Поредната Лятна Седмична тема-13/19.08

  • 3 491
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 914
Бебинщайн
 добре дошла пак сред нас Hug  bouquet
 как мина почивката в БГ? Hug

pepelyashka

 а аз чакам да стане 17 Crazy Mr. Green

chumbi
 само една снимка ли направихте? newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ЛюбИтУ
 я да се стягаш и да не се даваш на някаква си настинка Hug Hug Hug

Bec
 аз вече се специализирах в разходки между 2 превалявания... да видим кога ще се прибера мокра до кости ( е дъждобран за количката взимам ама за мен си не Rolling Eyes ) Mr. Green
ivalex

 с малкооо закъснение, честити ви 4-ри месеца Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Ralfieta

много красиво си го описала Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes размечта ме Hug Hug Hug

# 61
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Звезди, скачаш в количката при Ерик, и чакаш да мине бурята.  Mr. Green Не забравяй само да подпреш спирачката, че ....  Crazy

# 62
  • Мнения: 7 914
Bec
 шЪ скоча аз ...ама после как да обяснявам защо количката на тапет станала  261uu Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 63
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Bec
 шЪ скоча аз ...ама после как да обяснявам защо количката на тапет станала  261uu Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Joy Joy Joy Joy
Направи като мен, скочи с бебока в леглото и го удари на мързел Sunglasses

# 64
  • Мнения: X
хехе, звезди, разби ме
поне извади бебето първо

току-що получих местния вестник
нашето село догодина цели 3 месеца ще даде подслон на изложбата на Междузвездни войни
на-смешното е, как името му се мъдри насред градове от мегаполис нагоре
дано живот и здраве да сме още тук, за да видим и ние като бели хора джедаите

# 65
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
де да можеш- хич нямаше и да се замислям...ама той вече спи 3 пъти по половин час на ден и това е ooooh!

Joel
аз първо ще го гушна( да е отгоре) и тогава шЪ скачам Crazy Mr. Green..ама дано не се налага Crazy Mr. Green Mr. Green
това е страхотна новина... аз бих отишла да видя как правят филма..ако може де... иначе представям си колко народ-фенове ще се изсипят Party Party

# 66
  • Мнения: 5 183
Привет на вси4ки ви!
Само да се от4ета, 4е Томи се оказа с гадна ангина и е на антибиотик, но се оправя бързо.  Peace
Днес даже беше на градина, а аз на работа.
На вси4ки ви желая прекрасен уикенд. Тук е малко преди полунощ в петък.

# 67
  • Германия
  • Мнения: 8 099
pepelyashka
де да можеш- хич нямаше и да се замислям...ама той вече спи 3 пъти по половин час на ден и това е ooooh!

....
И Фабиан е така, поне си има време за сън, та мога що годе да си предвидя плановете за деня. Добре, че имам деца, те ме направиха доста по-организирана Party

# 68
  • Мнения: 7 914
МАЙКА
то от антибиотика ще му мине, ама защо да се стига до там Rolling Eyes
 Hug Hug Hug хайде и повече никакви болести да не ви настигат Hug Hug

pepelyashka

 а ние сме без никакъв режим.. все съм на тръни кога ще яде, кога ще спи...само за нощния съм си знаем 19-20 часа Crazy

# 69
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
*ве3ди, що си на трьни, душата  Hug...сега е най-лесно - папането с тебе breastfeeding  breastfeeding, количката - и тя или слинга sling....после ще видиш какво е с бурканчетата, водите, соковете, манджите и всички останали щуротии  Crazy...
ако можеше Шокито да си остане бебе на месец - два и да си го кьрмя само, щях да обиколя света така....ама той си расте...тьй чи - наслаждавай се на момента  Hug Heart Eyes

# 70
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Майка, бьр3о о3дравяване на Томи Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

пропускам много да пиша, но малкото току що се сьбуди и няма комп до довечера
гуш на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 1 909
Ето още малко снимки от купона по Рамблата за през уикенда, като съм започнала с нея. Да не си помислите, че само нудисти се разхождат там Laughing 
Звезди, има много снимки - прекалено много даже, та полека-лека ще ги подреждам. Приятен уикенд

мадама

слон

испанка

човекът-ножици

дърво

# 72
  • Мнения: 7 914
chumbi
човека дърво много ми хареса Hug
 и аз така като направя много снимки после ми е трудно (мързеливо) да ги подреждам Blush

amei
ами като не знам какво  е...се изказвам от моята позиция... Rolling Eyes Blush

# 73
  • Мнения: 3 521
Страхотни снимки, чумби Peace

Звезди, да нацелуваш сърфистчето Hug

# 74
  • Мнения: 5 475
  Направо излагация от моя страна тази седмица хич ме няма. Crazy
  Но мъжа ми си е у дома и нали са празници тук  бяхме няколко дни до вилата в планината. Wink
  В понеделник ще ви изчета и ще се разпиша достойно. Hug
  Приятна съботна вечер на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт