Някой ще ме светне ли за EBAY?

  • 52 955
  • 597
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 173
А за размерите на дрехите?
Интересувам се какъв размер е size 3T?

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
А за размерите на дрехите?
Интересувам се какъв размер е size 3T?
3 години!

# 32
  • Мнения: 1 173
А за размерите на дрехите?
Интересувам се какъв размер е size 3T?
3 години!

Аз разбрах,че за 3 годишни,ама за какви см. става въпрос се чудя. Като съм купувала неща за 2-годишни изглеждат съвсем различни на размер. Примерно на бебешките дрешки пише 62 и аз си знам за какво става въпрос,ама така малко не мога да преценя... Simple Smile

# 33
  • Nice / France
  • Мнения: 225

На някой до сега отказвали ли са му да шипнат до България. ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ ЛИ ТРЯБВА ДА ПРАТЯ ИЛИ МЕИЛ
и още нещо 26№ за обувки на кой отговаря по американската номерация.
Благодаря предварително. 
да, на мен ми се случи днес:Hi! I'm sorry - I only ship to the US, UK and Canada due to Ebay's
policies regarding confirmed addresses.
michelle

Иначе принципно рядко се случва. Досега най-много 2-3 пъти да не са искали. Трябва да питаш със съобщение дали доставят до БГ и колко ще са пощенските.
Относно размерите: 26 европейско отговаря на 9 и половина по щатската номерация.
http://www.sunncity.com/Export/shoesize.html
Благодаря  bouquet

# 34
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Нашите дрешки купени от щатите са 2Т и 3Т. Като тези 2Т са една идея по-големи от колкото е Иво сега, а тези 3т ще са му таман на 4г, но той върви малко подребен от връстниците си.
Това го писах преди малко и после ми изчезна форума затова вместо мнението ми се мъдреше някаква точка.

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 17:18 от Despina

# 35
  • София
  • Мнения: 965
запис

# 36
  • Мнения: 6 441
А колко излизат горе-долу поощенските до България?Има ли сметка?

# 37
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
А колко излизат горе-долу поощенските до България?Има ли сметка?

 Ами зависи от размера и тежестта.Питай на лични и ще ти кажат за всяко конкретно нещо колко ще са пощенските. Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 308
А някой купувал ли си е техника от там? Интересува ме дали като пристигне пратката допълнително се начислява мито и ДДС. Харесали сме си видеокамера от щатите, но мъжа ми се притеснява да не се оскъпи с данъци и мита като дойде в БГ.

# 39
  • Мнения: 1 883
А някой купувал ли си е техника от там? Интересува ме дали като пристигне пратката допълнително се начислява мито и ДДС. Харесали сме си видеокамера от щатите, но мъжа ми се притеснява да не се оскъпи с данъци и мита като дойде в БГ.
Нали УЖ сме в Европейския съюз - какво мито?!?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 5 529
А някой купувал ли си е техника от там? Интересува ме дали като пристигне пратката допълнително се начислява мито и ДДС. Харесали сме си видеокамера от щатите, но мъжа ми се притеснява да не се оскъпи с данъци и мита като дойде в БГ.
Нали УЖ сме в Европейския съюз - какво мито?!?
Има мито, когато се внася нещо от Щатите в страни от ЕС. Докато не бяхме европейци необлагаемият минимум беше мисля 100 долара. Сега доколкото знам е 50. Над тази сума се дължи мито.

# 41
  • Мнения: 1 883
Оооо сори не съм допрочела , че ще пазарувате от Щатите. Мислех , че от Германия.  ooooh!

# 42
  • София
  • Мнения: 308
Despina , благодаря за бързия отговор! Значи мъжа ми ще се окаже прав. Но все пак е по на сметка, отколкото ако си купим камерата от тук.

# 43
  • Мнения: 7 803
някой бе6е писал, 4е zа мито и такси е платил 50 % от стойността на стоката някъде  Rolling Eyes та не zнам дали е на далавера

# 44
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Има един сайт на митницата в който ако попиташ до няколко дни ти отговарят за облагането и ти дават линк към техните таблици, за да си изчислиш колко ще ти струва.
Аз досега минавах метър, защото ни ги пращаха нещата братовчедите на мъжа ми по роднини, но  сега като има pay-pal от България съм се навила да се пробвам от е-bay. В някаква друга тема бях чела, че са се разбрали с продавача да пише, че било подарък и са оттървали митото.

Общи условия

Активация на акаунт