Режим на Пиер Дюкан - 19 част

  • 30 634
  • 587
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 241
Може в бъдеще да пробвам да ги редувам. newsm78
прилагах Търмънд през април и още ми се гади като се сетя за риба тон, така че едва ли ще ги редувам, иначе и аз така възнамерявах

# 61
  • Мнения: 1 890
Тиси, Айсче, не се отказвайте от Дюкан. Няма такава диета дето да ядеш много и да отслабваш, пак много. Другите те настървяват и освирепяваш за ядене #Cussing out
Тиси, не четеш, преди няколко минути го написах на Джини. Naughty
Ноооо...., за теб ще го повторя. Стартирах от 71 кг. на 10 април тази година. Целта ми беше 55 кг. От 30 юни съм в трета фаза. Днес съм 54 кг.
За 4,5 месеца съм свалила общо 17 кг. bowuu
За този период , даже по- къс ,  Кри е минус 23 кг. bowuu

# 62
  • Мнения: 1 241
Тиси, Айсче, не се отказвайте от Дюкан. Няма такава диета дето да ядеш много и да отслабваш, пак много. Другите те настървяват и освирепяваш за ядене #Cussing out
Тиси, не четеш, преди няколко минути го написах на Джини. Naughty
Ноооо...., за теб ще го повтоля. Стартирах от 71 кг. на 10 април тази година. Целта ми беше 55 кг. От 30 юни съм в трета фаза. Днес съм 54 кг.
За 4,5 месеца съм свалила общо 17 кг. bowuu
За този период Кри е минус 23 кг. bowuu
не съм имала и намерение да се отказам от Дюкан-той вече ми е добър приятел,
мислих прес смесените дни да карам на Търмънд - за моята група А - пуешки кюфтета, риба, зелени зеленчуци и картофи(които да махна), щеше да е супер, ама то да ти писне направо от еднообразие Sick

# 63
  • Мнения: 1 890
Айсче, някъде май го писах, но установих, че при протеиновите дни свалям много, когато ям само риба. Може би има връзка с определението на Търманд за вида метаболизъм. Тъй, че ........... newsm78

# 64
  • София
  • Мнения: 2 245
Момичета, споделете повече за Търмънд. Мога ли да изкарам 12те дни - съобразени с Дюки и после пак да си мина на 4/5 - протеини със зеленчуци / протеини?

Отивам до близката книжарница  Thinking май ще си я купя...

# 65
 chef
А за Търманд, аз не съм му почитателка, просто купувах всичко свързано с диети. Имам цяла библиотека с книги за отслабване и няколко диска с упражнения. За уредите няма да коментирам, а шкафа ми с лекарства прелива от хапчета, чайове и хранителни добавки за отслабване.
Резултат: гладна и дебела. Joy Joy

 hahaha hahaha hahahaИ аз така - даже си имам тайно шкафче да не ми се смеят много. Обаче си има и добра страна - така си купих книгата  на Дюкан без да съм чувала даже името му преди. И интересно как се запалих - още се чудя. Миналата година купих Аткинс, внимателно прочел - не ми хареса, даже не пробвах. После Търманд - малко се замислих, но също не пробвах, а Дюкан започнах на следващия ден след като прочетох книгата, въпреки че противоречеше на повечето ми разбирания за здравословно хранене. След това разрових нета и намерих всички вас Hug

Уф, ама много тъпо цитирах

# 66
  • Мнения: 1 890
Момичета, споделете повече за Търмънд. Мога ли да изкарам 12те дни - съобразени с Дюки и после пак да си мина на 4/5 - протеини със зеленчуци / протеини?

Отивам до близката книжарница  Thinking май ще си я купя...
Според мен, не си давай парите, но... ти си знаеш. При Търми се храниш 6-7 пъти на ден  с едно и също нещо. Т.е. почти Дюкан, но по схема.

# 67
  • Мнения: 1 890
ЯНИКО, МАЙ АКО СЕ ОБЕДИНИМ ЩЕ ОТВОРИП АПТЕКА И КНИЖАРНИЦА  Joy Joy Joy

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 730

... купувах всичко свързано с диети. Имам цяла библиотека с книги за отслабване и няколко диска с упражнения. За уредите няма да коментирам, а шкафа ми с лекарства прелива от хапчета, чайове и хранителни добавки за отслабване.
Резултат: гладна и дебела. Joy Joy
Докато не открих Дюкан. hahaha


Foli, с пет думи как успя да направиш такова прекрасно обобщение!
Ще предложа на Вещи, като оформя следващата глава от нашта одисея, да цитира тея думички с голеееми букви!

Вещи, скива ли какво предлагам?

# 69
  • Мнения: 1 241
При Търми се храниш 6-7 пъти на ден  с едно и също нещо. Т.е. почти Дюкан, но по схема.
така си е
но в 6 дневното преобразяване има много интересно изложени теории за храната, метаболизма, тренировките и т.н. отслабване

# 70
Само да кажа на всички, които искат да си сменят режимите - много е трудно обратното връщане, ако нямате основателна причина, по-добре не експериментирайте.
Казвам го от собствен опит - бях болна, а и страшно задръстена 00 и почнах - днес само чайчета, утре плодчета, после не знам какво си и отиде цяла седмица (като накрая имаше и сладолед и шоколад Embarassed Embarassed)
Сега от понеделник се мъча и може би чак днес успявам да вляза в нормално състояние, иначе...-глад, стържене, нережимни мисли Twisted Evil

Дано да не сте така, ама сега си скубя косите - що ми трябваше това "разнообразие", излезе ми през носа #Cussing out

Foli - имаме сделка, както се казва Joy

# 71
  • Мнения: 1 890

... купувах всичко свързано с диети. Имам цяла библиотека с книги за отслабване и няколко диска с упражнения. За уредите няма да коментирам, а шкафа ми с лекарства прелива от хапчета, чайове и хранителни добавки за отслабване.
Резултат: гладна и дебела. Joy Joy
Докато не открих Дюкан. hahaha


Foli, с пет думи как успя да направиш такова прекрасно обобщение!
Ще предложа на Вещи, като оформя следващата глава от нашта одисея, да цитира тея думички с голеееми букви!


Вещи, скива ли какво предлагам?

Дори, тенкс за оценката. Вещи не вижда, щото е на Пещера, ама като дойде......... Hug

# 72
  • Мнения: 1 241
Само да кажа на всички, които искат да си сменят режимите - много е трудно обратното връщане, ако нямате основателна причина, по-добре не експериментирайте.
Казвам го от собствен опит - бях болна, а и страшно задръстена 00 и почнах - днес само чайчета, утре плодчета, после не знам какво си и отиде цяла седмица (като накрая имаше и сладолед и шоколад Embarassed Embarassed)
Сега от понеделник се мъча и може би чак днес успявам да вляза в нормално състояние, иначе...-глад, стържене, нережимни мисли Twisted Evil
и аз всеки път като разнообразя трудно влизам в режима
и разбрах че ми е по лесно като карам първо на смесен ден-два
 и после на ударен

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 730
Вещи ще прочете, а ако пропусне,аз ще изнахалствам по-късно.

# 74
  • Мнения: 1 890
Янико, значи аптека, фитнес зала и книжарница. Дадено!
Но, помещенията да са големи. Joy

Общи условия

Активация на акаунт