Имали желаещи за диетата с ориз?

  • 9 443
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 259
Момичета,прочетох това:                                                                                                        Re:

  Re: Проучване...
« #3 събота, 05 май 2007, 21:00 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Ами диетата уж се води холивудска:
1-4 ден -само варен ориз без мазнина и сол(аз си слагах по малко чубрица,защото иначе е много гадно)

5-8 ден -само пилешко месо(варено,отново без нищо)

9-12 ден- по 2 кисели млека на ден(може да си сложите и магданоз)

Много е ефикасна , но и доста трудна и стресираща,обаче си заслужава ,поне при мен...все пак всичко е до организъм.                                                                                                                  Имали желаещ да започне с мен тази диета от утре-08.08.2007г,само че за по 3 дни от всичко-т.е.общо 9 дни baby_neutral

# 1
  • Мнения: 523
Колко килограма се свалят?И правила ли си я и друг път?

# 2
  • Мнения: 6 958
Колко килограма се свалят?И правила ли си я и друг път?

Авторката на диетата е свалила 13 кг. за 12 дена  bowuu

Сега ще я потърса специално заради теб  Peace

# 3
  • Мнения: 453
WOW това си е супер резултат! Бравос на авторката. Може ли да поясни по-точно какво е яла всеки ден (в смисъл по колко, как го е овкусявала, имала ли е прегрешения, спортувала ли е и т.н.). Пробвала съм една седмица само на ориз и то един път на ден, като съм си го овкусявала с кашкавал и сирене. Свалих само 2 кг.

# 4
  • Мнения: 6 958
Ето линка:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187961.new#new

Авторката на темата и другаде обясняваше за страхотния й резултат  Peace И на мен ми се иска да е така, ако и аз я направя, но честно казано не вярвам..., но съм я запомнила тази диета в случай, че опра до нея...  Wink

Диана пожелавам ти успех   bouquet Твоята цел с тази диета каква е?  newsm78

# 5
  • Мнения: 259
Вмомента съм 59кг. на 160 см.височина искам да сваля поне 4-5 кг.Преди месец я направих ,не ми бе трудно за разлика от други хранителни режими-и резултата бе видим.Познатите ми казваха,че съм се свършила Laughing,но след 2 седмично гостуване при свеки Embarassed,трябва всичко наново.

# 6
  • Мнения: 523
Диетката не ми изглежда сложна.,но ми звучи невероятно за 12дни да сваля 13кг аз за 8дни глад свалих 1кг пък..........не знам може . newsm78
Ако някой я направи да споделя дали се сваля!  bouquet

# 7
  • Мнения: 6 958
Вмомента съм 59кг. на 160 см.височина искам да сваля поне 4-5 кг.Преди месец я направих ,не ми бе трудно за разлика от други хранителни режими-и резултата бе видим.Познатите ми казваха,че съм се свършила Laughing,но след 2 седмично гостуване при свеки Embarassed,трябва всичко наново.

Тогава тегли ли се, за да кажеш за колко дена на тази диета ти лично колко си свалила, само това не можах да разбера...  Blush

# 8
  • Мнения: 453
диди всеки ден ли си се теглила и ако да, отчиташе ли минуси, когато си консумирала ориз?

# 9
  • Мнения: 259
Не кантарът ми не е точен,мерих се със метър и обиколките на талия и ханш бяха намалели с по 5 см.

# 10
  • Мнения: 861
Все нелюбими храни  Sick и по 4 дена всяка. Интересно ми е да я започна, ама как ще издържа. Дали има нещо вярно, че ако ям без апетит (защото при тази диета ще е точно така) ще отслабна  newsm78. Любимата ми диета, т.е ефикасната за мен от преди години беше 14 дневна-тогава забелязах, че имам минуси точно в дните, в които ядях неприятни за мен неща  Rolling Eyes.

# 11
  • Мнения: 113
diana7102, браво! Като си я почнала си била 59 кг?

Убедих се, че от монотонното хранене се отслабва...то самата аз поотслабнах, де..ама и мои познати.
Монодиети има мноого, та въпросът е кои продукти ще действат отслабващо.
Аз лично на варен ориз и пиле не бих издържала, но сигурно усилията си заслужават.

