А правите ли орален секс?

  • 93 937
  • 141
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 336
Оле, ква тема...  hahaha
Та чак с или без презерватив.
Ама как ми изглежда подобна тема след тази за аналния секс - просто като детска приказчица.

# 46
  • Мнения: 146
Оле, ква тема...  hahaha
Та чак с или без презерватив.
Ама как ми изглежда подобна тема след тази за аналния секс - просто като детска приказчица.
  newsm62

# 47
  • някъде
  • Мнения: 4 955
правя Peace, харесва му на мъжа ми Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 1 819
Добре, има различия в желанията. Но ако се замислим няма двама души, които да са абсолютно еднакви и желанията им да съвпадат на 100%. Не би ли трябвало и в секса тези различия да се преодоляват както и в живота - с взаимни отстъпки? Той иска едно, ти - друго - аз смятам, че е редно да се опитат и двете желания - води до разнообразие и нови усещания...

Ама как ми изглежда подобна тема след тази за аналния секс - просто като детска приказчица.

Оралния секс не може ли дабъде толкова интересен като аналния да питам аз... newsm78 newsm78

# 49
Цитат на: etomira link=topic=216244.msg4760580#msg4760580 date=1187691968ц
А аз дори не мога да си представя, че има жени, които не правят свирки...
[/quoteе

еми предтсави си... аz не правя, zаshtото ми е гадно.. направо ми се повръща само при мисълта...

# 50
  • Мнения: 51
Оле, ква тема...  hahaha
Та чак с или без презерватив.
Ама как ми изглежда подобна тема след тази за аналния секс - просто като детска приказчица.
Вчера и аз така се бях замислила, наистина трябваше да обърнем последователността.
Сега няма много изненади и тази темичка е като лека шегичка! Party

# 51
  • Мнения: 1 233
Изобщо не мога да си представя млада женена двойка, която никога не е правила орален секс  Shocked Shocked Shocked
Аз също. Ние сме редовни в това отношение и двамата Mr. Green

# 52
  • Мнения: 599
Коя прави на мъжа си свирка с презерватив?

Аз познавам една,щото мъжа и ни се оплака,че жена му неще да му прави свирки,а пък ако се навиела случайно,държала да е с презерватив.Ние с мЪжо го гледахме силно учудени докато ни разправяше,но пък хора всякакви...кво да ги правиш.

По темата-ние правим всичко,нямаме табута в секса.


# 53
  • Мнения: 223
то не е лошо да го направиш,ама той да не си помисли,че несто ти е станало...

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Изобщо не мога да си представя млада женена двойка, която никога не е правила орален секс  Shocked Shocked Shocked

и аз  Crazy

# 55
  • Мнения: 1 163
Изобщо не мога да си представя млада женена двойка, която никога не е правила орален секс  Shocked Shocked Shocked

и аз  Crazy
,защото аз обичам да

# 56
Мили момичета, правете свирки!!! Laughing
Няма нищо лошо, даже се сещам за 2-3 положителни неща!

Бог да ви поживи!

Айде със здраве

# 57
  • Мнения: 3 042
Като има такава тема я да питам и аз нещо. Wink

За презервативите разбрахме, че има и такива дето правят с****а през презерватив.

А тези дето не ползват презерватив гълтате ли спермата!?

# 58
  • Мнения: 25 600
А тези дето не ползват презерватив гълтате ли спермата!?

Аааа, това е чужда реплика!  Naughty

# 59
  • Варна
  • Мнения: 826
Правя правя ..и аз на него и той на мен ...  Mr. Green и никакви презервативи естествено...
А пък какъв е тоя секс без френска любов ....  #Crazy неискам да разбирам..  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт