какво помогна на моето дете?

  • 4 955
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 410
Все пак най-добрите витамини са в природата, синтетичните лесно могат да се предозират и водят до не по-малката, дори понякога и по-голяма вреда от хипервитаминоза!  Peace
 
Докато природните и да искаме не можем да предозираме, тъй като Твореца се е погрижил да са  в свързан вид, и организма си отвързва само толкова, колкото му трябва.
 
Трябва и да се отбележи, че производителя дава таблици със завишени за прием показатели - в пъти!
  Затова мами, не се ловете на разни примамливи оферти, а приемайте синтетичните витамини само по лекарско предписание.  Peace

Така е  Peace
Аз затова предпочитам пчелните продукти и алоето, защото там няма намеса на човек и съставките са такива, каквито природата ги е създала. А и съм чувала от фармацевти, че тъй като съдържанието на витамини в таблетките е милиграми, не е сигурно дали точно витамина на остава по ръба на пресата която оформя таблетката.

# 16
  • Мнения: 13
Витамините на Нутралайт са 100% натурални и в тях няма грам синтетика, понеже се добиват при затворен цикъл на производство от билката, плода и зеленчука до преработването им в таблетка. Проучих достатъно много информация преди да започна да ги давам на детето си.

# 17
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Витамините на Нутралайт са 100% натурални и в тях няма грам синтетика, понеже се добиват при затворен цикъл на производство от билката, плода и зеленчука до преработването им в таблетка. Проучих достатъно много информация преди да започна да ги давам на детето си.

 Това не го знаех, ако витамините наистина не са синтетични, не са в чист вид , и са в свързан вид , както е в природата, това е добра новина.
   И все пак в една ябълка или портокал и друг плод има почти всички видове витамини и то в необходимото количество.

# 18
  • Мнения: 1 753
Звучи добре наистина....  Thinking

Александър, но има деца, които твърдо и упорито отказват да ядат плодове и зеленчуци....  Confused Какво правим в този случай?  Confused Не говоря за моите деца, те си хапват (и въпреки това пак си боледуват, особено през зимата), но съм виждала такива, които карат на чипс и кола по цял ден. Аз разбира се, на мястото на родителите ще забраня чипса и колата, ако ще и нищо да не ядат по цял ден, но все пак за тези родители остава само алтернативата да им доставят необходимите витамини във формата на таблетка.

# 19
  • Мнения: 3 410
Звучи добре наистина....  Thinking

Александър, но има деца, които твърдо и упорито отказват да ядат плодове и зеленчуци....  Confused Какво правим в този случай?  Confused Не говоря за моите деца, те си хапват (и въпреки това пак си боледуват, особено през зимата), но съм виждала такива, които карат на чипс и кола по цял ден. Аз разбира се, на мястото на родителите ще забраня чипса и колата, ако ще и нищо да не ядат по цял ден, но все пак за тези родители остава само алтернативата да им доставят необходимите витамини във формата на таблетка.
Абсолютно е така!
Да не говорим че плодовете и зеленчуците сега, не са това което бяха в нашето детство. Берат се зелени - какви витамини имат тогава????????Оттук идва необходимостта от 5-6 пъти повече плодове и зеленцуци на ден в сравнение с миналото. Физически няма да успеем да сдъвчем толкова ябълки и моркови. newsm78

# 20
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Звучи добре наистина....  Thinking

Александър, но има деца, които твърдо и упорито отказват да ядат плодове и зеленчуци....  Confused Какво правим в този случай?.............

 Правиме им сок със сокоизстисквачката.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 753
и сокове не искат, нищо не щат.....  Confused

# 22
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
и сокове не искат, нищо не щат.....  Confused

 с риск да съм банален, още малко информация и .... ще му предпиша хомеопатично хапче, на това злоядото...

# 23
  • Мнения: 1 753
да, така си е.... винаги можем да минем и без синтетика....

Интересно ми е обаче какво мислиш за зелените водорасли? Хайде ще ти пиша на лични да не разводняваме темата...

# 24
И аз съм доволна от ефекта на нутрилайт витамините. Аз редувам мултивитамините и ацеролата. Дъщеря ми наистина боледува много по-рядко и то в много по-лека форма. Понеже някой поиска повече инфо или сайт. Ето един сайт: http://zatebe-bg.com/shop/ Това е копирано оттам: "Продуктите Нутрилайт са концентрати от собствени растения, отглеждани без пестициди и химикали, в екологично чисти райони при пълен цикъл на производство – от посяването до готовите таблетки. По време на технологичния процес се правят многобройни тестове в  лабораториите на компанията. Над 100 учени микробиолози, физиолози, химици и ботаници  изследват полезните съставки на растителните продукти, тяхното взаимодействие и влиянието, което оказват на човешкото здраве. Фитофакторите са запазена марка на нутрилайт.  Те правят таблетката интелигентна – максимално усвояване (97% усвояване на молекулярно ниво) и насочване, където е необходимо. Затова Нутрилайт не съдържат изолирани витамини и минерали, както обикновено е на пазара. Не съдържат изкуствени оцветители, вкусове и консерванти. Освен витамини и минерали, в таблетките Нутрилайт има  биофлавоноиди, влакна и фитофактори, които превръщат всяка таблетка в незаменим пазител на нашето здраве, без самите таблетки да са лекарства. Това е като при плодовете и зеленчуците, които ядем сурови – знаем, че не са лекарство, но лекуват."