# 12
диетата наистина е ефективна пробвах я преди година но издържах само 4 дни  и свалих май 2-3 кг,но не ползвах никакви подправки

# 13
  • Мнения: 1 454
Хихихх, РеГе... hahaha
...явно затова ще така дерзаем по-време на тези диети, защото все нелюбими неша хапваме...
Аз отслабвам от нисковъглехидратната, ама така да не обичам месо, че...грррр... Sick

Иначе тази диета ми звучи успешна, но си мисля, че трябва да се подготви човек , за да я изкара цялата без прегрешения...
Защото ако се тъпча 4 дни с ориз без нищо и се окаже ,че нататък не мога повече :

1-во такъв апетит за всички останали липсващи ми вкусове ще имам, че същият миг в които прегреша с нещо малко - то ще прерасне в един жесток пир!
2-ро няма да има никакъв ефект след като съм се тъпкала с въглехидрати, които в случая не вредят ако стигнеш до края

и....такива мити работки!
Успех на всички! Ама бъдете сериозни!

# 14
  • Мнения: 6 958
Не кантарът ми не е точен,мерих се със метър и обиколките на талия и ханш бяха намалели с по 5 см.

5 см. си е бая  bowuu Браво  Hug Аз карах сега 2 дена на пилешко месо, но качих 1 кг.  hahaha hahaha hahaha

Така ми се иска да сменя ''глада'' с ''храна'', но въпросът е че не свалям от нищо друго...  #2gunfire

Реге каква е тази твоята 14 дневна диета?  newsm78

# 15
  • Мнения: 861
Хихихх, РеГе... hahaha
Защото ако се тъпча 4 дни с ориз без нищо и се окаже ,че нататък не мога повече :
Представяш ли си каква гадост-пълна загуба на време, ако издържиш само в началото. Иначе за НВД и аз мисля, че ще отслабна от нея, ама и аз много не си падам по месото, а съм фен на плодовете. Така че все не мога да се наканя да я почна  Tired.
Миранди, диетата е тип моно. Мога да я напиша тук, ако не се сърди авторката или да открия нова тема, ако ще има последователи. Аз лично много се чудя дали да не я започна тия дни. Ако кажете, да я постна тук. Първият път, когато я правих отслабнах с около 7 кг, ама тогава бях 59, т.е имах повече за сваляне. А баща ми я почна с мен, но я спря, защото съвсем омършевя-той пък сваляше по повече от 1 кг на ден  Shocked.

# 16
  • Мнения: 1 454
Ех...тези облагодетелствани откъм целулит и килограми мъже...Да са живи и здрави!
Кажи диетката...

Аз отслабвам винаги с една 10 дневна на мляко и салати...ама без плодове и сладко Sad...иначе и аз съм фен на плодовете!

# 17
  • Мнения: 113
Тази диета е подобна:
http://dieti.rozali.com/vashite-dieti/p508.html

ReGe, напиши я!  bouquet

# 18
  • Мнения: 861
Така диетата е следната:
1 и 2 ден: 2 кг кисело цедено мляко (това никога не съм го спазвала, защото когато е цедено ми идваше твърде тежко, вместо това-3-4 кофички кисело мляко)
3 ден: литър-литър и половина прясно мляко (бррр  Sick)
4, 5, 6 ден: плодове и зеленчуци
7 ден: варени картофи
8, 9, 10 ден: варено или печено на скара пилешко или телешко месо
11 ден: сухари-около 300 г ( а това е мнооого)
12, 13, 14 ден: плодове и зеленчуци

# 19
  • Мнения: 1 454
 Sick това месо цели 3 дни....без нищо друго...невъзможно е за мен!

Благодаря от мен все пак...дано да свалите момичета- звучи ОК
  bouquet

# 20
  • Мнения: 861
Sick това месо цели 3 дни....без нищо друго...невъзможно е за мен!
Това ми бяха най-трудните дни на диетата. Първият ден-ок, ядеше ми се, втория...., ама на третия вече предпочитах изобщо да не ям, отколкото да ям това пиле  Sick. Но когато бях студентка ми излизаше горе-долу евтино-взимах си едно цяло пиле и си го дъвчех 3 дни  Peace.

