Как заспиват вашите бебета?

  • 3 144
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Давам му бибата и го оставям.Сам си заспива,никога не мсе се друсали но от биберона как ще го отуча незнам  newsm78

# 31
  • Мнения: 5 362
Калина до годинка и нещо заспиваше съвсем сама-слагам я в леглото и излизам от стаята.Така си беше свикнала от бебе.Сега нещата са малко по-различни Wink

# 32
  • Мнения: 490
От както се е родил сме минали различни методи. В началото заспиваше сам, след това с люшкане на креватчето, после прахосмукачка, сега пък с един мечок-изпява си песента, прегръща го и заспива..., в във всеки един случай - по корем.

# 33
  • Мнения: 4 451
Ох, болна тема. За спането, спи в креватчето си и дори сама в стаята, но докато заспи... ooooh! То е дундуркане, песни и танци, цирк и половина.

# 34
  • Мнения: 1 230
Сама, с биберона в устата Peace

# 35
  • Мнения: 1 183
От новородена си заспива сама в леглото,но с бибата  Wink

# 36
  • Мнения: 667
Заспива в ръцете ми, люшкам го. Много е труден и не винаги успявам, понякога таткото успява по-бързо.

Каката винаги заспиваше сама в креватчето.

# 37
  • Мнения: 6 618
Сам в леглото си поиграва си с обиколниците 5мин. и е готов.

# 38
  • Мнения: 498
Ляга в леглото завъртам го на една страна бибата в устата и заспива сам.После плюе бибата...не я харесва иначе.През деня може и да се наложи люшкане. Peace

# 39
  • Мнения: 566
може и сам да заспи, но в повечето случай лягаме двамата на спалнята иначе прави бели. пие вода, после бибата и е заспал.
 от самото му раждане никога не съм го приспивала на ръце и сега понякога, когато му е трудно заспиването пробвам така, но не става. иска си на леглото.

# 40
  • Мнения: 423
Моята дъщеря от родилния дом до сега вече е на 1г. и 5м. близо, не съм я приспивала. Слагам я в креватчето и тя си се забавлява сама докато заспи Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 24
Да ми е жив и здрав, самичък си заспива. Особено вечер. След като се нахрани го слагам в кошарката. Е и залъгалката ми помага, а и той си я обича. Сега е на два месеца и досега не сме стигали до люшкане и носене на ръце.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 755
Много трудно.  Rolling Eyes
Блазе им на мамите с по-кротки бебета.
И аз мисля, че е въпрос на темперамент, а не както го научиш.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 397
И двамата през деня в количката /баткото като малък де не сега/ вечер в леглата, няма такива на ръце или люшкане или квото и да било отивам при гадните  майки  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 205
В 95 % от слу4аите заспива в леглото си, ако е недоспал и кисел го взимам на ръце за малко, но без друсане и люлеене и щом се унесе го слагам пак в креват4ето му и заспива там.

Общи условия

Активация на акаунт