Йога

  • 17 625
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Zdraveite Mam4eta,
Az hodih 2 meseca na Fat Burning Yoga v Maleevi club.Iskam da spodelia s vas efecta ot gimnastikata - a toi e vul6eben, naistina pri men deistva6e  Grinning
Da vi priznaya, kogato rodih bqh 74 kg, a predi da zabremeneia 46 Embarassed
Mnogo trudno se svaliat, no ot 2ta meseca /yuni i yuli/ otslabnah 5 kg, na pruv pogled ne e mnogo, no vizualno efekta be6e za6emetiqva6t! Priznavam mnogo mi be6e trudno, prepory4vat purvo da se hodi malko na strching yoga,a posle na fat burning yoga!Moite vpe4atlenia sa 4e streching yoga e za raztqgane, a fat burninga e silno natovarva6t, hubavo e 2 4asa predi i sled trnirovkata da ne se yade, az li4no se 4uvstvah relaksirana.Grupite stanah dosta golemi, no mackata Iva e strahotna, motivira6ta i pravi prevuzhodno izjivqvane trenirovkata!Moga o6te moga da vi razkazvam li4nia si opit, no naistina za vseki e individualno!Do kolkoto vidqh kakvi sa uprajneniata v pilatesa, mislia 4e nqkoi ot tqh sa identi4ni!

# 46
  • Мнения: 141
shiva е прекрасна. има чудна енергия. взимала съм нейни класове на живо и е огромно удоволствие:) много одухотворена жена.

thks  bouquet
Знаех си, че ще ми помогнеш в избора на тип йога.  Сега обаче трябва реша Shiva или Seane, коя от двете ooooh!

# 47
  • Sf
  • Мнения: 808
Zdraveite Mam4eta,
Az hodih 2 meseca na Fat Burning Yoga v Maleevi club.Iskam da spodelia s vas efecta ot gimnastikata - a toi e vul6eben, naistina pri men deistva6e  Grinning ...........

Мамче, да те питам каква е цената на една месечна карта фат бърнинг йога в клуб Малееви, че на доста места четох суперлативи за треньорката Ива. Проверих в сайта им, но има цена само на еднократно посещение.

Благодаря предварително  bouquet

Момичета, обадих се да питам в клуб Малееви и едномесечна карта за 8 посещения е 26 лв, а за 12 посещения е 33 лв. Докато си ги изразходиш. мисля да се запишаааааа и после обръч да връткам, НВД-то да продължа, на зъболекар да ида, на въже да скачам  animal085 и довечера секс да правим luvbed, абеее... натоварен ден   261uuви казвам, момичета

Последна редакция: пн, 12 сеп 2005, 15:15 от crossamaia

# 48
  • София
  • Мнения: 17 282
И от мен малко суперлативи за Ива и фат-бърнинга. Направо ми разказва играта всяка неделя, с моята приятелка си й викаме "Сия"  Laughing
Ама да не хукнете сега всички, че много се увеличи неделната група, не може да ни събира вече  Naughty
Това в кръга на шегата, ей  Hug

# 49
  • Мнения: 195
Хаха, Ана, не знам коя да си вземеш...И двете са такива сладурани! На живо Шон е по-сладкодумна, а Шива по-мъдра, в ДВД-тата, Шон е като че по-кротка и пасивна...
Колко е хубаво, че има такива чудни учителки и в БГ вече!
Бележка към Петя, йогата никога не е била религия, нито култ, тя е просто начин на живот, който за някои хора си остава до последно, а не само докато е модерно. Нямаш представа какво излъчва човек практикувал 30-40 години...

# 50
  • Мнения: 521
мога ли сама да практикувам йога в къщи и ако мога как??? newsm78 smile3506

# 51
  • Мнения: 287
Разбира се, че можеш. Най-добре е да си свалиш някое видео или да си купиш книга. Само че, трябва много внимателно да прочетеш нещата, които пише в началото, защото при някои упражнения има строга последователност, противопоказания при други и важни подробности ,които трябва непременно да се взимат в предвид!
Успех! Simple Smile

# 52
Abe horata kazvat 4e yogata napalno ti promenyala givota i svetogleda kam dobro,uveli4avala energiinia zapas i pravela horata spokoini i stastlivi. Zatova i az resih da probvam i vzeh 4e otidoh na yoga klac no mi bese malko sku4no i ot tolkova mnogo disane mi se zaviva svyat.Kupih si i kniga za na4inaesti no ne moga da se sasredoto4a po otnosenie na disaneto-vseki pat kato tryabva da se koncentriram v edna to4ka (obiknoveno ili v stenata ili otvan) zapo4vam da si mislya 4e stenite imat nujda ot boyadisvane ili 4e tryabva da pribera praneto. Wink

# 53
  • Мнения: 521
Разбира се, че можеш. Най-добре е да си свалиш някое видео или да си купиш книга. Само че, трябва много внимателно да прочетеш нещата, които пише в началото, защото при някои упражнения има строга последователност, противопоказания при други и важни подробности ,които трябва непременно да се взимат в предвид!
Успех! Simple Smile
a nqma li nqkoq onlain gniga za yoga?

# 54
  • Мнения: 4 176
Аз имам книга за "кундалини йога". Купувала съм я от Америка.т.е. пратиха ми я от там.
Ако някой го възбужда идеята, мога да съдействам за преснимането и.

# 55
  • Мнения: 521
ami az sym syglasna,estestveno ako ne predstavlqva zatrudnenie Wink

# 56
  • Мнения: 4 176
ami az sym syglasna,estestveno ako ne predstavlqva zatrudnenie Wink
Въпрос на организация е. Нямам кпир в къщи...така, че среща някъде- копираш си и готово. Незнам. дай идея.

# 57
  • Мнения: 49
Ходила съм при Евтимов и съм страшно доволна, но като споменахте за фат-бърнинг йога се навих като пружина .... и аз да пробвам!!! Питанка-аз ли не търся където трябва или само Малееви предлагат тренировки от този вид? А някъде Надежда, Люлин, Обеля да иамте информация да има фат-бърнинг йога.

# 58
Аз съм търсила информация в нета за фет бърнинг йогата, но не съм намирала досега. Може би има някакво друго название, което не знам. Аз освен тренировките, не се занимавам с друго. Самите тренировки са по-скоро силови, стягащи. Правят се и основните положения, разбира се. За себе си смятам, че има много добър ефект - стяга цялото тяло, включително и такива мускули, дето не съм подозирала, че ги има Wink Първите няколко пъти е доста трудно, като се приберях и веднага се просвах на леглото, но от третия път - се чувствах супер свежа и ободрена Simple Smile
Само да уточня, че аз ходя в х-л Черно море във Варна.  Не знам дали някъде има такива тренировки в София.

# 59
Аз мога да Ви предложа 3 зали , в които има йога.
-ж.к. Младост 1 А, Спортен комплекс Дема (тенис кортовете),
събота от 12.30 ч.
-ж.к.Надежда , Културният Дом на ул.Ломско шосе,
петък от 17.00 ч. , съвота от 9.30ч.
-в центъра на ул.Парчевич и ул. Ангел Кънчев, 127-мо училище,
вторник и четвъртък от 18.30 ч.

Общи условия

Активация на акаунт