Вманиачавам се

  • 3 915
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
Ей момичета, приветствайте още една шашава жена. И ние пробваме от 3 месеца вече и нищо. Уж си изчислявам всеки път деня на овулацията, но без успех до сега. 3 години преди тожа пиех противозачатъчни и докторката ми каза, че до 2 месеца ми гарантира забременяване, а то какво стана #Crazy
Незнам какво да правя, дали да не си купя другия месец тест за овулация, за да съм сигурна за заветния ден или е нормално да не стане толкова бързо????
Дайте съвет
Забравих да кажа че по мои изчисления овулацията ми беше на 08.08, а днес вече си направих тест - отрицателен #Cussing out, май ми е рано още за тест??????

# 31
  • Мнения: 7 716
Флоренцина, обичайте се. Имаш още малко време. Рано е за тревоги.

# 32
Основното с което ще започна е умората вече толкова трудно се събуждам че имам чувството че спя права,после целия ден ми е много уморено и ми се спи Tiredимам страхотни болки в кръста и това всъщност е странното мен никога не ме боли кръст.Напрежението в гърдите е ясно то и преди М е така.От 10 дни съм просто непоносима-смяната на настроенията ми е ежесекундна. Crazy А и щях да забравя получавам подуване на корема и много неприятни газове.

# 33
  • Мнения: 481
хммм, сиске, това определено има връзка със симптоми на бременност..... А мери ли тая сутрин БТ, колко е?
Може би е най-добре да отидеш да си направиш кръвен тест, за гинеколог е малко рано... Утре пак направи тест за бременност, гледай да е Шуър чек. Може да си имала по-късно овулация, и още да не ти е закъсняло, но при положение че не си я установила някак, само може да се гадае...
Кръвен тест е най-сигурно! Успех ти желая, и да пишеш пак  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 1 635
Забравих да кажа че по мои изчисления овулацията ми беше на 08.08, а днес вече си направих тест - отрицателен #Cussing out, май ми е рано още за тест??????

Ей, твърде е рано да се безпокоиш. Може да има всякакви причини да се бави бебо, например ако си прекалено стресирана от мисълта и само дебнеш за цикъл.  Confused Ако това ще те успокои, вземи си тест за овулация, обаче ми се струва, че ако ще те притесни още повече - не е добра идея. Ние ще стискаме палци.  Hug

# 35
  • Мнения: 84
Е, привет и от мен,
то шантавите луди май се увеличихме доста, ще пренаселиме клуба 
smile3532  costumed034. Няма да преповтарям - каквото е написала всяка от вас, важи с пълна сила и за мен от 11м. Такова голямо желание, такова нетърпение, такава еуфория ........ moresmile
но май вече мисля да се кротна /поне да опитам/. Нормалния начин на живот, психическото спокойствие и игнориране на стреса в случая са много, много важни. ignore2 така че, да си живеем живота smile3509 sun cheers luvbed
въпреки, ча края на тази и идната седмица ми е времето за лов, и... така се надявам Praynig, дано пък ........ бебо да е решил да бъде морски!   grinning039
Успех на всички! 

# 36
  • Мнения: 3 294
И аз се присъединявам към клуба... newsm62 на вманиачените...вглеждам се в себе си и винаги откривам симптоми...но уви вече 9 месеца лелката ме навестява...е край този месец вече ми писна....след поредния отрицателен тест поплаках си един-два дни,помълчах ( така преживявам трудните моменти ) и реших да си живея живота...пък бебо когато реши да дойде аз ще го очаквам с отворени обятия......както се казва в една реклама.... " Бе живее ми се.."   newsm44
 Успех на всички нас...  bouquet

# 37
  • Мнения: 226
 Ако трябва да съм честна, аз също се кротнах след един срив някъде след около година неуспешни опити. Тогава си поревах като за световно.
 От днес отново започваме опитите и незнам как ще се отрази това на самоконтрола ми, но съм си обещала да не изперквам като преди. Пък каквото ще да става

# 38
  • Мнения: 245
Пишете ме и мен в клуба..... Hug

# 39
  • Мнения: 77
Аз искам само да ви кажа, че преди дни някой беше извадил тема от забвението, пак такава подобна като тази и там мацките говореха за същото нещо, как искат бебета, но те все не идват. Най-готиното беше, че тъй като беше стара темата на повечето момичета лентичките бяха бременни и очакваха бебета. Та ми стана готино такова, щото всичко си идва на мястото и бебета ще дойдат, само мъничко търпение.
Надявам се всички да се похвалите скоро!!! Hug

# 40
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Да, и аз така се кефех като отворих темата Да се запознаем.И има постове от преди години и или вече имаха бебенца, или очакваха и ми стана едно такова хубаво на душата....викам има надежда и светлина в тунела  newsm17

# 41
  • Мнения: 77
Да, и аз така се кефех като отворих темата Да се запознаем.И има постове от преди години и или вече имаха бебенца, или очакваха и ми стана едно такова хубаво на душата....викам има надежда и светлина в тунела  newsm17
Ами разбира се, че ще стане, трябва търпение и вяра-колкото и изтъркано да звучи, но нещата се случват и бебета се появяват. Имам много добра приятелка в същото положение, и тя нон-стоп е разочарована, че няма бебе. Колкото е по-спокоен човек и уверен, толкова по-добре.

# 42
Здравейте и от мен и аз продължавам с надеждате за бебе след като този месец ми дойде с 14 дни закъснение но знам 4е бе6е от смяна на климата, сега съм се въоръжила с тестове за овулация, меря температура и нова надежда този месеЦ. Да знаете моми4ета вси4ки 6те успeeм да си имаме бебенца но търпение му е майката (извинете ако ви ву4и грубо) но такъв е живота, айде лека ви седмица и пове4е положителни тестове.

# 43
Подкрепата която изразявате е направо невероятна.Явно не съм толкова луда колкото си мислех или просто такива като мен са повече. newsm10.Сигурна съм че на всеки му се изпълнява нак-съкровеното желание и затова имайте само малко вяра и търпение,всяко нещо с времето си.Пожелавам на всички само  EFP 
Аз за сега съм на изчакване пък ще видим  Hug

# 44
  • Мнения: 65
Иска ми се и аз да кажа няколко думи за кураж на всички тръпнещи в очакване на двете чертички.  newsm78
Но (sorry, милички)...точно днес ми е особено тежко...След 2 дни закъснение, бях си решила точно днес слеобед да си взема тест ("нали е Дева Мария" мислех си).Но още снощи се разочаровах...   Sad

Иначе се опитвам да се държа на положение (въпреки че "всеки знае мене си", нали така?). Embarassed
Добре, че работа и грижи си имам повече от пocилното, та да се разcейвам   Grinning
Пак и до сега все спестявам от тестове (нали след почти 1-годишни опити все си ми идва редовно)  Laughing   Laughing   Laughing
Какво да ви кажа- ще стане нашата работа.Споко и горе главите!   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт