Доволни ли сте от продуктите на Ив Роше /Yves Rocher/?

  • 101 082
  • 487
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
преди години бях пробвала доста от продуктите им... дори и монодозите на адн  .....ни6то особено..
От тогава6ните не6та по4ти ни6то не е съ6тото, сменени са опаковките, а вероятно са подбрили и ка4еството...., има и много нови продукти...

# 46
  • Мнения: 372
Може ли някой да каже дали е читав салона им на Витошка? Търсих някакъв сайт за информация относно процедури и т.н. ама тц.

Нямам личен опит със салона, но мисля да опитам скоро... Това е телефонът: 9863164. До 50 лв са процедурите, диагностиката на кожата е безплатна, а за епилиращите процедури съм чувала доста добри отзиви Peace

Иначе съм ползвала някои неща на марката, но не е нищо особено... В момента имам молив за очи, гланц за устни и лак за нокти - Luminelle. Гланцът е с хубав ефект, но мирише на пластмаса, а лакът - на лакочистител Crazy  Взех да пробвам и крем за лице - с лайка, но си е съвсем обикновено кремче, за по-суха кожа.. За зимата става.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 787
Ползвала съм тоалетно мляко,крем и душ-гел.Не останах много доволна,млякото ми миришеше гадно Sick

# 48
  • Мнения: 1 645
Сериите с аромат на плодове-гелдуш,лосион за тяло,дезодорант не са лоши.Ползвала съм докато бях бременна с Кокос,защото от всичко останало ми се гадеше. По пощата получавам редовно промоции с намалени продукти,безплатни мостри и подаръчета.Опитала съм бая техни неща,но не съм особенно доволна от козметиката и гримовете.Единствено бих повторила покупката на гелдуш и лосион за тяло Peace

# 49
  • Мнения: 483
В една тема имаше много добри отзиви за крема Anthelios с SPF, чудя се дали да не си го взема, защото тук повечето мнения за La Roche са по-скоро oтрицателни.

# 50
  • Мнения: 3 260
Преди доста години си бях купила кремчето с лайка и бях доволна, опитвала съм и други кремчета, но не ми харесаха. В момента не бих ползвала нищо за лице на Ив Роше. Кремовете им за ръце също не ми харесват. Ползвам обаче шампоан и маска за суха коса и косата ми става чудна с тях. Душ геловете им са също хубави  Hug

# 51
  • Мнения: 2 047
  Ползвала съм от серията Био Спесифик - крем и тоник за лице - и двете мн. ми харесваха.

  Все се каня да ги повторя, но магазина вече го няма в П-в. Някой знае ли къде са го преместили ?

# 52
  • Мнения: 5 539
В една тема имаше много добри отзиви за крема Anthelios с SPF, чудя се дали да не си го взема, защото тук повечето мнения за La Roche са по-скоро oтрицателни.
Това са две съвсем различни марки - Ив Роше и Ла Рош Позе Wink

# 53
  • Мнения: 99
А какво ще кажете за зеления парфюм с мирис на трева Neonatura Seve? Харесва ли ви?

# 54
  • Мнения: 483
В една тема имаше много добри отзиви за крема Anthelios с SPF, чудя се дали да не си го взема, защото тук повечето мнения за La Roche са по-скоро oтрицателни.
Това са две съвсем различни марки - Ив Роше и Ла Рош Позе Wink
Леле, как съм се объркала  Embarassed Sorry за спама тогава

# 55
  • София
  • Мнения: 3 789
Докато живеех във Франция съм ползвала от тяхната козметика.
Любим аромат ми е "Зелен чай" - нежен, лек, примамлив.....

# 56
  • Мнения: 503
Най-много ми харесва душ гела и лосиона за тяло Peace

# 57
  • Мнения: X
Имат и една тоалетна вода "Nature" с лосион за тяло със същия аромат ,та лосиона много ми допада Heart Eyes

# 58
  • софия
  • Мнения: 290
а да питам в БГ има ли каталози  за поръчки . Щото в Испания си се поръчват по каталог , по пощата.  newsm78

# 59
  • Мнения: X
На мен от магазина,от който си ги купувам,ми бяха дали едни каталози за 2007 г.,но те май са повече за информация на клиента. Няма нито цени,нито някакви каталожни номера за поръчка.

Общи условия

Активация на акаунт