Разочаровах се от Азис

  • 7 079
  • 112
  •   1
Отговори
# 45
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Аз пък съм разочарована от Лили Иванова. Crossing Arms
Е защо? Какво не ти направи? newsm78

# 46
  • Мнения: 2 673
абе честно казано, мисля, че някои певачки плащат на "идоли", за да са подгряващи, па белким им излезе име на "известни" newsm78То не бЕха дини, то не се ля мастика по билбордове.. Sick

# 47
  • Мнения: 459
Не се учудвам. Как няма да е сърдит и крив. Той- такава голяма звезда, пък трябва да пее по кръчмите, за да се издържа  Joy

# 48
без да се обиждат тези, които го харесват.. ама на мен лично ми е много, ама много гнусен...
На мен също.Не разбирам как може да има толкова фенове....

# 49
  • Мнения: 750
Е кое е толкова ужасно....то да не се знае това,4е Азо винаги закъснява по 4ас и половина...4е пее само по три песни....То да е нещо ново,та да се ядосаме...а то,нищо ново  под слънцето! Mr. Green
Това се знае!Такъв си е! Rolling Eyes
Лошото е,4е ти не си го знаела и си имала други о4аквания!А нали знаеш....недей да о4акваш нищо от никой...в противен слу4ай рискуваш да бъдеш разо4арована!Това се е слу4ило с теб...Да не ти пука!Свиркай си... Whistling

# 50
  • Мнения: 2 716
абе честно казано, мисля, че някои певачки плащат на "идоли", за да са подгряващи, па белким им излезе име на "известни" newsm78То не бЕха дини, то не се ля мастика по билбордове.. Sick
Ама моят тати много се зарадва на чашката с дините.
Да му се не знае начи. Азо пее по кръчми, а аз да не знам.

# 51
  • Мнения: 6 017
Не се учудвам. Как няма да е сърдит и крив. Той- такава голяма звезда, пък трябва да пее по кръчмите, за да се издържа  Joy
Вярно е това, но щом е толкова голяма звезда, еднва ли ще го викат по кръчмите...
А може би му е било тежко че не е при новородената си дъщеричка...всичко е възможно

# 52
  • Мнения: 332
Време е фен клуба на Азис, който се формира тук по време на участието му в Брадъра по-сериозно да затъпят, че може ли така да се оплюва идолът им  smile3532

# 53
  • Мнения: 127
А Вие какво очаквахте да направи Азис? Той повече от това на живо не може...... а и с тези килца.......измаря се човечеца вече бързо.....жалко ,че има все още фенове, защото милите те остават разочаровани, но пък си го обичат какво да направят сега.....

Хайде вече да започнем да изискваме повече от онези на които даваме любовта си и уважението си!!!

# 54
  • Мнения: 18
Никога не съм била очарована от Азис Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 813
Аз съм очарована от една потребителка,която не си спомням с какво ме впечатли,но от известно време като видя ника и запомням това,което е писала.
Е,освен високомерие,подигравки,друго не виждам от нея...
 bowuu  Доста си оригинална.

P.S. Не е Liska!

# 56
  • Мнения: 4 306
Е той това същото го направи на едно "участие" още през 2002г. Закъсня повече от час. Пя каквото пя. Обаче никакъв контакт с публиката /нямам предвид физически естествено/. Имаше две, три девойки от антуража му, с които потанцува и това беше. Направи ми впечатление на студен човек още тогава, въпреки имиджа му.

# 57
  • Мнения: 4 555
Не се учудвам. Как няма да е сърдит и крив. Той- такава голяма звезда, пък трябва да пее по кръчмите, за да се издържа  Joy
Joy Peace

# 58
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Да ти имам проблема!!!! smile3555

# 59
  • Виена
  • Мнения: 725
Да ти имам проблема!!!! smile3555
Де това да ми беше проблема,щях да съм мнооого щастлива  Peace.Споделям си просто,нали за това е форума.

Общи условия

Активация на акаунт