Бях объркала името на сайта, та се върнах да поправям. Сега е правилно.

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 20:10 от ангяволка

# 25
  • Мнения: 3 410
И аз съм доволна от ефекта на нутрилайт витамините. Аз редувам мултивитамините и ацеролата. Дъщеря ми наистина боледува много по-рядко и то в много по-лека форма. Понеже някой поиска повече инфо или сайт. Ето един сайт: http://zatebe-bg.com/shop/ Това е копирано оттам: "Продуктите Нутрилайт са концентрати от собствени растения, отглеждани без пестициди и химикали, в екологично чисти райони при пълен цикъл на производство – от посяването до готовите таблетки. По време на технологичния процес се правят многобройни тестове в  лабораториите на компанията. Над 100 учени микробиолози, физиолози, химици и ботаници  изследват полезните съставки на растителните продукти, тяхното взаимодействие и влиянието, което оказват на човешкото здраве. Фитофакторите са запазена марка на нутрилайт.  Те правят таблетката интелигентна – максимално усвояване (97% усвояване на молекулярно ниво) и насочване, където е необходимо. Затова Нутрилайт не съдържат изолирани витамини и минерали, както обикновено е на пазара. Не съдържат изкуствени оцветители, вкусове и консерванти. Освен витамини и минерали, в таблетките Нутрилайт има  биофлавоноиди, влакна и фитофактори, които превръщат всяка таблетка в незаменим пазител на нашето здраве, без самите таблетки да са лекарства. Това е като при плодовете и зеленчуците, които ядем сурови – знаем, че не са лекарство, но лекуват."

Много е секретен този сайт. За да видиш цените трябва да си кажеш данните до дупка - имена, телефони, адреси. Е малко в повече ми дойде, а иначе си мислех че съм търпелива. Каква конспирация боже!!!!

Бях объркала името на сайта, та се върнах да поправям. Сега е правилно.

# 26
  • Мнения: 3 410
Съвсем се обърках и аз!
Много е секретен този сайт. За да видиш цените трябва да си кажеш данните до дупка - имена, телефони, адреси. Е малко в повече ми дойде, а иначе си мислех че съм търпелива. Каква конспирация боже!!!!

# 27
четох Ви, четох Ви та реших да се включа ако ще и вече да ме изгонят от този форум. Много е лесно като те домързи да направиш сокче на детето или докато пиеш кафе с приятелката да бутнеш в ръцете на детето чипса Simple Smile отделен е въпроса от каква ябълка или от какво портокалче му правиш сокчето т.е. дали е узряло естествено и дали съдържа необходимото за детето. Ама какво можеш да промениш? нищо! - нито почвата, нито въздуха, нито можеш да отскочиш до Африка да си вземеш портокалче. Не е тайна за никого, че ние и децата ни и техните деца ще плащаме със "здраве" прогреса на човечеството, ама какво можеш да промениш? Нищо! И не виждам какво против имате пирамидалните структури на някой фирми. Някои от тях съществуват вече 30 години. Дали е случайно, а? Ще ви кажа защо техен продукт няма в аптеката или в магазина. Защото хората които работят за тях не са просто "дистрибутори". Те не продават водка, цигари и съмнителен салам. Да, аз съм такава, но не само предлагам продукт, обяснявам качествата и действията му, запознавам клиента със съставките му, преценявам дали може да го приема или не и едва тогава  продавам, а след това проследявам състоянието на човека който го е купил.  Ей там отива разликата в цената - все пак имам и разходи. И ги смятам за съвсем оправдани. Бихте ли ми казали когато си вземете назначените с рецепта лекарства от аптеката колко  пъти доктора или аптекаря се интересува от вас след това? Точно николко. Ако не действат Вие ги търсите за нова рецепта, не те Вас. Това е част от маркетинга на пирамидата, за да съществува тя има отношение към клиента. Това е! Това, че не се разпространява в търговската мрежа не е проблем, Важно е продукта да е качествен и да работи, няма значение дали е с 20 лв. по скъп, важно е да действа. В тези 20 лв. някъде се крие качеството. 

# 28
  • Мнения: 4 590
. Много е лесно като те домързи да направиш сокче на детето или докато пиеш кафе с приятелката да бутнеш в ръцете на детето чипса Simple Smile







мале голяма простотия каза ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт