Потъмняване на руса коса?

  • 2 871
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
В момента съм много светло руса, иска ми се обаче да я потъмня. Просто да не е толкова светла. Как да го постигна като използвам по-малък % оксидант(сега използвам 12%) или като взема по-тъмна боя, ами после корените-дали ще стане същия цвят при следващи боядисвания?

# 1
  • Мнения: 130
Съквартирантката ми си купуваше балсам и си слагаше всяка седмица, за да добие сив отенък косата й и да не седи жълта. Може да ти свърши работа - пробвай.  bouquet

# 2
  • Мнения: X
За да не "избива" русото, преди боядискване, косата се обработва с "пълнител" - специален препарат. Процедурата се прави при фризьор  Peace

# 3
Преди време бях много силно изрусена, сложих по-тъмна боя и ефекта стана много добър и в естествената гама на русото. Цветът беше карамел. Получи се найстина много добре.

# 4
  • Мнения: 31
Моето мнение  е в никакъв случай да не експериментираш с промяната си вкъщи  Naughty. Това е сложна процедура която най добре е да се извърши от професионалист, не е само да си намацаш една боя и готово, рискуваш да ти се получат различни корени от дължините та даже и петна тук там. Помисли си дали си заслужава  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт