Крем за тяло за много суха кожа

  • 7 701
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 430
Крема на Лаура Вандини в бялата опаковка. 300мл е и съм страшно доволна от него, изключително мазен е и е точно за суха кожа.
На каква цена е и къде мога да го намеря?

Почти във всеки магазин, в който се продава козметика.
Около 10-12лв е.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 750
Като цяло предпочитам медицинска козметика, затова ти препоръчвам A-Derma  мляко за тяло - той е за суха, чувствителна кожа, предразположена към дерматити.  Попива много бързо, а кожата си я чувствам като че е изпила един фреш, например  Wink

Ей тук  може да видиш малко инфо за млякото.

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 00:24 от Tatalina

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
На Дав

# 19
  • София
  • Мнения: 35 942
DOVE

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 523
На мен много ми помогна един лосион за тяло на AVON. На него пише Skin so soft и е в розова опаковка. По принцип не съм почитателка на AVON, но този хидратира въшебно! Няма да съжаляваш!  Peace

Аз ползвам вече втора опаковка от крема за тяло от същата серия - страхотен е!

# 21
  • Мнения: 61
Аз си взех млякото на Nivea, много съм доволна от него, той е хидратиращ .

# 22
  • Мнения: 5 686
Благодаря на всички за съветите ,ще пробвам Дав и A-Derma !

# 23
  • Мнения: 3 453
На Дав и Буржоа овлажняват добре кожата, поне моята, която също е доста суха, а и наистина още повече се изсушава след плаж. Но аз съм доволна от тях.


За Буржоа не мога да кажа, но Дав наистина овлажнява чудесно.

# 24
  • Мнения: 2 407
Взех си на Джонсан -хидратантно,много е добро-розово шише е.

# 25
Като цяло предпочитам медицинска козметика, затова ти препоръчвам A-Derma  мляко за тяло - той е за суха, чувствителна кожа, предразположена към дерматити.  Попива много бързо, а кожата си я чувствам като че е изпила един фреш, например  Wink

Ей тук  може да видиш малко инфо за млякото.
Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 231

Aquawoman, би ли казала предложения от теб лосион с какъв аромат е и по-лек или по-плътен като консистенция е?  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 870
Аромата е свеж, не е много мазен, но добре хидратира, попива бързо.

# 28
  • Мнения: 3 153
Аз препоръчвам бебешко олио/гел Джонсън, аз ползвам жълтия. Лятото ходя много интензивно на плажове и морета и както се сещата кожата ми колкото е черна, толкова и изсъхва. Е, с Джонсън нямам проблеми-мажа се обаче след всяка баня.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт