Турнето на Слави

  • 7 966
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 108
Утре ще чакаме отзиви от Плевен. Това е неговия град и предполагам ще бъде още по-хубаво и ще пее още по-дълго след края на официалната част Simple Smile

# 16
Местя темата напред.
Divana,концерта на  Слави в София е на 19 август,но не знам къде ще бъде.
Моля ако някой  знае къде ще е и кога започват да продават билети,  нека да  пише.
Влез в сайта на Шоуто на Слави, там пише всичко подпобно.

# 17
  • Мнения: 5 478
Преди 1 час си купих билет. Нямам търпение да дойде 14 август... От години не съм изпускала концерт на Слави в Стара Загора и всеки път чувството е невероятно, не мога с думи да го опиша... Между другото и аз не харесвам Нели...
Наоми, само Метин ли беше там от "Танцувай с мен"?

# 18
# 19
  • Мнения: 875
аз не отидох, защото не съм му фен, но ми направи впечатление, че преди концерта се разхождаше свободно из града и се снимаше с разни фенове.  Sunglasses  иначе баща ми каза, че било много забавно - метин с ферарито и т.н. , та на тези, които си го харесват, сигурно ще им е забавно. 

# 20
  • Мнения: 10
Нямам представа дали тук е минал, ама и да не е, нямам намерение да ходя. Голяма селяния е в публиката. Концертите му наистина са хубави и всичко останало, но... аз съм над тия работи. Sunglasses

# 21
Разбрах за концерта в София че ще бъде на стадион Академик на 19.08.07

# 22
  • Мнения: 1 065
Благодаря mi_mi,не се бях сетила да потърся информация в сайта на Слави.
За който не е проверил- концерта в София е на 19 август на стадион Академик от 20.30 часа и билета струва 6 лв.За концерта в София билетите се продават на касата в НДК и на десетина други места.

# 23
  • Мнения: 2 108
От танцувай с мен , се появиха и Тази от Сливен дето беше на второ място, Моника, Този от Русе тираджията и май за друг не се сещам............

# 24
  • Мнения: 4 195
Някой ще ходи ли в София на концерта, да направим една форумска групичка newsm78
Фен съм а това, че прави нещата професионално ими харесва шоуто и музиката им, тъй че, мисля да ида Crazy

# 25
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
 Не се блъскай, народе!! Билети има!!! Peace

# 26
  • Мнения: 237
Наистина се двоумях, но вече ме навихте Peace И специално за Al - в Бургас ще е на 11 август.

# 27
  • Мнения: 47 981
Билети за "Шоуто на Слави"
може да закупите от билетния център на НДК на адрес:

Площад "България" № 1
п.код 1414 София, България
Тел.: 02 / 9166 369
Цената на билета е 5 лв.

Работно време на касите:

От понеделник до петък:
От 8.30 до 19.00 часа

Събота и неделя:
От 9.00 до 19.00 часа

Не се допускат деца под 10 годишна възраст.

това е инфо от сайта на слави
аз мислех да заведа дъщеря ми-на 6 год е, но тази информация ме смути
има ли проблеми да я пуснат и защо пише така?
освен това пише цена 5 лева , а вие казвате 6 newsm78

# 28
  • Мнения: 2 108
Има доста деца под 6 години-не смятам,че ще е проблем
Разкажете и от другите градове нещо интересно.

# 29
  • Мнения: 699
Бях на концерта на Слави във Велико Търново и съвсем честно и искрено мога да кажа , че усещането и заряда , който направиха беше просто уникален !Това са едни невероятни професионалисти и който все още има възможност да посети концерта в някои от предстоящите градове - да не се чуди ... беше фантастично !

Общи условия

Активация на акаунт