Отговори
# 45
  • Мнения: 2 673
нещо по средата..

# 46
  • Мнения: 2 149
плочки Peace

# 47
  • Мнения: 3 314
 Peace   Мъни4ко корем4е    Peace

# 48
  • Мнения: 1 234
Оформени коремни мускули харесвам Blush, но за съжаление аз имам коремче  Tired

# 49
# 50
  • София
  • Мнения: 1 775
Трета опция.

# 51
  • Канада
  • Мнения: 494
Гасувах с трета опция-нещо средно!Преди имах стегнат и леко релефен корем,благодарение на тренировките,ама от както малкия се е родил имам май не малко,а малко по голямо женствено коремче Mr. GreenНо.........живея с надеждата,че пак ще се стегна някой ден,когато има кой да пази звяра,а аз да имам малко свободно време за тренировки! Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 6 798
Нещо средно.  Laughing

# 53
  • Мнения: 274
Нещо средно. Peace

# 54
  • Мнения: 2 811

Вижте това напри;ер: http://jeanluc.croix.free.fr/comparaisonimages.htm  Привърженичките на това опасно движение обработват снимките на известни лица, с цел да докажат, че и тези лица са анорексици.....и така насърчават  подрастващите да не се хранят, учат го как да повръщат и как да мамят докторите, че са качили.....просто един голям абсурд и то заради всичките тези модни тенденции
Пак се извинявам за офтопика
абе , извинявай, аа при сравнението почти не се вижда разлика между фотошопнатите и нефотошопнатите модели/изключвам хайди клум и джей ло/. много е грозно според мен/ нека не ми се обиждат по слабите момичета- аз самата много харесвам слабите фигури, и мечтая да съм 50 кг на 172цм, но тези са 45 кг на 180. уродливо е. какво стана с красивите спортни елегантни топ моделки като линда еванджелиста и синди и други. Crazy Crazy а никол ричи направо прилича на баба ми/бог да я прости/ говоря за нефотошопираната версия/. ужас...

по темата , харесвам с много тънка талия и леко/ама наистина леко/ коремче, ама ниско долу и съвсем леко, а не шкембенце. това за мен е женствено и ...фертилно изглеждащо. съвсем плоският корем, особено ако е със широка талия както при повечето фитнес моделки, не ме кефи .

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Нещо средно.

# 56
харесвам оформен корем със по слабо изразени плочки,а тези по релефните са за мъже по скоро.

# 57
  • Мнения: 7 263
Нещо средно предпочитам. Харесвам спортните фигури, но не и прекалената плоскост на някои части - особено дупе и корем.
За мен жената трябва да има стегнати, но все пак женски форми.

Общи условия

Активация на акаунт