Колко дни след секцио си вдигахте бебето?

  • 3 412
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 521
Още на следващия ден  Hug

# 61
  • Мнения: 814
 Още на следващия ден си я гушках. Сега, седмица след секциото нямам почти никакви болки, а с баткото като раждах нормално - поне 2 седмици ми отнеха да се възстановя.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 615
Още на следващия ден щом ми го дадоха.

и аз така

# 63
  • Мнения: 1 367
Ей,ама хич не се съобразяват тези хора!  #2gunfire Точно сега ти трябва максимално спокойствие и почивка,защото като родиш,живот и здраве,няма да имаш твърде много време за това. Лесно е отстрани да се каже "Не им се впрягай",като се знам и аз какъв барут съм. Налага се обаче да го направиш. Ако трябва се развикай,вдигни един хубав скандал,или пък подминавай с мълчание,ти си познаваш хората.Но при всички случаи трябва да си много спокойна. Така и възстановяването след операцията ще е още по-лесно. Пък като ти махнат конците съвсем вече не боли,а това става няколко дни след секциото. Вземи две хапчета "Майната му" и си мисли как скоро ще си гушнеш бебчето.  bouquet

# 64
  • Мнения: 254
От самото начало в болницата Simple Smile Проблем никакъв, а на родата може да кажеш, че ще си " в движение" веднага след излизането от болницата  Laughing Е, няма да е удачно известно време да вдигаш телевизора например Mr. Green, но ще може да си вършиш обичайните неща без проблем. Аз си излизах още от края на първата седмица след операцията на разходки, от втората с количката барабар Wink Като цяло при добро секцио си по-бързо в отлична форма, отколкото при тежко нормално раждане. Успех и нищо страшно няма!  bouquet

# 65
  • Мнения: 164
На втория ден след операцията си го гушнах. И аз си мислех,че ще ми е трудно,но още като го видях почувствах прилив на енергия. Успех, зареди се само с позитивни мисли и всичко ще е наред! Hug

# 66
  • Мнения: 1 251
На втория ден в болницата вече ставах, кърмих бебчо и си го гушках. Оставяха ни ги при нас и като заплачеше трябваше са го гушна и да го успокоя. Но определено освен бебо нищо друго по-тежко не съм вдигала първите 2-3 седмици, така и докторите ни казваха. А след това вече като се чуствах по-добре започнах май да се поотпускам малко и отвреме на време вдигам и малко по-тежки неща /количката например/.

# 67
  • Мнения: 17 546
Дадоха ми бебетата за пръв път на третия ден (близнаците) и не съм имала никакви проблеми. После у дома също. Не ме е боляло, не са ми пречили грижите по децата, не се и привземах излишно Mr. Green и всичко беше наред. И без това нямаше кой да ми помага, мъж - на работа, мама - не прояви особен интерес, свекърва - никакъв такъв и ща, не ща трябваше да се справя!

# 68
  • Канада
  • Мнения: 494
От самото начало.Единственото разделяне на бебо от мен беше минутите след раждането.След това е бил постоянно до мен и го гушках и повдигах.Всички грижи за бебо,както и цялото домакинство ме чакаха мен,още на 4 ден след секциото.Няма страшно-всичко ще е наред!Родата май са се притеснили повечко Mr. Green

# 69
  • Мнения: 4 451
При първото секцио, някъде на 10-тия ден. Но при второто едва след 40 дни, понеже чак тогава се прибрах от болницата (получих тежки усложнения).

# 70
  • Мнения: 1 092
На следващия ден Peace

# 71
  • Bapнa
  • Мнения: 762
На третия ден като ми го донесоха  Peace

# 72
  • Мнения: 1 701
Дадоха ми я на 2-рия ден и веднага започнах да я вдигам и нося, но това не е проблем - все пак едно бебе не тежи кой знае колко /а Кали беше 2500 гр./Grinning

# 73
  • София
  • Мнения: 1 374
Още на другия ден след секциото си е вдигах.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 271
На другият ден след секциото си гушках бебето и го вдигах.

Общи условия

Активация на акаунт