отново триград

  • 4 765
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 295
За Рилските езера от Паничище до х.Пионерска с кола,оттам с уазки срещу заплащане ще ви качат до Х. Рилски езера.А оттам вече пеша за около 2часа ще ги обходите,но за малкия определено ще е трудно.Имаше деца доста тази година там,към 5-6 годишни. Wink

# 16
  • Мнения: 2 070
Зависи от къде ще минавате за Триград. Ако сте от София мисля се минава покрай един прекрасен язовир, в който има къщички, такива плуващи, в които може да се приспива.. Антонивановци мисля беше, но може да бъркам.. Чакай да видя на картата пътя..Да, така се казва язовира, пътя минава покрай Кричим или Куртово Конаре, абе не знам, но пътя за Девин си е. Пътят покрай язовира е много красив и с много завои...

Извинявай за любопитството, но всичките тези красиви деца твои ли са? С какво се придвижвате? 

Вземете дебели дрехи, студено си е там над 1000м надм височина е. В Ягодинската пещера е 6 градуса през цялата година.

Ох, как ми се доходиии.....

# 17
  • Мнения: 2 761
4аят е мурсалски и помага при проблеми с бъбреците,както и за потенция.Може да се купи от село Смилян,от "Млечен дом"-по пътя за "Ухловицата",която съ6то е в района.Там се намира и пе6терата "Надарци",в която предлагат специaлна екипировка, за да ви спуснат в нея.Но понеже темата е стара,ако не сте оти6ли там тази година може да отидете следва6тата.
До Асеновград се намира малко известният"Белента6".Сега правят асвалтов път за съжанение, и после най-вероятно няма да е съ6тото.
В района на Ягодина има едно село Борино,където се намира резервата"Кастракли"-до сега не съм го видяла на нито една карта обозна4ен.Та там от края на май до юли се събират половината от вси4ки пеперуди в света,както и расте Орфеевото цвете.
Ако все пак биете път до там непременно посетете и Перперикон,но задължително с гид.За6тото ина4е можете да останете разо4аровани от каманака.Гиговете разказват лекцията на проф.Ов4аров и има да се нау4ат много интересни и полезни не6та.В Кърджалиййския район има о6те много места,който трябва да се обиколят и аз догодина пак съм там!

# 18
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
Ами те момичетата са ти казали, ама и аз да се включа-  трите пещери - Ягодинска, Дяволско гърло и Харамийската. Има хубав маршрут през планината от Триград до Ягодинската пещера. Излиза около 8 км. някъде. Иначе има и конна база, ако яздите си наемете кончета. Иначе за спане препоръчвам горещо къща за гости "Силивряк".

Общи условия

Активация на акаунт