КЪСМЕТ, ЖИВОТ И ЗДРАВЕ - заминавам първо към Родопите, после малко по гости - Пловдив, Сливен, Бургас - и крайна спирка Приморско Simple Smile!

Тези дни мисля да приложа и другия метод за отслабване - шопинг и партита - хем да се обзаведа, хем да се сбогувам както подобава, хем и да посваля Simple Smile!

А ти Невидимка?! Къде ще си?! Или вече беше?!

Общи условия

Активация на акаунт