# 21
  • Мнения: 113
На мен диетата ми допада...искате ли да си направим тема, ако въобше има желаещи.


ReGe, благодаря ти, че я сподели!  bouquet

# 22
  • Мнения: 861
Аз съм за, ако има и други желаещи, ще ми е по-лесно. От личен опит обаче знам, че е по-добре да се почне в понеделник, за да може салатките да се паднат в петък, събота и неделя. Това пропуснах да го пиша, но аз зеленчуците и картофите си ги правех на салата.

# 23
  • Мнения: 113
Тъкмо това щях да те питам...слагат ли се подправки, сол, зехтин към продуктите?

# 24
  • Мнения: 861
Аз слагах в дните на зеленчуци-зехтин на зеленчуците, а на картофите-слагах и оцет (по-добре лимон, разбира се, и даже зелен лук). Но така или иначе това добре се вписва в разделното хранене така че мисля няма проблем  Peace.

# 25
  • Мнения: 1 454
е, така и така е едно непрестанно мъчение...поне овкусени да са салатките в крайна сметка, особено картофките...

все пак като получаваш удоволствие от храната и диетата ти е поне малко вкусна, по-трудно озверяваш за нещата които ти липсват и по-трудно губиш мотивация...и го приемаш ограничението като геройство, а не мъчение...Simple Smile

# 26
  • Мнения: 6 958
Реге добре звучи диетата, ама това прясно мляко и тез сухари не са ми по вкуса... Обаче едно ме впечатли, че си свалила 7 кг.  Shocked еххх пак съм в шах и мат какво да правя добра работа ми отворихте и днеска  Whistling

# 27
  • Мнения: 113
Реге добре звучи диетата, ама това прясно мляко и тез сухари не са ми по вкуса... Обаче едно ме впечатли, че си свалила 7 кг.  Shocked еххх пак съм в шах и мат какво да правя добра работа ми отворихте и днеска  Whistling

 Joy Joy И аз съм така!
Свалила е 7 кг при положение, че е била 59 кг...това ми вдъхва вяра Praynig... вярно, че е до бърз метаболизъм, ама все пак надеждата умира последна.

# 28
  • Мнения: 523
На мен и двете диетки ми харесват,но ми е трудно да се реша да ги започна,иначе не ми изглеждат сложни. newsm78
Момичета-Миранди, fashion_colour  вие ще се пробвате ли?
И аз мога да опитам ,но от понеделник сега съм на ограничен режим,защото ми се гади от диети вече #Crazy Sick!Но от понеделник съм на линия!  bouquet

# 29
  • Мнения: 6 958
Реге добре звучи диетата, ама това прясно мляко и тез сухари не са ми по вкуса... Обаче едно ме впечатли, че си свалила 7 кг.  Shocked еххх пак съм в шах и мат какво да правя добра работа ми отворихте и днеска  Whistling

 Joy Joy И аз съм така!
Свалила е 7 кг при положение, че е била 59 кг...това ми вдъхва вяра Praynig... вярно, че е до бърз метаболизъм, ама все пак надеждата умира последна.
На мен и двете диетки ми харесват,но ми е трудно да се реша да ги започна,иначе не ми изглеждат сложни. newsm78
Момичета-Миранди, fashion_colour  вие ще се пробвате ли?
И аз мога да опитам ,но от понеделник сега съм на ограничен режим,защото ми се гади от диети вече #Crazy Sick!Но от понеделник съм на линия!  bouquet


Еххх шошенца шошенца  Wink ние с вас все се лутаме и все се чудиме кой път да подхванем... Другите свалят, и ние се пробваме като тях, ама при нас нъцки...  Whistling А сега на къде...  newsm78

# 30
  • Мнения: 3 760
Оризовата (но в 9 дневния вариант с ябълките) вероятно ще я направя  Thinking Може би ще започна утре (а може би не). Привлича ме фактът, че няма ограничения в количеството храна (при мен това е основен проблем, тъй като ям значително повече от нормалните хора  Embarassed), както и липсата на уточнение за вида пилешко месо (не пише бяло  Whistling). Пък  и нямам вяра на купешките кисели млека та предпочитам ябълки...
Ако не я започна до ден-два ще я отложа за след 20-ти  Peace
П.С. Аз съм от малкото хора, които харесват ориз варен без сол и мазнина  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 454
П.С. Аз съм от малкото хора, които харесват ориз варен без сол и мазнина  Mr. Green

Ето от такава диета се сваля! Когато да се ограничаваш се превръща в едно малко удоволствие...можеш да продължиш дълго и следователно да постигнеш сериозни резултати!

