А на какъв/каква се правите?

  • 3 269
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 835
Като се замисля....май и реално съм си шматка Crazy

Искаш да кажеш, че и в реалността си си магаре ли? Mr. Green Joy

Вейдърче, много отдавна си разконспирирана, така че смело можеш да изредиш целия животински свят в/у аватара си, никой не ти се връзва. Hug

# 46
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Смятам че не съм създала лъжлив образ за себе си , но все пак оставям последната дума на съфорумките , които се запознаха с мен на последния купон  Hug

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Аз не съм толкова отговорна в реалния живот - т.е. не бих искала да бъда. Но се налага.

# 48
  • Мнения: 10 758
Аз съм си аз.Не мога да се променям.Трудно ми се отдава.Пък и за чий ми е да го правя?Не виждам смисъл.

# 49
  • Мнения: 10 758
Смятам че не съм създала лъжлив образ за себе си , но все пак оставям последната дума на съфорумките , които се запознаха с мен на последния купон  Hug
До последно си мислех, че си пратила щерката на купона Wink Hug  bouquet

# 50
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Смятам че не съм създала лъжлив образ за себе си , но все пак оставям последната дума на съфорумките , които се запознаха с мен на последния купон  Hug
До последно си мислех, че си пратила щерката на купона Wink Hug  bouquet


 Joy Joy Joy  bouquet

# 51
  • Мнения: 2 161
Аз в действителност съм много мил човек.

# 52
  • Мнения: 179
"Аз съм това, което съм." - Коруин от Амбър, "Хрониките на Амбър"- Роджър Зелазни.
Винаги съм съгласна, да узная нещо ново за себеси, дори то,да не е от положителен характер.

# 53
  • Мнения: 6 164
Може би тук си меря повече приказките, защото имам времето да помисля, преди да пиша. В реалния живот често устата ми изпреварва мисълта /класика Laughing/ , по-спонтанна съм, избухлива и не толкова премерена и правя гафове.

# 54
  • Мнения: 5 577
Истината е, че в реалния живот по лесно говоря за секс, тук малко се притеснявам.  Blush

А, и се старая да съм по-умна и олегнала (улегнала???) във форума.  Blush Blush

# 55
  • Мнения: 6 029
Истината е, че в реалния живот по лесно говоря за секс, тук малко се притеснявам.  Blush

А, и се старая да съм по-умна и олегнала (улегнала???) във форума.  Blush Blush

с У:) Проверка правопис ползвай:)

# 56
  • Мнения: 5 577
Истината е, че в реалния живот по лесно говоря за секс, тук малко се притеснявам.  Blush

А, и се старая да съм по-умна и олегнала (улегнала???) във форума.  Blush Blush

с У:) Проверка правопис ползвай:)


 Embarassed не става, не я хваща тая дума нещо?

# 57
  • Мнения: 677
Правя се на интересен. Но съм сухар.

# 58
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А аз действително минавам за сухар.

# 59
  • Мнения: 3 423
В действителност съм много мила,
скромна, плаха, мълчалива, кротка.
Моля, простете ми за изявите ми тук!

Общи условия

Активация на акаунт