Скочев или Папазов?

  • 2 088
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 368
Аз докато се тръшках с часове в коридора на Окръжна, Скочев мина поне 10 пъти. Един не се спря да попита как съм и защо не ми обръщат внимание. Като му се плати може да по-любезен, знам ли?!
Това, което съм написала по-горе ми е казано от друг човек. Търсих специалист за снаха ми и ми препоръчаха Скочев. Иначе, аз не го харесах.
Не мисля че е нужно да му се плаща даже. познавам момичета които са имали уговорка с него и не си е искал пари

# 16
  • Варна
  • Мнения: 618
Раждах при Скочев секцио. Имахме уговорка, но не съм давала пари. Много съм доволна и от отношение и от шева и въобще от цялото раждане. След това той няколко пъти идва да ме види и да пита как съм. Великолепен лекар и човек!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 225
Така като гледам ще раждаме по едно и също време. Аз също ще раждам секцио. Първият път моя лекар и Скочев правиха операцията и се надявам и сега да е така. Имам много добри впечатления от Скочев, а и аз съм чувала, че е добър на тези операции.

# 18
  • Мнения: 2 100
Смени си заглавието, грозно изглежда Peace

Дай идея и ще го направя...и на мен не ми изглежда добре

# 19
  • Мнения: 2 100
Притесненията ми отношението на Скочев се разсеяха май Simple Smile красим, очаквай от мен включване скоро  Hug На всички мами много благодарности! Адски много ми помагате!!!

И ако някой ме "светне" как да подхвана въпроса пред Скочев...че аз даже не съм го и виждала този човек, много ще ми помогне Embarassed

# 20
  • Мнения: 17 407
Аз бих заменила "срещу" с "или" Peace
МИ отиваш при Скочев и директно му казваш, че би искала той да води раждането ти. Толкоз!

# 21
  • Мнения: 2 100
Не успях да разбера от къде променя име на тема  newsm78

# 22
  • Мнения: 4 496
Пиши на модератор,понеже са минали повече от 24 часа от пускането на темата. Grinning

# 23
  • Мнения: 2 100
Ееееее, пъ много дълго Simple Smile))) Абе "срещу" да се чете "или"!
Тъй не върви ли?  Crazy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 467
Преди 10 дни родих нормално при Скочев. Страшно съм доволна. Раждането мина много леко, всеки ден идваше да ме пита как съм.
За подхващането на въпроса - аз отидох на преглед в 35 г.с. в МЦ "Надежда"  и му казах директно, че искам да родя при него.
Пожелавам ти леко раждане!

# 25
  • Мнения: 17 407
Д-р Скочев вече преглежда само в МЦ "д-р Цолов".

# 26
  • Мнения: 2 100
Разрових се във форума сега. Такива ли са последно координатите му?

д-р Скочев
МЦ Д-р Цолов
ул. Ген. Колев № 86
тел: 390 090

# 27
  • Мнения: 17 407
Да. Преглежда в понеделник и сряда следобед.

# 28
др.Скочев е в отпуск до края на Август,така ,че като избор  май остава др. Папазов

# 29
  • Мнения: 17 407
Момичето има време до раждането Wink

Общи условия

Активация на акаунт