"Дневникът 23'' - ще свалиме тази мас от РАЗ

  • 12 816
  • 435
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, нямам спомени колко пъти обядвах днес/вече вчера/, но завърших с пуканки, за което си посипвам главата с тях и се срамувам ужасно.
И...отивам да спя.

# 46
  • Мнения: 603
Бърз запис, че сега се връщам от село и първо да изпрочета всичко.  bouquet

# 47
  • Мнения: 523
Ето ме на линия днес!Стриктна и без прегрешения ще съм на плодчета! Mr. Green
Станах в 6 и направих един час бързо ходене с включен лек крос! newsm68 nutsПреди това взех 1 л-карнитинче и съм доволна от себе си,чувствам се по-лекичка!Сега отивам да се освежа и да почина!newsm37  bath
 Далалче
миличка лелеее направо ме шашна с тези твои тренировки пък за вчерашната нямам думи!Ти не се ли стопи бе момиче аз ако правя като теб ще се стопя ,а и не ядеш!Достойна си за златен медал за упоритост и волля smile3501 smile3525 newsm74,ако всички бяхме като теб нямаше да има дебели жени!

Миранди
  и ти добра тренировка си направила вчера 70мин супере+лунна сигурна съм че ще имаш голяяям минус!От днес съм официално плодче,и то ранобудно,залепям се за теб и няма мърдане!


Успешен ден на всички и да се похвалите с минусчета ей! newsm51 txtloves newsm76 Two Hearts

# 48
  • София
  • Мнения: 2 840
И аз съм будна и почнах с кафетата.
Събудиха ме от градината на сина ми, че трябвало нещо да плащам, а той не е ходил от юни месец.Грешка, ама ме събудиха, техната верица- в 7.30 ч.Направо нечовешко.Сега ще имам повече часове да мисля за храна Twisted Evil

# 49
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро, момичета  bouquet  bouquet  bouquet
Започвам за трети път да пиша поста си, и все нещо се изгубва, ядосах се, та само накратко искам да кажа, че желая на всички изпълнен с невероятни емоции ден  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Искам и само да допълня, че за мен досега резултата общо е - 8 кг, тоест сега са около 70, сега продължавам напред към заветните 60, но аз си давам по-големи срокове, да кажем до ноенври месец, така че още доста ще съм тук Mr. Green
иСКАМ ДА БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ТУК ЗА МОТИВАЦИЯТА, ако не бях попаднала тук, едла ли щях да успея да реша да се боря!
Целувки от мен, после ще пиша пак Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 1 339
Здравейте момичета  Simple Smile  Heart Eyes
Как сте ? Удържате ли фронта  Crazy

Аз днес не съм много в настроение. Всъшност от вчера съм така. Все ще се намери кой да ми развали настроението, кой да ме нарани... Някои хора просто не знаят какво и как да говорят.
По-добре да замълчим от колкото да кажем нещо, което не трябва.  Rolling Eyes
Както и да е, надявам се вие сте в добро настроение  Heart Eyes

КЛОНКА добре си си дошла   bouquet  Надявам се само успехи от тук нататък  Hug

MIMA честито ти за преместването в табличката на отслабналите  Simple Smile  Hug Не прави грешката като мен, не е връщай в горната таблица  Wink  Само това мога да ти пожелая  Hug

Бухтичка браво за упражненията, продължавай в същия дух  Grinning  Ще видиш, че ще има добро въздействие върху тялото ти.

ReGe как върви при теб ? Справяш ли се  Grinning

hristinaN абе момиче ще те пляскам теб.... Лентичките ти още са нулеви  Crossing Arms  Давай снимките и може и да не те пляскам  Laughing Браво, че не е било качено килцето  Peace

rali82 добре си си дошла и ти   bouquet Много бързо влизаш в час, браво  Hug

РИДИК като цяло какво смяташ да ядеш ? А ти принципно правиш ли някакви упражнения ? Как е положението с килцата, намаляват ли  Simple Smile

ane_sim къде се губиш ти ? Как върви около теб ? Всичко е наред нали  Heart Eyes

_gerito_ Как отслабна толкоз  Shocked  Сигурно от новата работа ? Напрежение, това онова ? Издай тайната  Laughing  Включвай се по-честичко  Peace

Далал кога успя 48 да станеш  Rolling Eyes Много напредна нещо  Simple Smile С тези тренировки чак ми се завива свят като ги чета, а ако тръгна да тренирам толкова...  ooooh!