Значи тази диета не е за мен Simple Smile

# 32
  • Мнения: 523
Еми така си е Миранди!Не знам защо така става? ooooh!
Аз ще се пробвам от понеделник на тази с ориза и ще споделям резултатите!  Joy Дано има резултат ,че вече ми писна! #Cussing out #2gunfire #2gunfire
Ако някой друг е навит на диетката може да си направим отделна темичка!  bouquet

# 33
  • Мнения: 113
Kiss_me, аз съм с теб !
Само, че смятам по 3 дни на продукт.
Аз съм ЗА темичка. Hug

Миранди, включваш ли се? Mr. Green

# 34
  • Мнения: 523
Да и аз съм за тази с ябълките дето е 9дни!Защото по 4 дни няма да мога да издържа! #Crazy Казвайте мнения да спретнем една хубава темичка!   bouquet

# 35
  • Мнения: 6 958
Kiss_me, аз съм с теб !
Само, че смятам по 3 дни на продукт.
Аз съм ЗА темичка. Hug

Миранди, включваш ли се? Mr. Green

Ох не мога да мисля, гладна съм от динята Sad май няма да го бъде...  #2gunfire

Обобщете на каква диета се спряхте в крайна сметка?  newsm78

# 36
# 37
  • Мнения: 523
Аз започнах да правя темичката!Скоро ще е готова!

# 38
  • Мнения: 113
Благодаря ти, Kiss_me!
Дано да успеем! Praynig Hug

# 39
  • Мнения: 6 958

Ясно, ще помисля и пак ще пиша  Peace

Ето една шокИладова анкета от мен  Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212436.0

И не на последно место голям офф, голямо нещо стана из таз тема...  Blush от мен едно голямо извинете!!!  Hug

Диди ще следя за твоите резултати, успех   bouquet

# 40
  • Мнения: 453
Момичета и аз съм навита дя я пробвам. Само че си мисля да разменя местата на пилешкото месо с ябълките newsm78. Какво ще кажете?

# 41
  • Мнения: 259
Заповядайте в новата тема,разработена от ~KiSseS~:     http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212447.msg4648513#msg4648513

# 42
  • Мнения: 249
Благодаря за хубавите диетки момичета Laughing. Аз реших да ги направя и двете , една след друга все ще има резултат.Първо с млякото, защото си купувам домашно и си квася, и после с ориза.
проблемът при мен не е самата диета , каквато и да е , а задържането.......ще започна от понеделник и ще докладвам!

# 43
  • Мнения: 861
Привет отново! Гледам вече сте се спряли на диета, за което съжалявам, защото моята не че е по-хубава, но поне съм я правила и съм й свикнала. А колкото и да не обичам мляко, мисълта за варен и неовкусен ориз ме отвращава  Sick. Освен това ще се налага да си го приготвям в къщи и да си го нося в офиса  Tired. От тази гледна точка с млякото е по-лесно. Момичета и аз мислих, мислих и реших от утре да си почна моята моно диета. Сметнах, че ако я почна утре, в събота и неделя ще си хапвам плодове и салатки. Така че за съжаление няма да се включа в прекрасно оформената ви нова темичка. Ако искате обаче ще споделям има ли резултати и ако има желаещи, може да се присъединят по-късно към мен. Да ви споделя само, че имаше един период от време когато я направих три пъти последователно. Идеята ми тогава беше да си запазя сваленото. А колкото до метаболизма ми, не ми се вярва да много бърз защото напоследък от нищо не отслабвам освен от последователни 5 или 7 дни на плодове. Даже и тази седмица я бях замислила такава плодова, ама изкарах само вчера. Днес обаче хапнах парченце торта и ядки, че нали някой беше казал "Какъв е смисъла от диетите, ако не можеш да похапнеш торта на собствения си рожден ден  Rolling Eyes?" Имам за сваляне 3 кг, но не е въпроса толкова в свалянето им, защото аз една седмица ги свалям, на следващата ги качам. Въпросът е да се отърва от тях окончателно  #2gunfire. И така успех на всички ви, кой каквото си е избрал  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 08:27 от ReGe

Общи условия

Активация на акаунт