www.Promod.eu- 6

  • 13 193
  • 392
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 095
Марианка, няма да поръчваш на 6и ли само да уточня Hug и за панталона ще ти пиша на ЛС Hug

# 31
  • Мнения: 4 451
Теди, ще поръчвам на 6-ти, имай ме предвид. Peace

# 32
  • Berlin
  • Мнения: 11 280
добро утро Simple Smile  Party настанявам се да си гледам набелязаните неща, засега има моите номера !  Popcorn

# 33
  • Мнения: 9 095
Теди, ще поръчвам на 6-ти, имай ме предвид. Peace

добре извинявай Embarassed

добро утро Simple Smile  Party настанявам се да си гледам набелязаните неща, засега има моите номера !  Popcorn

има има, засега всичко има, дано и утре е така, ама да сте на линия все пак Hug


Момичета да ви кажа, че днес не успях да се успя, взех нещата и повиках куриера и чакам само да дойдат и да тръгнат към вас Hug

# 34
  • Мнения: 3 215
 newsm44 newsm44 newsm44
Теди, добре ли изглеждат нещата? Направо вече горя от нетърпение  Grinning Пък дали ще са ми добре като номер е друг въпрос  newsm78
Я някой да сподели, ако е поръчвал от Редута, еднакви ли са номерата. Че аз имах оттам поръчани 34 и 36, и се оказа, че 34 ми е по-добре, 36 са ми една идея по-широчки. Питам, защото нали утре ще пускаме поръчка и аз пак ще поръчам 34, а още незнам дали това е моя номер  newsm78

# 35
  • Мнения: 9 095
Петя, като те гледам на снимките си за 34, аз вече се опарих и само 34 или ХС, няма да импровизирам въобще, като си представя че и туниката която си опръчах е 1ви номер, милото каза че трябва да почвам да дебелея вече hahaha

# 36
  • Мнения: 3 215
Петя, като те гледам на снимките си за 34, аз вече се опарих и само 34 или ХС, няма да импровизирам въобще, като си представя че и туниката която си опръчах е 1ви номер, милото каза че трябва да почвам да дебелея вече hahaha

Честно казано, по таблиците с размерите, съм по-скоро 36, но сега сравних таблиците на Редута и Промод, и установих, че даже Редута дават по-малка талия на 34. Което означава, че съм за 34 и тук  Peace Ще видим утре де...

# 37
  • София
  • Мнения: 971
Да кажа - получих пратка онзи ден. Бях си поръчала две рокли, колие и чанта, обаче вече ги няма на сайта да ги покажа. Много съм очарована - -какво винаги от Промод. И номерацията ми е точно!  Laughing

# 38
  • Berlin
  • Мнения: 11 280
ми хайде снимай ги де Wink

# 39
# 40
  • Мнения: 3 215
Мина  newsm10 Страхотно е, сега ще имам тема за размисъл - това палтенце или това, което Марианка поръча  newsm78 Ще чакам отзиви и от двете  Peace

# 41
  • Мнения: 9 095
Мина  newsm10 Страхотно е, сега ще имам тема за размисъл - това палтенце или това, което Марианка поръча  newsm78 Ще чакам отзиви и от двете  Peace


а аз искам и тренчкот, не само тези двете, така че незнам кои намаления трябва да чакам Crazy


Мина наистина е много хубаво, а аз почнах да записвам за следващия петък вече Hug

# 42
  • Мнения: X
Аз и другото ще поръчам, но още не знам какъв цвят Simple Smile

# 43
  • Мнения: 9 095
Аз и другото ще поръчам, но още не знам какъв цвят Simple Smile

и двата Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 215
Аз и другото ще поръчам, но още не знам какъв цвят Simple Smile

и двата Mr. Green

Срама нямате ейййй  Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт