Имате ли оплаквания от детската кухня?

  • 2 849
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 701
Аз съм доволна в общи линии.
От време на време имат изцепки, като напр. много рядка супа, крем-какао /но все пак кухнята е до 3 год./, люспеста леща... но това са бели кахъри - като не ми харесва - не давам, все пак това са редки случаи.  Peace

# 31
  • Мнения: 865
а къде се намира въпросната ДК Бургас?/извинете ме за невежеството,на нас тепърва ни предстои/ Hug

# 32
  • Мнения: 5 362
Докато взимах храна от ДК не съм имала никакви оплаквания.Готвеха много вкусно Peace

# 33
  • Мнения: 288
Една година вземахме детска кухня и бях доволна, бебка си я хапваше с удоволствие.Голямо улеснение е за мамите, иначе кога  ще мога да смогна да сготвя 3 манджи и да свърша всичко останало. Относно разнообразието - вкъщи пак може да се дават допълнително плодове и зеленчуци, все пак  кухнята не покрива целия ден.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 775
Големият син си хапваше с удоволствие. Нямах забележки към храната. Когато сметна, че не е подходящо менюто- разнообразявах с домашно приготвено. Имаше и нишестета, но и мляко с ориз, гриз.... Доволна съм. Малкото е още  на кърма и отказва всякакви готвени неща. Затова още не съм взимала, но и това ще стане.

# 35
  • Мнения: 1 101
Нямам никакви оплаквания.

# 36
  • Мнения: 265
моето мнение е,4е кухнята в плевен е ужасна,изоб6то нищо не е съобразено за крехките стомах4ета,а си готвят булама4ите и това е ,вземала съм то4но 2 пъти.

# 37
  • Мнения: 393
Докато взимах храна от ДК не съм имала никакви оплаквания.Готвеха много вкусно Peace
ДМК има във всеки комплекс. В "Славейков" раздават на няколко места, за да не се налага мамите да обикалят надалеч.  Peace

# 38
  • Мнения: 2 039
Храната от кухнята е вкусна за Валко, разнообразна е и е супер улеснение за майките.
Нооооо...... помещението, от което се взема, е едно влажно, мръсно, смърдящо на мухъл подземие, където не бих влязла доброволно  Sick Лелката е потна, с бухнала, неприбрана коса,а това само по себе си е абсурдно. Така че нивото на хигиена е под всякаква критика... Tired

# 39
  • София
  • Мнения: 1 775
Реших да започна да взимам от кухнята. За сега взимам от частната и до сега дават само нишесте за десерт. За две седмици само веднъж грис. А на  5.09 основното ястие беше загоряло. Така миришеше  ooooh!. Не работеха на 6. 09, иначе щях да ги накарам да го изядат те.
Ох, дано държавната да е по- добра.

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 10:55 от Lovi

# 40
  • Мнения: 1 165
Аз нямам засега оплаквания-храната е разнообразна и прясно приготвена. С редки изключения, малката яде почти всичко.

# 41
  • Мнения: 753
Аз съм доволна от кухнята в нашият град, всеки ден е различно ядене, според мен съобразено с правилата, рабира се намират се и майки, които са 'противници' и предпочитат те да си готвят на децата - аз не съм от тях, не мога всеки ден да готвя различно, не ми е в кръвта, така че съм страшно доволна

# 42
  • Мнения: 966
ДК се справя отлично Peace

# 43
  • Мнения: 98
нямам никакви оплаквания-напротив,даже съм много доволна!!!А пък синчето-той направо я обожава 

# 44
  • Мнения: 1 209
да- еднообразна храна, еднакъв вкус, прекалено брашнени манджи, прекалено много нишесте, използване на консервирани зелен4уци. нищо полезно с една дума. но взимах около месец за да свикне детето ми с вкуса и да се адаптира по-лесно към храната в яслата. взимах и хвърлях половината неща. а кремовете ядеше таткото.

Общи условия

Активация на акаунт