Къде вали в момента?

  • 10 534
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 585




За*eби работата, важното е че сте живи и здрави.

# 46
  • Мнения: 884
...и в Лондон заваля.

# 47
  • Мнения: 4 392
И  жертви имало. Shocked.Ужас! Sad

# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Тук пак заваля. Цял ден си вали перманентно. Не може човек да планира нещо.  Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 884
Тук пак заваля. Цял ден си вали перманентно. Не може човек да планира нещо.  Crossing Arms
Недей рИва ! Тук лятото тази година се падна миналата събота и неделя !  Laughing
Ха ,познай как си планираме !

# 50
  • Мнения: 4 585
Остана да намерят една майка със седемгодишно дете.
Започнаха да извозват мъртви животни към кирисажа в Шумен.
Само Джевджет Чакъров не бе идвал, и той дойде.
За да установи на място, че в землището на гр. Цар Калоян се събират
три реки. Това аз го виждам на компа си бе, Джевджет.
Призна, че се е скъсала стената на едно микроязовирче,
Масларова отричаше.

# 51
  • Мнения: 2 005
В Шумен, също е супер! Добре, че съм учителка и в момента не съм на работа! Всичко блокира, особено в кварталите! Да живее общинския съвет и новия кмет! Heart Eyes Леда така замрази улиците, че само съчувствах на съпруга ми, сутринта като се въртеше покрай Вектрата и след това с нея, драскаше по наклона, да допълзи до "главната", "почистена" улица. Не стига това, ами и тъй като автомобилите, които събират сметта, също не могат да изкарат този наклон, работниците взеха , че преместиха контейнерите в близост до главната улица, т.е. на около 250 метра от нашия блок.  #2gunfireНаправо-красота, с радост ще отида да си платя местните данъци и такси, както за жилището, така и за вехтите ни автомобили. #Cussing out

# 52
в варна вали силен сняг с гръмотевици такова нещо не съм виждал от време на време пресвятква и гърми

# 53
  • Мнения: 3 423
Навсякъде вали сняг, може би
дори и в някои части на Африка.
Дали да не пусна и аз тема, щото
и при нас вали от снощи един сняг...

# 54
  • Мнения: 545
ха-хайку. между другото, на някой хора хич не им е до поезия.

Общи условия

Активация на акаунт