ЦЕПТЕР

  • 22 636
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 302
Имам тенджера, тиган, прибори за хранене и дори и бебешки комплект Цептер. Давам само положителна оценка. Но имайте в предвид че не всеки може да готви в тях. Аз се справям отлично, но свекърва ми изгаря всичко и обвинява само тенджери!!! Има и книга как се готви с Цепрет и рецепти към нея, ако се прочете няма да е в минус..

# 31
  • Мнения: 1 174
За съдовете на Цептер мога да кажа само добро.Но действително, ако не следват правилата за готвене, ястията ще залепват, загарят и т.н.Всичко, що е описано в книжката  с указания за ползване е важно и трябва да се спазва.Резултатът е по-бързо, по-икономично и по-здравословно хранене.Готви се само на бавен огън! Simple Smile
Другият им уред, който е на почит у нас е ръчната лампа Биоптрон.Който я е ползвал, едва ли ще изкаже негативи за нея.

Вярно е, че цените са много високи, но някои от нещата им определено си заслужават.

# 32
  • софия
  • Мнения: 25 458
А някой дали има впечатления от козметичните им уреди (епилатора, по точно)?

# 33
  • Мнения: 1 174
За епилаторите може да чуеш и доста крайни мнения.Моя близка ми рекламира своя, като ми даде да го ползвам веднъж и да ти кажа, пак ми се наложи да мина отново краката си след десет дни, както при друга марка.Wink
Не го намирам за нещо особено и по-добро.Впечетлението ми е от модел, ползван преди 4,5г.

Общи условия

Активация на акаунт