За бельото и превръзките?

  • 5 906
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 079
Обикновени, безшевни боксерки си носех и ЛИГНИН, който ми беше много удобен - проветрив и бърз за смяна.  Peace Носех и нощни превръзки, но освен, че много спарваха, поради гореспоменатата причина ми се залепваха и за ... шевовете.  Sick Затова - лигнин, от по - качествения (демек - белия!), горещо ти препоръчвам!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 555
Ето еднократни бикини за родилки и онлайн - http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3651 .

Иначе и аз още се чудя за превръзките... newsm78

# 32
  • Мнения: 14 133
Аз си взех превръзки за родилки - почти като памперси са, но благодарение на тях си опазих бельото и чаршафите  Peace пък и трябват само за първите два -три дни.
Peace

# 33
  • Мнения: 394
лигнина е доста по-подходящ от превръзките, спарва по-малко, а и аз от превръзки се възпалявах.

# 34
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И аз ползвах превръзки са родилки. Най-подходящи са в случая. Peace
и бикини които не струваха нищо и после направо ги хвърлях

# 35
  • Мнения: 1 317
Родих секцио, веднага след като ме изместиха от интензивното си обух килотите  Simple Smile, тоест на 3 ден. Превръзки ползвах Паломита, нощни, без крилца и тем подобни.
На визитацията тези, които бяхме секцио ни караха да сме смъкнали гащите поне малко, за да видят как е операцията, а другите момичета, нормално родилите - трябваше да се изцяло без бельо.

# 36
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Дано не се повтарям, че не изчетох постовете, но ако няма да ти разрешат да обуваш гащи, то дебелите превръзки ще ти свършат супер работа, иначе тези на Always, се залепват и заприличват на книжно самолетче
 Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 928
Аз пък си перках без бельо и само с лингнин  Embarassed

# 38
  • Мнения: 46 511
Бях си взела нощни, но се оказаха излишни, ползвах "Аlways" жълтите + безшевни бикини.

# 39
  • Мнения: 27 524
Ползвах обикновени превръзки, от по-дебелите, май се водеха нощни.
За еднократно бельо не знам, аз не виждам никакъв смисъл от него, в болницата ми бяха дали, нито ми беше удобно, нито ме услесняваше с нещо.

# 40
  • Мнения: 3 478
За бельото не мога да ти дам съвет ( и на мен ми дадоха в болницата, но ми беше едно такова хлабаво и го разкарах), но нощни превръзки на мен ми бяха предостатъчно дебели и свършиха чудесна работа. То тук и друго няма де, но мисълта ми беше, че не е чак толкова страшно положението при всеки. На някои обикновени превръзки са им достатъчни, на други не, карай според случая. Вземи си примерно по 2 бройки от каквото са ти изброили момичетата и с което ти е най-удобно си го набави в болницата ( нали има аптеки).

# 41
  • Мнения: 2 616
Aз си взех бикини за еднократна уипотреба от ''Штъркел '' -2 кутийки ми стигнаха-не се занимаваш с пране идруи глупости, носиш и хвърляш-супер и след секциото ми трябваха специални ''Превръзки за родилки ''-така пишеше на опаковката, като памперс са големи, но са идеални!!!!!

# 42
  • Мнения: X
здравей колкото и ти звучи смешно и бабешки,  лигнина ще ти свърши най-добрата работа в болницата. даже в някой болници ги предпочитат и задължават.просто превръзките не бяха удобни и не попиват толкова добре.но ти сама ще си увериш.вземи си лигнин един пакет е около 2лв.а сега се сещам ,че продават в по голямите аптеки превръзки за родилки, нещо като памперс,но са специално за родилки.лично на мен въобще не ми свършиха работа и ги подарих на една приятелка.има голям избор.но не ти пречи да вземеш и няколко такива, лигнин и други превръзки.успе и леко раждане и здраво бебе.

# 43
  • Мнения: 1 483
Лигнина е най-добрия избор в болницата.После вече някакви нощни превръзки .

# 44
  • София
  • Мнения: 4 397
И след двете раждания ползвах Always и съм доволна  Peace Само първия ден бях с лиглин.

Общи условия

Активация на акаунт