Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 30 отговора

София, Лагера

Моят сяда сам от 6 месец. Преди това педиатъра ми позволяваше да го оставям в ъгъла на дивана, облегнат и от двете страни. Както д-ра се изрази - "като се умори, сам ще си покаже - ще се свлече"- т.е. стига му, да си го слагам легнал
Цитирай

София

И моето бебе седи вече само, но аз го слагам да седи. Все още той незнае как сам да се надигне, за да седне. И вие ли, мами, това имахте превид или на тази възраст те сами сядат? Почвам леко да се притеснявам от досегашните отговори. Утре ще звънна на педиатърката, ако не забравя.  Thinking
Цитирай

Ottawa,Veliko Tarnovo

Към 7-мия есец седна стабилно сам. По късно е по добре не го притискаи да седи от рано.
Цитирай

Русе

при всяко дете е различно -
моята седна към 5,5 мес
Цитирай

Пловдив

Тони седеше стабилно сам на 5,5 м., без да съм го подпирала никога с нищо - просто си седна.. По това време вече  пълзеше.
Цитирай

София

На 7 месеца и половина.  Peace
Цитирай

в сърцето на мъжа си!

Правилно са ти казали след шестия месец, преди това детето не е добре развито и стабилно за да прави това само. Моя започна да сяда сам чак сега, на около 7м. и половина, преди това се клатушкаше и падаше и му беше по добре да пълзи.
Цитирай

Моята беше на 5,5месеца,когато ортопеда ми каза вече да я слагам седнала,защото физическото и състояние го позволява.Така че-зависи от детенцето.
Цитирай

София

Бебето само знае кога е готово.  Peace
Цитирай

Аз не съм много съгласна с това, че ако детето иска да седи само, да се слага. Д-р Драганов ни каза нещо много вярно, дори да е здраво детето, родителите сами го инвалидизират. Много са горди, че седи от петия месец само, че се изправя от 7-мия. Но това не е добре за него. Същото е като да държиш детето и да го учиш да ходи.
Цитирай

Плевен

След 6 месец.
Цитирай

София

Аз не съм много съгласна с това, че ако детето иска да седи само, да се слага. Д-р Драганов ни каза нещо много вярно, дори да е здраво детето, родителите сами го инвалидизират. Много са горди, че седи от петия месец само, че се изправя от 7-мия. Но това не е добре за него. Същото е като да държиш детето и да го учиш да ходи.
само да вметна, че иска и може са две различи неща  Peace
Цитирай

под голямата лоза

Преди 6- тия месец не бива до га насърчаваш.
Друг е въпроса, че то прави опити да се надигне
и няма как да го натиснеш обратно. Smile
Цитирай

София

След навършване на 6 месеца,приятелката ти е избързала явно.
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Дъщеря ми започна да сяда към 5 месец но не стабилно а се поклащаше а към 6 месец започна да сяда стабилно Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 30 отговора