Миранди Как върви плодуването  Simple Smile Не се отказваш нали  Hug

Мъни издържа ли лунната ? Какво показва кантара ? Няма ги тези +1/2 кг нали ?  Simple Smile

orchestra добре дошла  Hug Успех ти желая   bouquet

Roseto добре дошла и на теб  Hug  Упоритост и воля ти желая  Simple Smile

Силваната Приятно моренце  Hug Завиждам ти много  Rolling Eyes

EMANOELITA Мила и преди ти се е случвало това с кг-те. Знаеш, че за едно денонощие не е възможно да качиш 3 кг. Най-вероятно някакво вода си задържала или пък не си ходила до ВЦ  Rolling Eyes Спокойно след ден, два всичко ще се нормализира  Hug  Радвам се, че все пак намираш време да ни навестяваш   bouquet

Кис ми вчера нямаше много прегрешения нали ? Браво за ранното ставане и тренировката   bouquet


Аз отивам да ям кисело мляко с ленено семе, че все още не съм закусвала. Направих сутринта една тренировка от 60 мин. на кростренажора.

Прегръдки на всички  Hug   bouquet

# 51
  • Мнения: 6 958
Здравейте банда  Hug

Днес голям глад ме гони  baby_neutral Но си пия фреша...  Mr. Green

Сисинче хората са си хора, няма оправия... дано не е нищо сериозно при теб... Приятна закуска   bouquet

Рали трябва да те запиша, че си вече 70 кг. ЧЕСТИТО, да ми пратиш новите си данни за новата тема  bowuu

КЛОНКА как я караш, хапна ли вече?  newsm78

Кис ми как са плодовете днес? Всичко се надявам да е ок'  Hug

Верчиту, нямам и твои данни за табличката....  Cry Hug

Хайде чака ме работа, весел ден!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 2 840
Сисинче, поздрави.
Миранди, още не съм яла.

Ще докладвам Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 416
Привет,привет супер както винаги е темичката и хиляди благодарности на Миранди че още съм там в табличката,напоследък успявам да ви прочитам ама за писане много много време няма  Cry Cry Cryтичам на работа ,после с малчо на разходка ,един куп документи за детската градина ,изследвания с две думи ЛИПСВАТЕ МИ Cry Cry CryКлонка супер е да те видя пак тук  HugМима мойте искрени аплодисменти  PeaceЕманоелита не вярвай на тоя кантар как се качват 3 кг за 24 часа ,я му се оплези на кантарчето и давай напред
Рали до ноември от сърце ти желая да видиш даже и 5 -ка на кантара   bouquetКисс ми страхотен диетичен и спортен ден PeaceМиранди супер тренировчица браво слънце Герито кажи тайната на вълшебното и бързо отслабване  newsm78 newsm78 newsm78Момичета аз утре ще се меря и май стигнах мечтаното тегло замислям се да сменя целта ,ама още малко ще помисля дали искам още минуси или ще задържам постигнатото целувки и прегрътки обичам ви всички това е за вас

# 54
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте пак от мен  bouquet  bouquet  bouquet
Миранди- за новата тема ще дам актуално мерки, просто за тази не успях, целувки от мен и ти желая от цялото си сърце воля да продулжиш към това, което се стремиш, ти си много упорит човек, продължавай смело напред и то по начина, който за теб действа най- добре Hug Hug Hug аз лично например не бих могла да постигна това, за което мечтая с плодове и чай, но всеки се стреми да намери най-ефективния за неговия организъм начин Hug Hug
Сисинче- радвам се пак да те видя тук, одавна не те бях засичала, успех и на теб занапред и не се предавай, хора- всякакви- не можеш угоди на всички, гледай си твоя кеф и смело напред Laughing Laughing
Мами 73, аз мисля, че това което си постигнала засега е супер!!!!! а за петичката- аз чак в петицата не се вижда, защото аз съм и с едър колал и едва ли ще е възможно, но просто колкото по-добре изглеждам, толкова повече ще се радвам.
Клонка- и теб се радвам да те видя, давай напред!!!!!!!

Момичета, наистина това, че срешнах вас тук ми помага да продължавам напред- и не мога да ви опиша какво почувствах, когато най-накрая след 4 години се намъкнах в дрехи, които бях забутала в най-дълбокия ъгъл на шкафа Grinning Laughing Laughing разбира се ще има дрехи, които на мен няма да стават, но се радвам, че старите пам ми стават Laughing

Прегръдки от мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 1 975
Привет кукли как сте   bouquet

Като погледнах табличката и ме втресе, моите данни са супер стари, но съм пропуснала времето за редакция от много разходки. Понеже вече сме по-добре и аз реших да използвам максимално хубавото време и да наваксаме цялата седмица боледуване. може ли да се изфукам тук и сега с новите си мерки newsm78, защо пък не, а:
това съм аз сега      а това е по данни от табличката:
ръст 160                     160
преди 64                      64
сега 52               56
минус 12                         8
цел 48                          53
бюст 88                        90
талия 63                       68
ханш 90                        96
бедро 49                      54
прасец 35                    38
ръка 26                        27

Целувам ви всички, после ще пиша повече, че Дени негодува нещо  Rolling Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

# 56
  • Мнения: 453
Привет кукли как сте   bouquet

Като погледнах табличката и ме втресе, моите данни са супер стари, но съм пропуснала времето за редакция от много разходки. Понеже вече сме по-добре и аз реших да използвам максимално хубавото време и да наваксаме цялата седмица боледуване. може ли да се изфукам тук и сега с новите си мерки newsm78, защо пък не, а:
това съм аз сега      а това е по данни от табличката:
ръст 160                     160
преди 64                      64
сега 52               56
минус 12                         8
цел 48                          53
бюст 88                        90
талия 63                       68
ханш 90                        96
бедро 49                      54
прасец 35                    38
ръка 26                        27

Целувам ви всички, после ще пиша повече, че Дени негодува нещо  Rolling Eyes  bouquet  bouquet  bouquet
Галя, страхотни резултати Hug. Моите поздравления  bouquet Crazy. Последните минуси с какъв режим ги докара.............от всичко по малко ли.... newsm78?


Абе хора моля ви кажете ми какво да правя за да си вкарвам данните на линийките. Опитвам се но не става и все нови ми прави. Моля ви помогнете Praynig

# 57
  • София
  • Мнения: 2 840
Я тук http://podrobnosti.ua/health/2007/08/09/447568.html вижте, че да се яде нискокалорично на младини, води до надебеляване в последствие Mr. Green

# 58
  • Мнения: 861
Привет, момичета!

Минавам само за едно здрасти, че днес имам много работа. Ама ще си призная за вчера, че се провалих не само с лунната ами и изобщо  Embarassed. Нямах време да се премеря снощи, защото се прибрах много късно. Но за др. седмица-обещавам да го направя навреме. Сисинче, и мен ме изненадва твоя ханш, ами той по-малък от на манекенките, бе  smile3501?! Галя82, явно правилно съм си спомняла, че си била в друга категория. Много си постигнала! Поздравления и за теб! Миранди, пак ми отидоха плановете за разумно хранене и от днес съм на плодчета (досега една чинийка сини сливи, 3 кафета и 1.5 л. вода. Много ми се ще да направя едно нормално плодуване и захранване. Ама за второто съм сигурна, че ще се издъня. Утре, ако имам повече време, ще прочета за вашето захранване в темичката за плодчетата. Но отсега си знам, че бульони и такива работи не ми се ядат  Sick. Все пак да не казвам голяма дума, де, аз да поплодувам малко, пък тогава ще я мисля, нали?   love001 на всички останали!

# 59
  • Мнения: 117
Идвам да се от4итам за в4ера, 4е о6те ме е яд на кантара във фитнеса. 1 кило пове4е ме показва.  #Cussing outАз ще смъквам ли , ще ка4вам. #Crazy
Дали пък не е от водата, аз толкова вода май никога не съм пила Praynig
Миранди забравих прасеца 37, сорииииии.

Общи условия

Активация на акаунт