РусЕ - ПО-нова тема------

  • 9 798
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 696

Бре!

п.п. то пък един подкуп...

# 61
  • Мнения: 442
ами, така си е - русе си е едно голямо село, както всички знаем. половината хора от снимките на момичето даже и аз ги познавам, а другата половина ги знам. единствено булката не знаех, но вече и нея я запознах. дори снощи ги видях с нейното мило да минават пред `дел кано` към 10:30ч.

# 62
  • Мнения: 516
Е, само аз ли никого не познавам от тая сватба? newsm78

# 63
  • Мнения: 4 111
Е, само аз ли никого не познавам от тая сватба? newsm78

О, и аз. Една дама ми беше съседка, само съм я виждала, а един пич беше приятел на мой голям приятел (  Flowers Rose.   Flowers Rose  Cry ).

# 64
  • Мнения: 5 577
  ruporuu  ruporuu  ruporuu  ruporuu  ruporuu


Моля за внимание, важно съобщение - има някаква промоция на сокове Капи, само в един магазин под нас съм я виждала - купуваш 2 сока от 1 лт. и получаваш топка, малка, много яка, като портокал. За децата е идеална, аз съм много доволна - ако има желаещи да си купят ще кажа кой е магазина.  Blush
Не е реклама, но топките са страхотни, аз мисля да си направя комплект от 10, да купя сокове за р.д. на Иван, който е след месец и половина де.

# 65
  • Мнения: 1 942
Кажи бе Мъргулке, де живеете?  Laughing

# 66
  • Русе
  • Мнения: 150
Честито на dari76!Да се събуждате дълги години под една завивка! Hug И датата на сватбата ви е супер!Ние я свършихме тая по същото време преди година Joy
Аз пък май никой не познавам от снимките? newsm78

# 67
  • Мнения: 280
Още веднъж благодаря за пожеланията  Hug

Бъчи , тоя подкуп е само за Верчето, предвид бременността не мога да я подмамя с по твърдо  Laughing  ,а за теб ще е нещо по така  Wink ама ти нищо не казваш. Нищо аз съм търпелива  Grinning

Ама ще се дотътря и аз на някоя среща да се запознаем официално.

# 68
  • Мнения: 696
Още веднъж благодаря за пожеланията  Hug

Бъчи , тоя подкуп е само за Верчето, предвид бременността не мога да я подмамя с по твърдо  Laughing  ,а за теб ще е нещо по така  Wink ама ти нищо не казваш. Нищо аз съм търпелива  Grinning

Ама ще се дотътря и аз на някоя среща да се запознаем официално.



Официално се познаваме с теб  Crazy

Пък ако Филипа са поддаде само за 1 торта... много ще е лесна, не вярвам!

# 69
  • Мнения: 280
Ааа , ти си решила да ме мъчиш  newsm78 пусто любопитство мира не ми дава. И до кога така?

дори снощи ги видях с нейното мило да минават пред `дел кано` към 10:30ч.
Така е , а пък аз ще си тъна в неведение  Wink

# 70
  • Мнения: 952
Върдж, казвай кой е магазина че Виктор е луд на тема топки Crazy да почна и аз да събирам,да нее един хранителен в улицата на яслата, има и една малко барче до него newsm78

# 71
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Среща имаше ли, ще има ли?
Айде де, има нови попълнения, да ги приобщим....
Аз не съм от най-редовните, ама пускам фитили....  Embarassed

# 72
  • Мнения: 280
Честит празник на всички  bouquet

Деси ,аз съм навита ама само да не е събота че съм на кръщене.

# 73
  • Мнения: 5 577
Върдж, казвай кой е магазина че Виктор е луд на тема топки Crazy да почна и аз да събирам,да нее един хранителен в улицата на яслата, има и една малко барче до него newsm78

aha, ama ne e hranitelen, sladkarski e takuv edin.  Crazy

# 74
  • Мнения: 2 726
Момичета,много ви моля да ми препоръчате някой,който пере килими с Рейнбоу и някакви координати ако дадете,ще съм много   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт