За миенето на пода...дайте идеи,че ми писна ве

  • 7 199
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 750
Аз минавам с прахосмукачка преди да пускам Scooba, и ние имаме куче и падат доста косми, а и Scooba 5800 е предвидено само да мие, събира дребни боклуци, но не е това основната функция.
Аз след Scooba не минавам допълнително добре измива и в ъглите.
clara, следи внимателно в ибей, моята Scooba 5800 е нова от там и струваше около 200? с доставката, за Европа трябва  адаптор 110W/220W, но той струва 30ина? мисля, според мен си заслужава.
Маце я покажи какво представлява това 4удо,4е не мога да го открия в ebay.Благодаря ти предварително Hug

# 31
  • France - Toulouse
  • Мнения: 95
http://www.irobot.com/sp.cfm?pageid=95, в ebay ако намеря ще ти пратя лс

# 32
# 33
  • Мнения: 750
В италианския ebay нещо не мога да ги открия newsm78

# 34
  • Мнения: 650
Ама сериозно, чисти ли тази скуба? Mr. Green Тук ги има наистина много но някак си не мога да приема как смуче как чисти-то е малко откъде тази сила да изсмуче и да измие newsm78 иначе изглежда мечта, но някак си не мога да се убедя-от една страна е прескъпата Рейнбоу и после това мъничкото. newsm78Иначе туук е по около 180 долара-всеки път и хжърлям по едно око и се чудя дали върши работа newsm78
аз също това ползвам
като Виктория
http://www.swiffer.com/swiffer/en_US/wetjet.do

# 35
  • Мнения: 914
И аз да се включа  Embarassed
От всякакви прахосмукачки ми е омръзнало Все се развалят
Чистя саморъчно един път седмично всяка стая Например пон гостната вт детската ср спалнята четв кухнята петък гаража съб баните ,имаме две Градината я мия два пъти седмично Освен поливането през нощта В този ден освобождавам пълно стаята изваждам на слънце матраците и рамките на креватите Мия с прах и някакъв дезинфикциращ препарат стените ,прозорците вратите ,пода ,всичко След това връщам всичко на място През два дни мия подовете с прах и четка ,след това промивам с вода Ние сме с мозайка и имаме добра канализация в няколко ъгъла се стича водата Живея в частна къща и сами си правихме плановете Въобще смятам че няма по добро от чистенето на подовете с вода и дезинфиктиращ препарат  bouquet

# 36
  • Мнения: 650
И аз да се включа  Embarassed
От всякакви прахосмукачки ми е омръзнало Все се развалят
Чистя саморъчно един път седмично всяка стая Например пон гостната вт детската ср спалнята четв кухнята петък гаража съб баните ,имаме две Градината я мия два пъти седмично Освен поливането през нощта В този ден освобождавам пълно стаята изваждам на слънце матраците и рамките на креватите Мия с прах и някакъв дезинфикциращ препарат стените ,прозорците вратите ,пода ,всичко След това връщам всичко на място През два дни мия подовете с прах и четка ,след това промивам с вода Ние сме с мозайка и имаме добра канализация в няколко ъгъла се стича водата Живея в частна къща и сами си правихме плановете Въобще смятам че няма по добро от чистенето на подовете с вода и дезинфиктиращ препарат  bouquet
след това аз се прибирам в ъгъла  bouquet
стени не мия ако не са нацапани, хич не се тръшкам за матраците-нашия тежи поне 20 кг как ли не ще го вадя, а рамките на леглата-абсурд-спалнята е поне 100 кила 
Свеар ти да не тренираш нещо? как ги размяташ тези легла и матраци  bouquet Laughing

# 37
  • Мнения: 914
Не е трудно въпрос на опит 
Стените ги мия за да се изчистят от праха Матраците ни са леки ,а и рамките са сгробяеми
Аз лично имам опит с четири деца По добре да чистя по често или да лепнат някоя алергия от праха
А тренирам ,по цял ден готвя и опитвам

# 38
  • Мнения: 914
Забравих да ви поздравя   bouquet Joy Hug

# 39
  • Мнения: 6 167
svear, тоест, да разбирам ли, че в определения ден за определена стая изнасяш всичко навън и чистиш основно,плюс стените?

# 40
  • Мнения: 3 425
От Свеар да вземем пример и да се поучим...Браво   bouquet ,а и 4 деца smile3501 smile3501
Аз се скривам в ъгъла и се засрамвам  Blush

А каква е разликата между електическата метла и прахосмукачката,който е ползвал такива?Само мощността ли е разликата?

Защото ако минавам с прахосмукачка или метла първо и после с някой модерен парцал  newsm78 може и по-лесно да става  Crazy



# 41
  • Мнения: 6 390
И аз да се включа  Embarassed
От всякакви прахосмукачки ми е омръзнало Все се развалят
Чистя саморъчно един път седмично всяка стая Например пон гостната вт детската ср спалнята четв кухнята петък гаража съб баните ,имаме две Градината я мия два пъти седмично Освен поливането през нощта В този ден освобождавам пълно стаята изваждам на слънце матраците и рамките на креватите Мия с прах и някакъв дезинфикциращ препарат стените ,прозорците вратите ,пода ,всичко След това връщам всичко на място През два дни мия подовете с прах и четка ,след това промивам с вода Ние сме с мозайка и имаме добра канализация в няколко ъгъла се стича водата Живея в частна къща и сами си правихме плановете Въобще смятам че няма по добро от чистенето на подовете с вода и дезинфиктиращ препарат  bouquet
не съм чела темата, но svear мисля е дала отговор на въпроса  Wink
и аз съм с наведена глава   bouquet

# 42
  • Мнения: 2 292
zащо в щатите е толкова евтина скубата , а в Европа е толкова скъпа  newsm78

# 43
  • Мнения: 2 567
svear, и мен ме разби! Поздравления за ентусиазма!
В немския ибей намерих подобни
роботи  bouquet

# 44
  • Мнения: 3 880
zащо в щатите е толкова евтина скубата , а в Европа е толкова скъпа  newsm78

Защото там са по-мързеливи и от голямата консумация е паднала цената Wink Laughing Mr. Green А ние тук гледай- прахосмукачка, стирка, парцалче.... Laughing

И аз искам такава гадинка, ама да може първо да я пробвам, дали ще върши работа в моята къща newsm78 че иначе много пари за нищо....

svear, поздравления, ама твоето направо граничи с мания Wink. Ако трябва всеки ден да чистя някоя от стаите основно бих се чувствала като чистачка.
Цитат
Ние сме с мозайка и имаме добра канализация в няколко ъгъла се стича водата
Ама това във всички стаи ли е така? С канализация? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт